Komunikaty PR

Swoboda na całej linii – odwodnienie prysznicowe TECEdrainline

2020-03-26  |  13:00
Biuro prasowe

Ze stali nierdzewnej czy polerowanej? Do wypełnienia kamieniem lub płytkami ceramicznymi? W przypadku rusztów TECEdrainline możliwości jest wiele. Dzięki temu urządzenie prywatnej strefy relaksu staje się wolne od wszelkich ograniczeń – zarówno w zakresie wzornictwa, jak i funkcjonalności.

Odwodnienie liniowe TECEdrainline to kompletny system, w którego skład wchodzą rynny z kołnierzem izolacyjnym i taśmą uszczelniającą Seal System, akcesoria montażowe (jako opcja) oraz ruszty wypełniające. Te dostępne są w wielu wariantach, co sprawia, że podczas urządzania strefy prysznicowej nie musimy decydować się na standardowe rozwiązania i pomysły. Możemy także zrezygnować z tradycyjnych brodzików oraz kabin natryskowych i zastąpić je przestrzenią typu walk-in.

Trwałość na lata

Stal nierdzewna to materiał bardzo często wykorzystywany w projektach nowoczesnych łazienek. Ze względu na swoją uniwersalną, odporną na zmieniające się trendy estetykę, znakomicie pasuje zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, jak również do łazienek urządzonych w tradycyjnym stylu. W ofercie odwodnień liniowych TECEdrainline znajdziemy ruszty wykonane ze stali polerowanej błyszczącej i szczotkowanej. Każdy z nich dostępny jest w 7 wzorach (basic, lines, drops, royal, quadratum, organic i steel II) o różnych długościach (700, 800, 900, 1000, 1200 i 1500 mm).

Szklana dyskrecja

We współczesnych łazienkach, w których kabiny prysznicowe pozbawione są brodzika, a posadzki wykonane ze szkliwionych płytek, dobór odwodnienia liniowego podyktowany jest m.in. walorami estetycznymi. Ruszty TECEdrainline wykonane ze szkła to rozwiązania, które zapewniają skuteczne odwodnienie łazienki, pozostając przy tym niewidocznymi dla oka. Ekskluzywne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, dyskretnie integrują się z powierzchnią posadzki. Szklane ruszty TECEdrainline dostępne są w wersji białej, zielonej oraz czarnej.

Sposób na płytkę

W sytuacji, gdy materiałem stosowanym do wykończenia posadzki są płytki ceramiczne, warto sięgnąć po ruszty typu „plate”. Służą one do wklejania odpowiednio przyciętego wcześniej materiału, dzięki czemu odpływ może być ukryty pod warstwą płytek. Takie rozwiązanie pozwala tworzyć estetyczną, minimalistyczną i pozbawioną progów przestrzeń prysznicową. W przypadku systemu TECEdrainline ruszty typu „plate” występują zarówno w wersji prostej, jak i kątowej.

Szlachetność kamienia

Nowoczesne łazienki coraz częściej przypominają salony spa – z wydzieloną strefą prysznicową i kabiną typu walk-in. Do wykończenia posadzek stosuje się już nie tylko tradycyjne płytki, ale także naturalne materiały, takie jak kamień. Taka sytuacja projektowa wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań, które pozwolą na skuteczne odprowadzenie wody prysznicowej i ukrycie odpływu. Odpowiedzią jest TECEdrainline do kamienia naturalnego. Dzięki zlicowaniu powierzchni posadzki z rynną, w kamieniu widoczna pozostaje jedynie wąska szczelina.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom NOWOŚĆ! Przyciski spłukujące i profile prysznicowe w kolorach armatury Biuro prasowe
2020-04-08 | 15:40

NOWOŚĆ! Przyciski spłukujące i profile prysznicowe w kolorach armatury

Klasyczny chrom i stal nierdzewna jako jedyna opcja przy wyborze elementów wyposażenia łazienki? Te czasy już minęły. Teraz, dzięki powłokom PVD, możemy dopasować przycisk
Dom Millenialsi chcą żyć w sprytnie zaaranżowanych przestrzeniach
2020-04-08 | 13:00

Millenialsi chcą żyć w sprytnie zaaranżowanych przestrzeniach

Młodzi ludzie, którzy zaczynają samodzielne życie w nowym miejscu, często sięgają po rozwiązania, które pomagają oszczędzać miejsce. Co więcej, do posiadania podchodzą
Dom Premierowy model Nivony w limitowanej ofercie
2020-04-08 | 10:30

Premierowy model Nivony w limitowanej ofercie

Nivona, producent automatycznych ekspresów do kawy, wprowadził do oferty kolejny model popularnej serii 8. Nivona CafeRomatica 821 jest dostępna w sprzedaży wyłącznie w

Więcej ważnych informacji

Gwiazdy

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak marzą o pracy w telewizji. Ona chciałaby być prezenterką, a on komentatorem sportowym

Dzięki udziałowi w „Love Island” i w „Tańcu z gwiazdami” Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak mogli zobaczyć, jak od kuchni wygląda realizacja tych programów. Nabrali też większej pewności siebie i obycia z kamerą. Wierzą więc, że ich przygoda z telewizją jeszcze się nie skończyła. Obydwoje mają bowiem apetyt na karierę w mediach.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Bracia Collinsowie: Naszą pracą pokazujemy, że potrafimy pracować i nie jesteśmy lalusiami

Bracia Collinsowie udowadniają, że nie lubią bierności, rutyny i lenistwa. Jeden projekt goni następny, a oni wciąż są w drodze. Jeszcze dobrze nie odpoczęli po wyprawie do Kolumbii i Gwatemali, a już spakowali walizki i wyruszyli w podróż do Indii, gdzie nagrywali kolejny program. Jego premierę zaplanowano na jesień.

 

Teatr

Edyta Herbuś: Dostaję od ludzi bardzo dużo sympatii. Wiem, że hejt funkcjonuje, ale się na nim nie skupiam

Aktorka tłumaczy, że z powodu kontrowersyjnej roli Sylwii w serialu „Pierwsza miłość” zdarza jej się doświadczać nieprzyjemności. Przyznaje, że przez lata nauczyła radzić sobie z negatywnymi komentarzami i plotkami na swój temat. Zdaniem Herbuś w życiu warto dzielić się z innymi miłością i pozytywną energią. Tylko taka postawa jest w stanie przezwyciężyć hejt, którego obecnie nie brakuje. Aktorka myśli optymistycznie o przyszłości i koncentruje się na nowych wyzwaniach zawodowych.