Komunikaty PR

„Razem po sukces” z CH Focus

2021-10-21  |  10:47
Biuro prasowe

Szukasz motywacji do działania, ale nie wiesz od czego zacząć? Weź udział w bezpłatnych webinarach online, prowadzonych przez doświadczoną psycholożkę. O tym, że razem raźniej niż w pojedynkę, przekonuje CH Focus, zrzeszone w Grupie Atrium, i zaprasza bydgoszczan na cykl spotkań motywacyjnych pod hasłem „Razem po sukces”, w trakcie których uczestnicy skupią się, pod okiem specjalistki, na samodoskonaleniu w różnych aspektach życia. Spotkania odbędą się w trzech terminach: 21 października, 25 listopada i 16 grudnia.

 

Nigdy nie jest za późno na zmiany. Inspiracją do tego, aby odkryć w sobie na nowo potencjał, mogą być dla wielu osób spotkania online prowadzone przez ekspertkę w dziedzinie psychologii, Kaję Baczyńską. W ramach cyklu „Razem po sukces” do końca roku odbędą się trzy spotkania, poświęcone automotywacji i rozwijaniu jej w naszym codziennym życiu. Wydarzenia odbędą się o godz. 17.00, w następujących terminach:

 

21.10.2021, Budowanie relacji z dzieckiem.

Jak budować z dzieckiem relację, w której rodzic jest przewodnikiem a nie dowódcą? Wychowanie to podróż, podczas której wiele się uczymy, ale też popełniamy błędy. Zagubieni, zaganiani, zapracowani rodzice zapominają, że kluczem do serca dziecka jest zdrowa relacja. Podczas webinaru psycholog wyjaśni, co najlepiej wpływa na relację z dzieckiem.

 

25.11.2021, Siła nawyku, dlaczego robimy to co robimy?

Nawyki mają ogromne znaczenie w naszym życiu. Jedne dają nam satysfakcję, a inne odbierają siłę i energię do działania. Czasem brakuje silnej woli, aby te złe zaniechać, a te dobre wzmocnić. W trakcie spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak pracować nad samodyscypliną, tworzyć zdrowe nawyki i eliminować te, które są szkodliwe. 

 

16.12.2021, Automotywacja – jak odnaleźć w sobie siłę?

Marzy Ci się, aby nareszcie odnaleźć w sobie motywację do zmian? Chcesz zacząć działać zgodnie ze swoimi planami i zakończyć je z sukcesem? Podczas webinaru dowiesz się, jak radzić sobie z trudnymi emocjami i co robić, żeby skutecznie się motywować.

 

Webinary prowadzone są na platformie Clickmeeting. Dokładne opisy wydarzeń oraz linki do zapisów dostępne są pod adresem https://focusbydgoszcz.pl/budowanie-relacji-z-dzieckiem-webinar/.

 

- Zapraszamy na kolejną, już drugą, edycję bezpłatnych webinarów, podczas których uczestnicy będą mogli skupić się na rozwijaniu w sobie motywacji oraz budowaniu pozytywnych relacji m.in. z dzieckiem. Codzienność stawia przed nami wiele wyzwań i aby im sprostać często musimy podejmować odważne działania. Mamy nadzieję, że webinary zmotywują wiele osób do wprowadzenia pozytywnych zmian w ich życiu. Chcemy pełniej uczestniczyć w życiu miejscowej społeczności, dedykując jej cykliczne, ciekawe spotkania z ekspertami mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

 

Prowadząca webinary, Kaja Baczyńska, jest absolwentką Psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oraz Stosowanej Analizy Zachowania na SWPS w Warszawie. Praktyk z zakresu terapii BSFT i  studentka Studium Krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu w Łodzi. Wiedzę, umiejętności oraz kompetencje zawodowe w pracy z dorosłymi oraz dziećmi zdobywała między innymi w Fundacji Scolar oraz w poradniach psychologicznych. Jest życiową optymistką i tę energię przekazuje osobom, z którymi pracuje.

 

„Razem po sukces” to ogólnopolska, pionierska inicjatywa Atrium, skierowana do mieszkańców społeczności lokalnych. Projekt realizowany jest we wszystkich, czternastu centrach handlowych zrzeszonych w Grupie Atrium.

 

Webinary online realizowane będą w ramach programu Atrium Razem, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia i oferty centrum można znaleźć pod adresem: https://focusbydgoszcz.pl.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Psychologia Gdy wali się świat… Twoje życie się nie kończy, lecz zmienia! Biuro prasowe
2024-06-26 | 01:00

Gdy wali się świat… Twoje życie się nie kończy, lecz zmienia!

Czasami tak jest, że wali się świat i wszystko wymyka się spod kontroli. Czasami wpadamy w tunele rozpaczy. Nie wiemy, jak żyć, nie mamy pojęcia, co robić, nie widzimy sensu dalszego
Psychologia 8 sposobów od eksperta na zmniejszenie stresu związanego z sesją egzaminacyjną
2024-06-20 | 17:00

8 sposobów od eksperta na zmniejszenie stresu związanego z sesją egzaminacyjną

W związku z trwającą sesją egzaminacyjną, marka Orbit® wraz z Magdą Chorzewską, psycholożką, chce wesprzeć studentów w radzeniu sobie ze stresem związanym z egzaminami.
Psychologia Jak kontakt z ludźmi wpływa na nasze samopoczucie? Warto mieć przyjaciół!
2024-06-09 | 08:00

Jak kontakt z ludźmi wpływa na nasze samopoczucie? Warto mieć przyjaciół!

Chyba nigdy nie widzieliśmy takiej transformacji relacji międzyludzkich, jaka zachodzi obecnie. Cyfryzacja postępuje niezwykle szybko i rozmową coraz częściej nazywane jest pisanie ze sobą

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.