Komunikaty PR

5 SPOSOBÓW NA SKUTECZNE RANDKOWANIE NA ODLEGŁOŚĆ

2020-07-20  |  15:00
Biuro prasowe
Kontakt
Maria Kowalska
Face it

Bagatela 10
02-003 Warszawa
j.owsianko|agencjafaceit.pl| |j.owsianko|agencjafaceit.pl
+48 503 543 876
www.agencjafaceit.pl

Wakacje sprzyjają wyjazdom, spotkaniom i poznawaniu nowych, ciekawych ludzi. Wiele z takich letnich znajomości przeradza się w miłość. W obecnych czasach, gdy nadal obowiązują obostrzenia związane z epidemią koronawirusa, randkowanie nie jest takie proste. Nie można tak po prostu wsiąść do pociągu lub w samolot, by zobaczyć ukochaną czy ukochanego. Jak randkować na odległość, by miłość kwitła? - oto 5 porad od Mairead Molloy, ekspertki ds. relacji damsko-męskich, która uważa że miłość nie zna granic.

Epidemia Covid-19 nie jest łatwa dla nikogo, a szczególnie dla tych, którzy są w długoletnich związkach na odległość lub dla singli, którzy jeszcze szukają swojej drugiej połówki. I choć nowoczesna technologia powoduje, że rozłąka i samotność stają się bardziej znośne, to istnieje wiele innych możliwości na rozdmuchanie płomienia miłości niż tylko rozmowy video poprzez komunikatory. Jak sprawić, by miłość na odległość kwitła, radzi Mairead Molloy, ekspertka ds. relacji z ponad 20-letnim doświadczeniem w łączeniu tych właściwych osób i szefowa międzynarodowej, butikowej agencji kojarzenia par Berkeley International.

1. Rozmowa jest najważniejsza

Zaplanuj dłuższy czas na rozmowę w oparciu o wasze grafiki i styl życia. Ważne, by wybrać taki moment, który pasuje wam obojgu. Przez pandemię codzienna rutyna się „rozmywa”, dzień staje się coraz bardziej chaotyczny, co ma swój negatywny wpływ na nasze samopoczucie. Choć bycie spontanicznym w miłości jest cenne, warto ustalić stały czas na rozmowę. To pozwoli wam usystematyzować dzień i sprawi, że będziecie na wasze spotkanie czekać z utęsknieniem.

2. Dajcie sobie pełną uwagę

Podczas rozmowy video lub zwykłej pogawędki przez telefon, staraj się nie wykonywać innych czynności i daj partnerowi pełną atencję. On bardzo dobrze wyczuje, kiedy jesteś z nim na 100% a kiedy mniej. Niech nie rozprasza cię internet, Facebook czy Netflix. Spędź jakościowy czas ze swoją drugą połówką, pijąc lampkę wina i opowiadając o tym, jak minął dzień, co cię poruszyło, rozśmieszyło, zasmuciło, podziel się tym jakie masz plany i marzenia. Może się okaże, że macie wspólne...

3. Róbcie razem coś, co lubicie

Dzielenie się doświadczeniami buduje więzi. Wybierz aktywność, którą oboje lubicie, np. oglądanie filmów, taniec, gotowanie, przeglądanie starych zdjęć, praca nad projektami. Choć nie będziecie blisko siebie fizycznie, wspólne doświadczanie spoi waszą relację. Sprawi także, że będziecie bardziej kreatywni i zabawni niż podczas zwykłej rozmowy.

4. Pracujcie razem

Innym pomysłem na budowanie trwałej relacji jest prowadzenie wspólnego projektu np. biznesu lub bloga. To doda waszemu związkowi nowej energii i tematów do rozmów. Możecie także stworzyć wirtualny klub miłośników książek, zapisać się na kurs tańca lub gotowania on-line, nagrać serię tematycznych podcastów lub postawić sobie cel sportowy i osiągnąć go razem.

