Komunikaty PR

5 SPOSOBÓW NA SKUTECZNE RANDKOWANIE NA ODLEGŁOŚĆ

2020-07-20  |  15:00
Biuro prasowe
Kontakt
Maria Kowalska
Face it

Bagatela 10
02-003 Warszawa
j.owsianko|agencjafaceit.pl| |j.owsianko|agencjafaceit.pl
+48 503 543 876
www.agencjafaceit.pl

Wakacje sprzyjają wyjazdom, spotkaniom i poznawaniu nowych, ciekawych ludzi. Wiele z takich letnich znajomości przeradza się w miłość. W obecnych czasach, gdy nadal obowiązują obostrzenia związane z epidemią koronawirusa, randkowanie nie jest takie proste. Nie można tak po prostu wsiąść do pociągu lub w samolot, by zobaczyć ukochaną czy ukochanego. Jak randkować na odległość, by miłość kwitła? - oto 5 porad od Mairead Molloy, ekspertki ds. relacji damsko-męskich, która uważa że miłość nie zna granic.

Epidemia Covid-19 nie jest łatwa dla nikogo, a szczególnie dla tych, którzy są w długoletnich związkach na odległość lub dla singli, którzy jeszcze szukają swojej drugiej połówki. I choć nowoczesna technologia powoduje, że rozłąka i samotność stają się bardziej znośne, to istnieje wiele innych możliwości na rozdmuchanie płomienia miłości niż tylko rozmowy video poprzez komunikatory. Jak sprawić, by miłość na odległość kwitła, radzi Mairead Molloy, ekspertka ds. relacji z ponad 20-letnim doświadczeniem w łączeniu tych właściwych osób i szefowa międzynarodowej, butikowej agencji kojarzenia par Berkeley International.

1. Rozmowa jest najważniejsza

Zaplanuj dłuższy czas na rozmowę w oparciu o wasze grafiki i styl życia. Ważne, by wybrać taki moment, który pasuje wam obojgu. Przez pandemię codzienna rutyna się „rozmywa”, dzień staje się coraz bardziej chaotyczny, co ma swój negatywny wpływ na nasze samopoczucie. Choć bycie spontanicznym w miłości jest cenne, warto ustalić stały czas na rozmowę. To pozwoli wam usystematyzować dzień i sprawi, że będziecie na wasze spotkanie czekać z utęsknieniem.

2. Dajcie sobie pełną uwagę

Podczas rozmowy video lub zwykłej pogawędki przez telefon, staraj się nie wykonywać innych czynności i daj partnerowi pełną atencję. On bardzo dobrze wyczuje, kiedy jesteś z nim na 100% a kiedy mniej. Niech nie rozprasza cię internet, Facebook czy Netflix. Spędź jakościowy czas ze swoją drugą połówką, pijąc lampkę wina i opowiadając o tym, jak minął dzień, co cię poruszyło, rozśmieszyło, zasmuciło, podziel się tym jakie masz plany i marzenia. Może się okaże, że macie wspólne...

3. Róbcie razem coś, co lubicie

Dzielenie się doświadczeniami buduje więzi. Wybierz aktywność, którą oboje lubicie, np. oglądanie filmów, taniec, gotowanie, przeglądanie starych zdjęć, praca nad projektami. Choć nie będziecie blisko siebie fizycznie, wspólne doświadczanie spoi waszą relację. Sprawi także, że będziecie bardziej kreatywni i zabawni niż podczas zwykłej rozmowy.

4. Pracujcie razem

Innym pomysłem na budowanie trwałej relacji jest prowadzenie wspólnego projektu np. biznesu lub bloga. To doda waszemu związkowi nowej energii i tematów do rozmów. Możecie także stworzyć wirtualny klub miłośników książek, zapisać się na kurs tańca lub gotowania on-line, nagrać serię tematycznych podcastów lub postawić sobie cel sportowy i osiągnąć go razem.

5. Pokaż, że kochasz

Znajdź miejsce na romantyczność w waszej relacji. Nie istotne, czy będzie to dostawa bukietu kwiatów kurierem, e-mail z wyznaniem miłości czy mniejszy lub większy upominek. Może to być nawet prenumerata ulubionego magazynu, która sprawi twojej drugiej osobie radość. Dzięki temu poczuje się ona ważna i kochana, a wasza relacja stanie się pełniejsza, bardziej otwarta i silniejsza.

