Komunikaty PR

Durex „Głośni w łóżku” - limitowane zestawy Durex Invisible x Mo61 x Barrakuz

2020-08-27  |  14:15
Biuro prasowe

Rozmowa o seksie przynosi wiele korzyści – pozwala nie tylko odnosić większa przyjemność w łóżku, ale też rozwija związek i buduje wzajemne zaufanie. Nie zaczniemy jednak mówić o swoich odczuciach, pragnieniach czy potrzebach tak po prostu, przy porannej kawie, w samochodzie czy na spacerze. Intymnej rozmowie musi towarzyszyć odpowiedni klimat, a taki pomoże stworzyć wyjątkowa seria limitowanych zestawów „Głośni w łóżku”, dostępna w specjalnej strefie marki Durex na Allegro. Dostępne w trzech wariantach zestawy, zawierają trzy opakowania wybranych prezerwatyw z linii Durex Invisible: Supercienkie, Powiększone lub Dopasowane. W każdym zestawie znajdują się również inspirujące do rozmowy gadżety przygotowane we współpracy z manufakturą zapachów Mo61 i artystką Beatą „Barrakuz” Śliwińską.

 

Wchodzący w skład zestawów zapach do wnętrza polskiej marki Mo61 to mieszanka cynamonu, goździków i mirr, wzbogacona nutami drzewa cedrowego, bursztynu i kadzidła. Aromat rozprowadzany jest za pomocą specjalnych patyczków i pomaga osiągnąć stan błogiego odprężenia. Ta zmysłowa, ale nienachalna kompozycja zbuduje idealny do długiej, intymnej rozmowy nastrój.

 

Wykreowanie sensualnej, relaksującej atmosfery to doskonały wstęp do ułożenia własnej, unikalnej wersji kolażu “Głośni w łóżku” zaprojektowanego przez Beatę “Barrakuz” Śliwińską. Artystka stworzyła zmysłową kompozycję, bazując na fotografiach z czasopism i wyrazach, które kojarzą się z bliskością. Kolaż można uzupełnić według własnej wizji, używając do tego samoprzylepnych kształtów i słów.

Odpowiedni klimat stworzony dzięki zapachowi i kolażowi zainspirują do rozmowy. A gdy już wzajemne pragnienia zostaną omówione, pozostaje sięgnąć po ostatni element zestawu, czyli wybrany rodzaj prezerwatyw Durex Invisible.

 

Wybór zależy od indywidualnych preferencji. Jeśli główną potrzebą jest chęć osiągnięcia maksymalnej bliskości – idealnie sprawdzą się Durex Invisible Supercienkie. Jeżeli partnerom zależy na możliwie anatomicznym dopasowaniu i przyleganiu – warto sprawdzić Durex Invisible Dopasowane. Z kolei po Durex Invisible Powiększone powinni sięgnąć ci, którzy do odczuwania przyjemności z seksu, potrzebują więcej przestrzeni.

 

Wszystkie prezerwatywy dostępne w ramach limitowanych zestawów na Allegro zawierają najcieńsze produkty z oferty Durex. To prezerwatywy odpowiednie przede wszystkim dla tych, którzy obawiają się utraty bliskości z partnerem/partnerką, czy wpływu na wrażliwość doświadczeń podczas ich używania.

 

Ci, którzy rezygnują ze stosowania prezerwatyw z tego lub jakiegokolwiek innego powodu, powinni uświadomić sobie, że ich użytkownicy deklarują większą satysfakcję z życia seksualnego, niż osoby, które z prezerwatyw nie korzystają (61% vs. 52%)*.

 

Sięgnięcie po dostępne w ramach zestawów prezerwatywy z linii Durex Invisible to też dobra okazja do przerwania monotonii. Aż 45% użytkowników prezerwatyw dokonuje decyzji o ich zakupie na podstawie przyzwyczajenia do marki i danego wariantu** – rutyna, szczególnie w łóżku, nie jest wskazana, więc warto się ośmielić i ją przełamać. Kluczowe jest poznanie wzajemnych potrzeb i odpowiednie dopasowanie – tak, by produkt spełnił oczekiwania. Z limitowanymi zestawami Durex Invisible może okazać się to jeszcze prostsze! Zajrzyjcie do strefy marek na Allegro – ilość zestawów ograniczona.

 

Link do strefy Durex na Allegro: https://allegro.pl/kampania/durex-invisible-glosni-w-lozku

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Seks Seks kobiety po 40 roku życia Biuro prasowe
2020-11-10 | 15:00

Seks kobiety po 40 roku życia

Menopauza już po 40-tce? Pierwsze objawy klimakterium mogą pojawić się krótko po 40-tce. W tym czasie zaczyna się stopniowe wygaszanie czynności jajników i
Seks Różne oblicza miłości i jeden wspólny mianownik W filmach dokumentalnych Durex
2020-09-11 | 13:06

Różne oblicza miłości i jeden wspólny mianownik W filmach dokumentalnych Durex

Czy burzliwy romans może przerodzić się w pełne wzajemnego szacunku małżeństwo? Czy przedkładanie potrzeb partnera nad własne faktycznie jest możliwe? Czy w świeżym i dynamicznym
Seks Wirus zmienił relacje damsko-męskie o 180 stopni
2020-05-06 | 14:05

Wirus zmienił relacje damsko-męskie o 180 stopni

Koronawirus wywrócił nasze życie do góry nogami. Z dnia na dzień przestaliśmy spotykać się ze znajomymi, chodzić do pracy, na imprezy i do kina. Przestaliśmy także

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Seriale

Seriale

Katarzyna Bonda: Zgodziłam się na adaptację mojej powieści nie po to, żeby robić sobie promocję. Dla mnie to było metafizyczne doświadczenie zobaczyć swoje postaci na ekranie

Pisarka podkreśla, że nigdy nie zabiegała o adaptację czy ekranizację swoich powieści tylko po to, by zwiększyć poczytność jej książek. Zawsze była to inicjatywa producentów. W przypadku „Żywiołów” wiele rozmów zakończyło się fiaskiem, dlatego też nie wierzyła, że w końcu się uda. Na szczęście trafiła na takich twórców, którzy doskonale zrozumieli jej przekaz, dokonali właściwej selekcji wątków i przedstawili jej scenariusz, który według niej jest prawdziwym majstersztykiem. Pisarka najbardziej jest usatysfakcjonowana sposobem wykreowania postaci Saszy.

Nauka

BioBankowanie może być szansą dla chorych z nowotworami. Zainteresowanie wśród pacjentów jest ogromne

BioBankowanie tkanki zmienionej nowotworowo umożliwia analizę całego genomu, dzięki której możliwe jest poszukiwanie dla chorego indywidualnej terapii czy włączenie go do badań klinicznych nad nowymi lekami. – W przypadku nowotworów jajnika stosuje się badanie całogenomowe, dzięki któremu można wytypować pacjentki do leczenia inhibitorami PARP – wyjaśnia dr inż. Aleksandra Szopa z Polskiego Centrum BioBankowania. Nawet jeśli na dany typ raka nie ma jeszcze leczenia, to dzięki odpowiedniemu przechowywaniu materiału biologicznego będzie szansa skorzystania z terapii, które pojawią się w przyszłości.