Komunikaty PR

Spotkanie autorskie online z Mattem Duskiem

2021-10-23  |  08:00
Biuro prasowe

Rok temu ukazał się album „Sinatra” Matta Duska i dotychczas zdobył już status złotej płyty. Artysta powraca teraz z jego kontynuacją – „Sinatra with Matt Dusk vol. 2”. Również tym razem zaprasza do współpracy polskich wykonawców. Z okazji premiery wydawnictwa opowie o tym projekcie w ramach spotkania z cyklu Premiera online. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska.

Matt Dusk w swojej długoletniej karierze sprzedał ponad milion albumów na całym świecie, ma na swoim koncie cztery złote i sześć platynowych płyt, a także liczne nagrody i nominacje. Pracując nad kolejnym wydawnictwem poświęconym Sinatrze, chciał stworzyć coś wyjątkowego.

– Piosenki z Great American Songbook były już wykonywane przez wielu artystów i muzyków. Chciałem zaprosić do tego projektu artystów z wrażliwością podobną do mojej, którzy pomogliby mi rozpowszechnić te klasyki w XXI wieku – przyznaje Matt Dusk.

Płyta „Sinatra with Matt Dusk vol. 2” zawiera 11 utworów. Dzięki nim, artysta po raz kolejny zabiera słuchaczy na wycieczkę przez całą karierę Mistrza – jej wzloty, upadki, radości i problemy sercowe. Do współpracy nad albumem Dusk zaprosił ponownie Kubę Badacha (z którym nagrał „Learnin' The Blues” na poprzednią płytę) – tym razem do tria wraz z Andrzejem Piasecznym, w otwierającym utworze „That's Life/Żyć tak”. Do grona zaproszonych artystów dołączyła także Natalia Kukulska, która nie tylko zaśpiewała w pierwszym singlu promującym album „One Note Samba/Samba na jedną nutę” – jest też autorką słów do polskiej wersji utworu „That’s Life” Zaproszenie do współpracy przyjęła również ikona muzyki, nazywana pierwszą damą polskiego jazzu, Ewa Bem. Wspólnie z Mattem wykonują jeden z najpopularniejszych utworów Sinatry „Fly Me To The Moon" w akustycznej aranżacji.

Na spotkanie z Mattem Duskiem zaprasza Empik wspólnie z Royal Crown Records, Agora S.A. oraz Going.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka 10 ikon francuskiej muzyki, które zapisały się w historii Biuro prasowe
2024-09-30 | 16:00

10 ikon francuskiej muzyki, które zapisały się w historii

Muzyka jest uważana za jeden z najważniejszych elementów kultury francuskiej. Artyści z tego kraju od lat zachwycają słuchaczy swoimi poruszającymi tekstami, wybitnymi kompozycjami i
Muzyka „Moja i Twoja nadzieja” w warszawskim liceum
2024-09-24 | 08:00

„Moja i Twoja nadzieja” w warszawskim liceum

Uczennice Liceum Sióstr Nazaretanek w geście solidarności i wsparcia z ofiarami powodzi, która nawiedziła południową część naszego kraju, nagrały swoją wersję utworu
Muzyka Od dwóch takich, co ukradli słońce…
2024-09-23 | 15:20

Od dwóch takich, co ukradli słońce…

Nazywają się “najbardziej pozytywnym duetem pod słońcem”. Połączyła ich wspólna pasja oraz chęć niesienia radości i zarażania optymizmem. Ich motto brzmi:

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Konsument

Z roku na rok rośnie odsetek Polaków segregujących odpady. Nie zawsze jednak robią to prawidłowo [DEPESZA]

Już 97 proc. Polaków deklaruje, że segreguje odpady – wynika z badania SW Research na zlecenie Fundacji ProKarton. To o 5 pkt proc. więcej niż w 2023 roku. Rośnie również świadomość dotycząca recyklingu kartonów do płynnej żywności, a 58 proc. osób deklaruje, że prawidłowo wyrzuca je do żółtego pojemnika. Wciąż jednak pojawiają się wątpliwości co do tego, jak segregować poszczególne odpady do konkretnych pojemników. – Frakcje z poszczególnych pojemników są niekiedy zanieczyszczone innymi odpadami, co utrudnia proces sortowania i obniża jakość surowca do recyklingu – ocenia Łukasz Sosnowski, prezes Fundacji ProKarton.

Konsument

Polacy na bakier z higieną cyfrową. To przekłada się na zdrowie fizyczne i psychiczne, szczególnie młodych

Smartfony, monitory komputera, telewizory podłączone do sieci lub konsoli do gier mogą negatywnie wpływać na zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne – twierdzą lekarze. Dodatkowo nadużywanie elektronicznych gadżetów może niekorzystnie wpływać na nawyki żywieniowe. Między innymi z tego powodu coraz więcej mówi się o potrzebie higieny cyfrowej. Jej brak może prowadzić do poważnych konsekwencji.