Więcej informacji: https://www.berkeley-international.com

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Psychologia Wyzwanie dla rodzica pracującego: pogodzić home office z opieką nad dziećmi Biuro prasowe
2020-09-28 | 13:00

Wyzwanie dla rodzica pracującego: pogodzić home office z opieką nad dziećmi

Wielu rodziców przeszło na tryb pracy zdalnej, co  stanowiło dla nich nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, gdy jednocześnie musieli pogodzić obowiązki zawodowe z opieką nad dziećmi.
Psychologia Jak wprowadzić mindful minimalism i czerpać więcej radości z życia i pracy?
2020-09-07 | 10:10

Jak wprowadzić mindful minimalism i czerpać więcej radości z życia i pracy?

42%[1] osób odczuwa stres w miejscu pracy, co przekłada się na ich samopoczucie i narastające przytłoczenie nadmiarem obowiązków zarówno w pracy, jak i w domu. Towarzyszy
Psychologia Jak zadbać o równowagę między życiem prywatnym i zawodowym podczas pracy zdalnej
2020-08-04 | 12:30

Jak zadbać o równowagę między życiem prywatnym i zawodowym podczas pracy zdalnej

55% badanych pracowników[1] wskazało, że w trakcie home office najbardziej rozprasza ich przeglądanie Internetu lub oglądanie telewizji. Wiele firm planuje przedłużyć pracę zdalną

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Biogen
Festiwal Biegowy Tauron 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Patronat Newserii

Muzyka

Paula Tumala: Dzięki Donatanowi moje życie nabrało kolorów. Wiele kobiet chciałoby być na moim miejscu i jestem mu dozgonnie wdzięczna, że wybrał mnie jako Słowiankę

To właśnie Donatanowi Paula Tumala zawdzięcza swoją popularność. Muzyk dostrzegł w niej potencjał i niewątpliwie jest ojcem jej sukcesu. Modelka wzięła udział w kilku jego teledyskach, ale największy rozgłos przyniosła jej rola Słowianki w klipie do utworu „My, Słowianie” nagranym wspólnie z Cleo. Tę współpracę wspomina jako jeden z najlepszych momentów w swoim życiu. Zapewnia też, że gdyby padła kolejna taka propozycja, na pewno by nie odmówiła.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Kinga Sawczuk: Ekologia zawsze była mi bliska, ponieważ byłam harcerką. Żyjemy na tej planecie wspólnie i każdy powinien dbać o środowisko

Influencerka wzięła udział w akcji  Clean Up The World polegającej na wspólnym sprzątaniu świata przez osoby rozpoznawalne. Towarzyszył jej dziennikarz Kuba Adamiak, z którym współprowadzi e-lekcje przyrody w ramach projektu edukacyjnego Eco Studio Electro-System. Tłumaczy, że kontakt z przyrodą od zawsze był dla niej niezwykle ważny. Kinga Sawczuk zaznacza, że współczesne media powinny poszerzać świadomość ekologiczną społeczeństwa. Dzięki temu ludzie będą wiedzieć, jak postępować z niebezpiecznymi odpadami, które zagrażają środowisku przyrodniczemu.

Ochrona środowiska

Polska w gronie państw najbardziej zagrożonych deficytem wody. Spodziewane dramatyczne konsekwencje społeczne i gospodarcze

– W Polsce do 2025 roku kryzys wodny będzie się pogłębiał, później będzie już tylko gorzej. Biznesy wodochłonne oczywiście wiedzą o tych analizach i one będą wycofywać się od nas w kierunku krajów, gdzie ten kryzys wodny jest mniejszy – mówi Kamil Wyszkowski, prezes UN Global Compact w Polsce. Jak wskazuje, Polska jest jednym z najuboższych w wodę krajów w Europie i na dodatek ma problem z jej magazynowaniem. Poziom retencji oscyluje wokół 6 proc., podczas gdy np. w Hiszpanii przekracza 40 proc. Jednak problem z niedoborem wody gwałtownie zaostrza się nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. – Konsekwencje będą potężne. To będzie wielka wędrówka ludów i prawdopodobnie wojna o wodę, zasoby i żywność – mówi ekspert.