Komunikaty PR

Symbole Szwajcarii na scyzoryku

2020-07-16  |  15:20
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 1.88 MB )

Explorer Swiss Spirit Special Edition 2020 jest zaproszeniem do odkrywania uroków Szwajcarii. Jego okładziny zdobią charakterystyczne symbole kojarzące się właśnie z tym krajem, m.in. znany szwajcarski ser, precyzyjny szwajcarski zegarek i pyszna szwajcarska czekolada. Scyzoryk, umieszczony został w eleganckim srebrnym pudełku z pokrywką z pasującym wzorem . Dostępny jest w ograniczonej ilości.

Szwajcaria znana jest nie tylko ze wspaniałego górskiego krajobrazu, ośnieżonych szczytów Alp czy też z malowniczych, małych wiosek, ale także z sera, zegarków, tradycyjnych sportów, czekolady i oczywiście z Oryginalnego Szwajcarskiego Noża Oficerskiego. Tegoroczna limitowana wersja scyzoryka Victorinox – Explorer Swiss Spirit Special Edition 2020 na swych okładzinach ukazuje wszystkie charakterystyczne symbole narodowe tego kraju, które często ożywają w naszych wspomnieniach. Zostały one przedstawione na jednej z okładek w formie precyzyjnych, odręcznych rysunków i symboli. Druga zaś prezentuje misterny, czarno-biały szkic sceny górskiej z lodowcem w tle i szwajcarską flagą na szczycie. Scyzoryk wyposażony został w 19 narzędzi, w tym duże i małe ostrze, nożyczki, 6 milimetrowy śrubokręt, duży śrubokręt krzyżakowy Philips oraz pęsetę, a w limitowanej wersji zawiera dodatkowo lupę.

Explorer Swiss Spirit Special Edition 2020 może być oryginalnym pomysłem na prezent lub niepowtarzalnym przedmiotem kolekcjonerskim. Model Explorer to średniej wielkości szwajcarski nóż oficerski, który sprawdzi się jako wierny towarzysz codziennych wędrówek.

Limitowana edycja modelu Explorer jest dostępna na całym świecie. Można ją kupić zarówno w sklepach specjalistycznych, z pamiątkami oraz upominkami, ale także w firmowych salonach Victorinox oraz online. Scyzoryk z symbolami Szwajcarii zaprojektowano zgodnie z ideami przyświecającymi marce, a mianowicie: wysokiej jakości, innowacyjności, oraz funkcjonalności.

Victorinox słynie z ponad 130-letniego doświadczenia w produkcji wysokiej jakości noży w Szwajcarii. Marka gwarantuje, iż wszystkie noże i narzędzia są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Każdy element ma dożywotnią gwarancję na wszelkie wady materiałowe i produkcyjne.

Wszystkie noże spełniają bardzo wysokie standardy jakości Victorinox i są w 100% wyprodukowane w Szwajcarii.

SZCZEGÓŁY:

Explorer Swiss Spirit Special Edition 2020

Narzędzia:

  • ostrze, duże
  • ostrze, małe
  • otwieracz do puszek
  • z małym śrubokrętem 3 mm
  • otwieracz do butelek 
  • z małym śrubokrętem 6 mm
  • i przyrządem do zdejmowania izolacji
  • rozwiertak, szpikulec z szydłem
  • korkociąg
  • mini śrubokręt
  • nożyczki
  • szkło powiększające
  • duży śrubokręt krzyżakowy Philips
  • hak wielofunkcyjny
  • wykałaczka
  • pęseta
  • długopis z wkładem napełnianym pod ciśnieniem 
  • kółko do kluczy
  • szpilka z nierdzewnej stali

 

Wymiary: 

  • Wysokość: 22 mm
  • Długość: 91 mm
  • Waga: 102 g

 

Cena: 320 PLN

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Polski fotograf u ministra w Ghanie! Biuro prasowe
2024-06-28 | 10:00

Polski fotograf u ministra w Ghanie!

