realme ogłasza partnerstwo z x-kom
realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów, która specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości smartfonów o najlepszym designie i wydajności, nawiązała współpracę z jednym z wiodących kanałów sprzedaży x-kom w celu uruchomienia realme serii 6 w Polsce. Jest to część zobowiązania firmy do przybliżania konsumentom produktów pełnych mocy i stylu.
W pierwszej fazie współpracy smartfony realme z serii 6 będą dostępne w sklepie internetowym x-kom, a także w sklepach offline jako Live Demo Unit zaraz po premierze.
Wyrażając zadowolenie z partnerstwa, Jason Guo, dyrektor realme na Europę Wschodnią, powiedział: „realme jako młoda marka jest zaangażowana w dostarczanie zróżnicowanych doświadczeń naszym klientom dzięki produktom, które zapewniają moc i styl. Dzięki partnerstwu ze sklepami x-kom jesteśmy dumni, że możemy rozszerzyć działalność w kolejnych lokalizacjach w Polsce, aby zapewnić to doświadczenie i powitać klientów w rodzinie realme. Po otrzymaniu bardzo pozytywnych reakcji z rynków europejskich i azjatyckich, na których obecnie działamy, poszerzamy nasze kanały sprzedaży w Polsce, aby uruchomić serię realme 6 i wyjść naprzeciw rosnącym wymaganiom.”
„Poprzez to partnerstwo chcemy zaspokoić oczekiwania klientów, którzy korzystają zarówno z platform online, jak i ze sklepów stacjonarnych, przy porównywaniu i podejmowaniu decyzji zakupowych”, dodał.
Komentując wdrożenie, Kamil Szwarbuła, PR, rzecznik prasowy x-kom powiedział: „realme to marka, o którą pytają klienci. Zawsze szukamy ciekawych, niszowych produktów do włączenia do naszej oferty. Dlatego cieszymy się, że x-kom będzie pierwszym sklepem w Polsce, w którym można kupić smartfony realme.”
realme oficjalnie rozpoczął działalność w Europie 15 października 2019 r., koncentrując się na zapewnieniu bezproblemowej obsługi, przy zachowaniu standardu „Moc i Styl”. Jednak najszybciej rozwijająca się marka, realme, ma teraz na celu poszerzenie swojej działalności na innych rynkach europejskich poprzez współpracę z wybranymi partnerami, którzy mogą zapewnić doskonałą obsługę i stylowe wrażenia.
realme zajmuje trzecie miejsce w globalnych wysyłkach od trzeciego kwartału 2019 r., firma stała się również najszybciej rozwijającym się producentem smartfonów na świecie według Counterpoint Research. W 2019 r. realme z sukcesem weszło na 25 rynków na całym świecie, a łączna liczba przesyłek przekroczyła 25 milionów, osiągając wzrost o 500% r/r w porównaniu z 2018 r. i stając się jedną z wiodących marek smartfonów na świecie. W 2020 r. realme będzie strategicznie pozycjonować się jako „popularyzator stylu życia trendsetterów technologicznych”, udostępniając smartfony i produkty AloT.
Dreame comes true – doskonały rok marki
Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
A gdybyście tak tej zimy wspólnie zanurzyli się w magii… immersji?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.