5. Pokaż, że kochasz

Znajdź miejsce na romantyczność w waszej relacji. Nie istotne, czy będzie to dostawa bukietu kwiatów kurierem, e-mail z wyznaniem miłości czy mniejszy lub większy upominek. Może to być nawet prenumerata ulubionego magazynu, która sprawi twojej drugiej osobie radość. Dzięki temu poczuje się ona ważna i kochana, a wasza relacja stanie się pełniejsza, bardziej otwarta i silniejsza.

Więcej informacji: https://www.berkeley-international.com

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Face it
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Psychologia Zdrowy optymizm. Jak pozytywnie patrzeć na świat, nie tłamsząc innych emocji? Biuro prasowe
2024-08-22 | 01:00

Zdrowy optymizm. Jak pozytywnie patrzeć na świat, nie tłamsząc innych emocji?

Optymizm często kojarzy się z patrzeniem na świat przez różowe okulary, jednak warto pamiętać, że zdrowy optymizm to coś więcej niż tylko ignorowanie trudnych emocji. Optymizm
Psychologia Jak być wsparciem, kiedy brakuje nam słów?
2024-08-12 | 01:00

Jak być wsparciem, kiedy brakuje nam słów?

W obliczu kryzysu emocjonalnego, wsparcie bliskich osób jest nieocenione – często to właśnie przyjaciele i rodzina są dla nas oparciem w trudnych momentach.
Psychologia Motywacja do dokonywania pozytywnych zmian
2024-07-30 | 15:00

Motywacja do dokonywania pozytywnych zmian

Czy zdarza ci się, że brakuje ci motywacji do działania? Czy masz trudności z realizacją swoich celów? Czy czujesz się czasem bezsilny i zniechęcony? Jeśli tak, to nie jesteś sam.

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Maja Sablewska: Musieliśmy przeformatować mój program, bo zmienia się moda i społeczeństwo. Jest więcej tolerancji, a kobiety są bardziej odważne

Stylistka zaznacza, że w swoim programie nie działa pochopnie i na oślep, a wszystkie metamorfozy poprzedzone są szczerą rozmową z bohaterkami. Z obserwacji Mai Sablewskiej wynika, że kobiety są coraz bardziej odważne w kwestii wyglądu i ubioru, nie boją się eksperymentować, chętnie szukają inspiracji i już nie przejmują się tak bardzo krytyką innych osób.  W kolejnej formatu „10 lat młodsza w 10 dni z Sablewską” jego gospodyni musi więc dostosować się do zmieniających się warunków i sprostać wymaganiom uczestniczek.

Uroda

Paulina Sykut-Jeżyna: W czasie urlopu przez dwa tygodnie się nie malowałam. Bardzo lubię chodzić bez makijażu, ale moja praca go wymaga

Prezenterka nie ukrywa, że czasem lubi odpocząć od telewizyjnego looku i jeśli tylko może, to rezygnuje z perfekcyjnego makijażu, jaki jest koniecznością w pracy przed kamerami. W swoich mediach społecznościowych również nie unika zdjęć, na których pokazuje, jak wygląda bez filtrów i make-upu. Paulina Sykut-Jeżyna podkreśla, że bardziej niż na kosmetyki kolorowe stawia na pielęgnacyjne. Szczególnie dba o odpowiednie nawilżenie skóry, by zawsze była gładka i promienna.

Ochrona środowiska

Beton z alg czy szkło fotowoltaiczne. Ekologiczne innowacje zmieniają sektor budowlany

Sektor budynków i budownictwa jest największym emitentem gazów cieplarnianych, odpowiadając za 37 proc. globalnych emisji – wynika z danych ONZ. Tradycyjne materiały budowlane, takie jak beton czy cegły, są stopniowo udoskonalane, aby jak najlepiej odpowiadać na wyzwania środowiskowe. – Większość producentów, szczególnie tych dużych, skupia się na tym, aby obniżać koszty ekologiczne produkcji materiałów, tak żeby konsumenci otrzymywali produkt bardziej zrównoważony – ocenia Tomasz Bojęć, partner zarządzający w ThinkCo. Z drugiej strony na rynek wchodzą innowacje, które stosowane w większej skali będą stopniowo zazieleniać budownictwo.