Polski fotograf u ministra w Ghanie!   Wojciech Zaremba dokumentuje życie w Ghanie. Jego zdjęcia były wielokrotnie prezentowane na wystawach w Polsce. Pasją naszego rodaka
Styl życia Trendy wśród pokolenia Silver – 57% seniorów chce korzystać z mikromobilności
2024-06-27 | 19:10

Trendy wśród pokolenia Silver – 57% seniorów chce korzystać z mikromobilności

Starzenie się społeczeństw jest zjawiskiem globalnym, jednak dzisiejsze pokolenie Silver, znacząco różni się od niegdysiejszych seniorów. Osoby starsze coraz częściej są
Styl życia Festiwal Folkowe Inspiracje w Manufakturze
2024-06-27 | 11:00

Festiwal Folkowe Inspiracje w Manufakturze

Międzynarodowy Festiwal Twórczości” Młodych „Folkowe Inspiracje” to wydarzenie, które na stałe wpisało się nie tylko w kulturalny kalendarz Łodzi, ale także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Martyna Wojciechowska: Pokolenie Z jest bardzo samotne i nie radzi sobie z codziennymi problemami. Jako mama nauczyłam się bardziej słuchać i więcej pytać, niż mówić

Dziennikarka podkreśla, że martwi się o pokolenie Z, bo z jej obserwacji i rozmów z młodymi ludźmi wynika, że czują się oni bardzo samotni i wręcz przerastają ich codzienne problemy. Sami nie potrafią sobie z nimi poradzić, a niestety często też nie mogą liczyć na wysłuchanie, wsparcie i pomoc ze strony dorosłych. Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że ona również popełniła wiele błędów wychowawczych, bo wydawało jej się, że sama najlepiej wie, czego potrzebuje jej córka, bez pytania dziewczynki o zdanie. W porę jednak dostrzegła swój błąd i teraz już wie, że dzieci najbardziej oczekują od rodziców poświęcenia im uwagi i czasu, a także zrozumienia ich emocji.

Edukacja

Co 6,5 minuty ktoś w Polsce doznaje udaru mózgu. Edukacja dzieci może zapobiec katastrofalnym skutkom i uratować życie dorosłym

Udar mózgu to druga najczęstsza przyczyna śmierci i trzecia najczęstsza przyczyna niepełnosprawności. Niewystarczająca wiedza i brak umiejętności rozpoznawania objawów udaru mózgu sprawiają, że większość pacjentów zgłasza się do szpitali zbyt późno. W odpowiedzi na ten problem powstał program FAST Heroes skierowany do przedszkolaków i uczniów klas 1–3. – Chcemy wykorzystać entuzjazm dzieci, aby to one stały się nauczycielami dla swoich dziadków – mówi Jan van der Merwe, międzynarodowy koordynator programu FAST Heroes, lider Inicjatywy Angels.

Teatr

Mateusz Banasiuk: Żałuję, że dzisiaj tak rzadko pisze się sztuki wierszem. Dla aktora to prawdziwy sprawdzian umiejętności

Aktor gra jedną z głównych ról w spektaklu „Wypiór” w Teatrze IMKA. Zaznacza, że wielkim atutem spektaklu jest tekst napisany klasycznym trzynastozgłoskowcem z zachowaną średniówką po siódmej sylabie, ale traktujący o bieżących problemach młodych ludzi i w niebanalny sposób komentujący otaczającą rzeczywistość. Mateusz Banasiuk zapewnia, że on sam bardzo lubi grać w sztukach napisanych wierszem i żałuje, że twórcy teatralni odchodzą już od tej formy. Przyznaje też, że w tym przypadku nie ma mowy o improwizacji. Trzeba się wykazać niezwykłą dokładnością, by nie zgubić żadnego słowa, bo wtedy zostanie zaburzony cały rytm.