Design Thinking w Centrum Janki – bezpłatne szkolenie rozwijające kompetencje pr
Już 8 października w Centrum Janki odbędą się bezpłatne warsztaty Design Thinking. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą rozwijać kompetencje przyszłości i poznać innowacyjną metodę projektowania rozwiązań, zyskującą popularność na całym świecie. Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję nabyć umiejętności przydatne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00 w strefie coworkingowej centrum.
Centrum Janki już po raz kolejny wychodzi z propozycją rozwojowych szkoleń w swojej Przestrzeni dla Biznesu. Tym razem na warsztat zostanie wzięte Design Thinking.
Ta kreatywna metoda rozwiązywania problemów jest wykorzystywana w organizacjach na całym świecie do rozwoju produktów, usług, procesów oraz podejmowania różnorodnych wyzwań. Dzięki swojej wszechstronności i skuteczności, metoda ta wspiera rozwój osobistych kompetencji, takich jak empatia, współpraca, zrozumienie potrzeb innych oraz ciągłe doskonalenie. Znajduje ona swoje zastosowanie zarówno w biznesie, jak i życiu codziennym.
Podczas szkolenia w Centrum Janki, pod okiem ekspertów, uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć na własnej skórze procesu Design Thinking, dostosowanego do indywidualnych potrzeb, poznać narzędzia oraz metody pracy w tym procesie oraz zyskać umiejętności praktycznego wykorzystania Design Thinking w codziennym życiu. Będzie to również doskonała okazja do spotkania z inspirującymi ludzi i wymiany doświadczeń.
Warsztaty poprowadzi Paulina Zawadka, doświadczona trenerka, która na co dzień pomaga kursantom rozwijać umiejętności z zakresu kreatywnego rozwiązywania problemów, komunikacji, budowania zespołu oraz sprzedaży.
Wydarzenie odbędzie się w Przestrzeni dla Biznesu, czyli nowoczesnej strefie coworkingowej Centrum Janki, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wymagana jest wcześniejsza rejestracja przez stronę internetową https://chjanki.pl/wydarzenia/buduj-z-nami-swoje-kompetencje-przyszlosci

Warsztaty pierrnikowe z fundacją Gryfne Bajtle
Czym różni się kariera zawodowa osób neuroatypowych od pozostałych?
Jak budować zespoły IT otwarte na zmiany
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Wiktor Dyduła: Praca w charakterze kelnera jest bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Dlatego trzeba dawać napiwki, bo nawet 5 zł może zrobić komuś dzień
Zanim usłyszała o nim cała Polska, Wiktor Dyduła zarabiał między innymi jako animator zabaw dla dzieci, kelner i uliczny grajek. Każde zajęcie miało swoje plusy i minusy, ale jego najbardziej cieszyło to, że dzięki nim może poznawać ciekawych ludzi. Wokalista podkreśla, że ma duży szacunek do pieniądza i prawie zawsze daje też napiwki, bo wie, że to najlepsza forma docenienia pracy tych, którzy nas obsługują w kawiarni czy restauracji.
Ochrona środowiska
Wokół utylizacji odpadów medycznych narosło wiele mitów. Nowoczesne instalacje pozwalają wykorzystać ten proces do produkcji ciepła i energii

Według różnych szacunków w Polsce powstaje od 60 do nawet 200 tys. t odpadów medycznych. Wymagają one specjalnego trybu postępowania, innego niż dla odpadów komunalnych – jedyną dopuszczalną i obowiązującą w świetle polskiego prawa metodą jest ich spalanie. Obecnie zakłady przetwarzania odpadów to nowoczesne instalacje połączone z odzyskiem energii. Termiczne przekształcenie odpadów może też być elementem gospodarki o obiegu zamkniętym.
Moda
Piotr Zelt: Nie latam po sklepach i nie zawalam sobie szafy jakimiś niepotrzebnymi ciuchami. Mam sporo ubrań, które mają po 20 lat, i cały czas je noszę

Aktor zaznacza, że jego garderoba jest skromna, ale zawiera dobre jakościowo ubrania, które choć były kupione nawet dwie dekady temu, wciąż wyglądają jak nowe. Jego zdaniem nie warto ulegać sezonowym trendom i gromadzić w szafie wielu rzeczy, które modne są zaledwie kilka miesięcy. Zamiast tego lepiej zainwestować w ponadczasowe kurtki, marynarki czy buty z dobrych materiałów i dbać o nie tak, by posłużyły jak najdłużej.