Komunikaty PR

Tour de Pologne w Środzie Wielkopolskiej! Wspólnie kibicujmy na niebiesko

2023-07-14  |  10:45
Biuro prasowe

Już 29 lipca od godziny 13:00 zapraszamy do oficjalnej, miejskiej strefy kibica tuż przy Cukrowni Pfeifer & Langen przy ul. Niedziałkowskiego 27! Na wydarzenie zaprasza prezes Cukrowni wraz z Burmistrzem Środy Wielkopolskiej.

Kolarze w I etapie wyścigu ruszą z MTP w Poznaniu, później pojadą przez Suchy Las, Biedrusko, Murowaną Goślinę i dalej przez Kostrzyn. W Środzie Wielkopolskiej pojadą od ul. Żwirki i Wigury, aż do końca ul. Niedziałkowskiego i dalej. Na rondzie Jana Pawła II rozpocznie się ponad 200-metrowa premia specjalna. Na jej końcu, tuż na wysokości pierwszej bramy wjazdowej na plac buraczany do cukrowni, rozstawiona zostanie miejska strefa kibica, w której organizatorzy – wspólnie z Urzędem Miejskim – zachęcają do słodkiego kibicowania!

To unikalna szansa, by zobaczyć na żywo i wesprzeć uczestników jubileuszowej, 80. edycji słynnego Tour de Pologne. Zapraszamy z dziećmi, rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami do tego, by spędzić wspólnie czas, dobrze się bawić, no i najważniejsze, by dodać otuchy zawodnikom! Wszystkich kibiców zachęcamy do ubrania się w kolorze niebieskim lub granatowym – nawiązujących do kolorów zarówno Cukrowni, jak i samego miasta. Im będzie nas więcej, tym mamy większą szansę, że cała Polska zobaczy jak wielką moc kibicowania mają Średzianie. Wyścig będzie transmitowany w TVP Sport.

Strefa będzie otwarta dla mieszkańców już od godz. 13:00. Znajdzie się w niej strefa chillout z leżakami, sportowa zabawa, muzyka i konferansjer. Na gości czekają też gadżety, konkurs, a dla najbardziej aktywnych – darmowe pakiety kibica! Przejazd peletonu przewidziany jest na godz. 14:40.

 

Wydarzenie na Facebooku:
https://fb.me/e/6gW7xBMNu

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Seks Życie pełne (intymnych) doznań Biuro prasowe
2023-08-31 | 01:00

Życie pełne (intymnych) doznań

Miesiące letnie to czas, kiedy nie chcemy się ograniczać. To właśnie wtedy poszukujemy ciekawych doznań i momentów, które dostarczą nam jak największej przyjemności.To nie
Seks ZMIENIAJĄCA ŻYCIE MOC SEKSU
2023-04-25 | 14:29

ZMIENIAJĄCA ŻYCIE MOC SEKSU

Nasze relacje seksualne mogą budzić bardzo skrajne emocje. Często mają wymiar wstydliwy, a ich ugrzeczniony charakter pogłębia problem traktowania seksu jako tabu. Jednocześnie mogą być
Seks Seks w ARTE.tv za darmo
2022-08-22 | 09:00

Seks w ARTE.tv za darmo

Seks dziś jest wszechobecny – w życiu codziennym, w popkulturze i reklamie. Nigdy wcześniej w historii świata zachodniego temat ten nie był traktowany tak swobodnie, jak obecnie.

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.