Komunikaty PR

Ściany w różnych odcieniach szarości od lat nie wychodzą z mody, wpisując się wr

2021-07-16  |  08:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kinga Szkutnik
Practum Consulting

Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl

Ściany w różnych odcieniach szarości od lat nie wychodzą z mody, wpisując się wręcz w kanon stylowej elegancji we wnętrzach. Stanowią przy tym idealną bazę dla różnych typów wystrojów - potrafią wzmocnić stylistykę ultranowoczesnych aranżacji, a jednocześnie stworzyć ujmujące tło dla przytulnych, wysmakowanych wnętrz. Oto kilka pomysłów od Beckers na bazie nowości kolorystycznych roku 2021.

Delikatna szarość Zelda z palety Becker Designers Collection, zmieniająca odcień w zależności od kolorów, z którymi ją zestawimy, będzie stanowić subtelne, a zarazem intrygujące tło dla wnętrz łączących w sobie przytulność z powściągliwością. Prosta i niewielkich rozmiarów materiałowa sofa zestawiona z oszczędnymi w designie metalowymi meblami pozostawi czystą przestrzeń pozwalającą na swobodny przepływ myśli. Naturalna drewniana podłoga będzie przesądzać o ciepłym odbiorze wnętrza.

Poszukując odcienia, który skomponuje się z designerskimi krzesłami w kolorze niebarwionej blachy, warto postawić na odcień Silver Blue z tej samej palety. Ta chłodna szarość będzie także świetnie współgrać z naturalnym drewnem – w tym stylizowanym na stary stołem i podłogą - pozwalając uzyskać stylistykę harmonijnie łączącą  tradycję z nowoczesnością.

Intensywny szary kolor Relax z palety Beckers Designer Colour może z kolei grać pierwsze skrzypce  we wnętrzach, którym chcemy nadać industrialny charakter. Przy takich ścianach prosty, szary regał oraz kilka metalowych dodatków w formie mebli czy dekoracji wystarczą, by zbudować pożądany klimat pomieszczenia. Drewniana podłoga oraz kontrastujące charakterem dodatki, jak wiklinowy kosz czy miękki koc, pozwolą przełamać surowy klimat wnętrza. 

                                                        

Więcej inspiracji w szarościach od Beckers można znaleźć na stronie: https://beckers.pl/inspiracje

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Practum Consulting
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Geberit weźmie udział w 14. PLGBC Green Building Summit Biuro prasowe
2024-09-27 | 11:10

Geberit weźmie udział w 14. PLGBC Green Building Summit

PLGBC Green Building Summit to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń poświęconych zrównoważonemu budownictwu, architekturze i rynkowi nieruchomości. Najbliższa,
Dom Zamieszkać ze sztuką. Dwupoziomowe mieszkanie po gruntownym remoncie
2024-09-26 | 15:40

Zamieszkać ze sztuką. Dwupoziomowe mieszkanie po gruntownym remoncie

Dom to nie tyle ściany, co ludzie, którzy w nich zamieszkują. Najlepiej o tym świadczy dwupiętrowe mieszkanie dla rodziny, które za sprawą architekt Weroniki Budzichowskiej z To
Dom Neurodesign a jesienne wnętrza - przestrzenie sprzyjające dobremu samopoczuciu
2024-09-26 | 14:00

Neurodesign a jesienne wnętrza - przestrzenie sprzyjające dobremu samopoczuciu

Jesień to idealny moment, by wprowadzić do wnętrz nowe akcenty, które nie tylko ocieplą przestrzeń, ale także – zgodnie z koncepcją neurodesignu – wpłyną na nasze dobre

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Muzyka

Zespół Enej: Na Ziemi mamy skrajności – od suszy po ulewę. Martwi nas, jak będzie wyglądał świat naszych dzieci

Mirosław Ortyński i Piotr Sołoducha z zespołu Enej przyznają, że obawiają się skutków suszy, która negatywnie wpływa na rolnictwo, czy ulewnych opadów deszczu prowadzących do powodzi i podtopień. Niestety klimat się ociepla i coraz częściej mamy do czynienia z ekstremalnymi zjawiskami w pogodzie, a wszystkie anomalie odczuwamy w naszych portfelach. Muzycy zdają sobie więc sprawę z tego, jak ważne jest uzmysłowienie społeczeństwu rangi problemu i propagowanie kultury ekologicznej. Chodzi też o to, aby wzbudzić poczucie odpowiedzialności za stan środowiska, bo lekkomyślność i zaniedbania mogą jeszcze pogorszyć sytuację.

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.