Życie pełne (intymnych) doznań
Miesiące letnie to czas, kiedy nie chcemy się ograniczać. To właśnie wtedy poszukujemy ciekawych doznań i momentów, które dostarczą nam jak największej przyjemności.To nie tylko wyjazdy, czy festiwale muzyczne, ale też seks, przy którym to od nas zależy czy poczujemy radość chwili na maksa. W maksymalnym przeżywaniu intymnych momentów pomogą najcieńsze prezerwatywy od Durex. Ich przyjemniejszy zapach nie zakłóci doznań, a wygodny, anatomiczny kształt gumki pozwoli dopasować się do każdej sytuacji.
Podróże, koncerty, imprezy – to przykłady wakacyjnych momentów, które dają szczęście i pozwalają czuć, że żyjemy. Ale chwilą, która wywołuje to uczucie w jeszcze większym stopniu, jest seks. Letni klimat sprzyja intymnym momentom, które powinniśmy móc przeżywać w pełni. Takie uczucie powinna dawać prezerwatywa – warto więc postawić na tę, która pozwoli poczuć całą przyjemność w danej chwili.
Durex Invisible – stworzone, by czuć wszystko
Aby sprostać wymaganiom tych, którzy chcą czuć wszystko, Durex udoskonalił swoją linię Durex Invisible. Dzięki innowacyjnej formule są to najcieńsze prezerwatywy w portfolio marki. Do tego przyjemniejszy zapach oraz anatomiczny kształt Easy-on pomagają zmaksymalizować odczucia podczas zbliżenia.
Letnie przygody są tymi, które pozostają w głowie na zawsze, dlatego należy zadbać o ich jakość. Dotyczy to zarówno koncertów, wyjazdów i spotkań z przyjaciółmi, jak i intymnych chwil. Podczas seksu warto pozwolić sobie na pełne doznania i cieszyć się przeżyciami. Bo przyjemność jest nieodłącznym elementem tej chwili, dlatego wybierzmy prezerwatywy, które pomogą nam poczuć ją w pełni.
Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=92aWiL_wZyg
Durex na FB: https://www.facebook.com/DurexPolska/
Durex na IG: https://www.instagram.com/durex_polska/
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Prezerwatywy Durex. Producent: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Limited. Upoważniony przedstawiciel: RB NL Brands B.V. Podmiot prowadzący reklamę: Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

Gadżety erotyczne z dostawą do domu – zamówienia rosną szybciej niż inflacja

Prawo do przyjemności: VI Konferencja Sekson Fundacji Avalon (26-27.10.2024)

Tour de Pologne w Środzie Wielkopolskiej! Wspólnie kibicujmy na niebiesko
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Motoryzacja

Qczaj: Na drogach szybkiego ruchu lubię mocniej wcisnąć pedał gazu. Niebawem planuję też zrobić prawo jazdy na motocykl
Trener podkreśla, że decyzja o zrobieniu prawa jazdy była jedną z najlepszych w jego życiu. Teraz, kiedy odpowiedni dokument ma już w kieszeni, z ogromną przyjemnością wsiada za kierownicę i mknie przed siebie. Najbardziej lubi drogi szybkiego ruchu, bo tam może mocniej wcisnąć pedał gazu. W innych okolicznościach jednak jeździ z dużą rozwagą, dostosowując prędkość do warunków panujących na jezdni. Qczaj zdradza też, że kolejnym krokiem będzie kurs na prawo jazdy na motocykl.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Edukacja
Polki coraz bardziej świadomie podchodzą do profilaktyki nowotworów piersi. Wciąż jednak blisko połowa się nie bada

Profilaktyka raka piersi przestaje być dla Polek źródłem lęku i tematem tabu. Coraz częściej motywacją do wykonania badań jest odpowiedzialność za siebie i bliskich – wynika z najnowszego badania Maison & Partners dla Henkel Polska. 36 proc. kobiet jako motywację wskazało rekomendacje lekarskie, a 30 proc. – potrzebę dbania o swój organizm. Mimo że około 40 proc. kobiet w wieku 20–60 lat bada się regularnie, wykonując badania palpacyjne czy USG, podobny odsetek nie bada się wcale, a co piąta deklaruje, że w ogóle nie interesuje się tym tematem.