Komunikaty PR

„Razem po sukces” z Atrium Biała

2021-10-14  |  15:32
Biuro prasowe

Szukasz motywacji do działania, ale nie wiesz od czego zacząć? Weź udział w bezpłatnych webinarach online, prowadzonych przez doświadczoną psycholożkę. O tym, że razem raźniej niż w pojedynkę, przekonuje Atrium Biała i zaprasza białostoczan na cykl spotkań motywacyjnych pod hasłem „Razem po sukces”, w trakcie których uczestnicy skupią się pod okiem specjalistki na samodoskonaleniu w różnych aspektach życia. Spotkania odbędą się w trzech terminach: 21 października, 25 listopada i 16 grudnia.

Nigdy nie jest za późno na zmiany. Inspiracją do tego, aby odkryć w sobie na nowo potencjał, mogą być dla wielu osób spotkania online prowadzone przez ekspertkę w dziedzinie psychologii, Kaję Baczyńską. W ramach cyklu „Razem po sukces” do końca roku odbędą się trzy spotkania, poświęcone automotywacji i rozwijaniu jej w naszym codziennym życiu. Wydarzenia odbędą się o godz. 17.00, w następujących terminach:

21.10.2021, Budowanie relacji z dzieckiem.

Jak budować z dzieckiem relację, w której rodzic jest przewodnikiem a nie dowódcą? Wychowanie to podróż, podczas której wiele się uczymy, ale też popełniamy błędy. Zagubieni, zaganiani, zapracowani rodzice zapominają, że kluczem do serca dziecka jest zdrowa relacja. Podczas webinaru psycholog wyjaśni, co najlepiej wpływa na relację z dzieckiem.

25.11.2021, Siła nawyku, dlaczego robimy to co robimy?

Nawyki mają ogromne znaczenie w naszym życiu. Jedne dają nam satysfakcję, a inne odbierają siłę i energię do działania. Czasem brakuje silnej woli, aby te złe zaniechać, a te dobre wzmocnić. W trakcie spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak pracować nad samodyscypliną, tworzyć zdrowe nawyki i eliminować te, które są szkodliwe. 

16.12.2021, Automotywacja – jak odnaleźć w sobie siłę?

Marzy Ci się, aby nareszcie odnaleźć w sobie motywację do zmian? Chcesz zacząć działać zgodnie ze swoimi planami i zakończyć je z sukcesem? Podczas webinaru dowiesz się, jak radzić sobie z trudnymi emocjami i co robić, żeby skutecznie się motywować.

Dokładne opisy wydarzeń oraz linki do zapisów dostępne są pod adresem https://atrium-biala.pl/razem-po-sukces-z-atrium-biala/. Webinary prowadzone są na platformie Clickmeeting.

- Rozpoczynamy kolejną, już drugą, edycję bezpłatnych webinarów dla wszystkich chętnych. W odróżnieniu od poprzedniego cyklu, poświęconego poradom dietetycznym i treningowym, tym razem skupimy się na rozwijaniu w sobie motywacji. Współczesny świat, jak i towarzyszące mu tempo życia stawiają przed nami różne wyzwania. W pokonaniu codziennych przeszkód często pomaga zwykłe dobre słowo i zachęta ze strony innych. Mamy nadzieję, że nasze webinary staną się inspiracją do działania dla wielu osób. Za ich pośrednictwem chcemy być bliżej miejscowej społeczności, dedykując jej cykliczne, ciekawe spotkania z ekspertami mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

Prowadząca webinary, Kaja Baczyńska, jest absolwentką Psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oraz Stosowanej Analizy Zachowania na SWPS w Warszawie. Praktyk z zakresu terapii BSFT i  studentka Studium Krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu w Łodzi. Wiedzę, umiejętności oraz kompetencje zawodowe w pracy z dorosłymi oraz dziećmi zdobywała między innymi w Fundacji Scolar oraz w poradniach psychologicznych. Jest życiową optymistką i tę energię przekazuje osobom, z którymi pracuje.

„Razem po sukces” to ogólnopolska, pionierska inicjatywa Atrium, skierowana do mieszkańców społeczności lokalnych. Projekt realizowany jest we wszystkich, czternastu centrach handlowych zrzeszonych w Grupie Atrium.

Webinary online realizowane będą w ramach programu Atrium Razem, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.

Więcej informacji na temat aktualności i oferty centrum można znaleźć na stronie Atrium Biała: www.atrium-biala.pl

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Psychologia Nie daj się jesieni, czyli jak nie ulec nałogom w depresyjnym czasie? Biuro prasowe
2021-11-03 | 12:25

Nie daj się jesieni, czyli jak nie ulec nałogom w depresyjnym czasie?

Długie noce, krótkie dni – to nie działa zbyt dobrze na naszą psychikę. Towarzyszy nam często obniżony nastrój, a to może popychać w stronę używek… Lampka
Psychologia Atrium Plejada przechodzi zmiany
2021-10-21 | 17:00

Atrium Plejada przechodzi zmiany

Atrium Plejada stawia na zmiany i wzbogacenie swojego portfolio. Stałych bywalców galerii z pewnością ucieszy przeprowadzka drogerii Rossmann do nowej lokalizacji, o większej
Psychologia „Razem po sukces” z Atrium
2021-10-21 | 12:26

„Razem po sukces” z Atrium

Szukasz motywacji do działania, ale nie wiesz od czego zacząć? Weź udział w bezpłatnych webinarach online, prowadzonych przez doświadczoną psycholożkę. O tym, że razem raźniej niż w

Więcej ważnych informacji

Media

Finanse

Ponad 70 proc. Polaków najbardziej obawia się braku dostępu do opieki zdrowotnej. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne posiada już 3,5 mln osób

Po I połowie tego roku prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym było objętych już 3,5 mln Polaków. To 15-proc. wzrost rok do roku – wynika z danych Polskiej Izby Ubezpieczeń. Do tego wzrostu popularności przyczyniła się pandemia COVID-19, która dodatkowo spotęgowała obawy Polaków związane z utratą zdrowia i brakiem dostępu do opieki lekarskiej. Pakiety medyczne to dziś najpopularniejszy benefit w polskich firmach – korzysta z niego ponad 70 proc. pracowników.

Infrastruktura

70 proc. budynków mieszkalnych w Polsce jest nieefektywnych energetycznie. Ich kompleksowa renowacja może napędzić gospodarkę i stworzyć kilkaset tysięcy nowych miejsc pracy

W Polsce aż 70 proc. spośród 5 mln domów jednorodzinnych nie spełnia standardów efektywności energetycznej. W rezultacie roczne koszty ogrzewania typowego domu o powierzchni 118 mkw., wyposażonego w kocioł węglowy oraz stare drzwi i okna, sięgają w tej chwili ok. 6,5 tys. zł. Po modernizacji, ociepleniu i wymianie stolarki ten koszt mógłby spaść nawet do 1,8 tys. zł rocznie – oszacowali analitycy w raporcie „Fala renowacji szansą na rozwój Polski po pandemii”. Wynika z niego także, że w Polsce powszechna termomodernizacja budynków mieszkalnych – wymuszona unijną strategią – mogłaby się stać motorem napędowym krajowej gospodarki po pandemii i stworzyć nawet kilkaset tysięcy nowych miejsc pracy.