Andrzej Rysuje nieruchomości. Rysownik współpracuje z Nieruchomosci-online.pl

Rafał Bieńkowski
NNV Sp z o.o.
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
10-457 Olsztyn Olsztyn
rafal.bienkowski|nnv.pl| |rafal.bienkowski|nnv.pl
+48 690 303 185
https://www.nieruchomosci-online.pl/
Serwis ogłoszeniowy Nieruchomosci-online.pl nawiązał współpracę z Andrzejem Milewskim (Andrzej Rysuje). Prace czołowego polskiego rysownika satyrycznego towarzyszą materiałom poświęconym aktualnej sytuacji na rynku. – Temat nieruchomości to nie żart, ale od czasu do czasu warto spojrzeć na niego z lekkim przymrużeniem oka – mówią przedstawiciele portalu.
Współpraca portalu Nieruchomosci-online.pl i Andrzeja Milewskiego (Andrzej Rysuje) wystartowała pod koniec października. Pierwszy rysunek – nawiązujący do Halloween – towarzyszył przygotowanemu przez serwis artykułowi o prognozach dla rynku nieruchomości na końcówkę 2024 r.
– Nieruchomości to oczywiście poważny temat, bo dach nad głową to jedna z podstawowych potrzeb każdego człowieka. Ale naszym zdaniem temat ten zbyt często bywa sprowadzany wyłącznie do ekonomii, wykresów, opasłych raportów. To bardzo ważne elementy dyskusji o kondycji rynku, ale jednak w środku tego wszystkiego jest człowiek, jego potrzeby i rzeczywistość. W dyskusji często tego brakuje. Podobnie jak nieco większego dystansu. Nieruchomości to nie żart, ale od czasu do czasu warto spojrzeć na nie z przymrużeniem oka – mówi Rafał Bieńkowski, PR manager w Nieruchomosci-online.pl.
– Nieruchomości to dobry temat. Bardzo gorący szczególnie dla millenialsów. Ludzie w moim wieku dużo mówią o mieszkaniach, domach. Żyją tym, bo albo się przeprowadzają, albo rodzą im się dzieci, albo robią remonty. Jednocześnie widzę też, że do nieruchomości można podejść nieco luźniej, dlatego od czasu do czasu rysuję także w tym temacie – mówi Andrzej Milewski, który od 2013 r. stale współpracuje z „Gazetą Wyborczą”.
Rysownika w mediach społecznościowych śledzi około 1,2 mln obserwujących.
Portal Nieruchomosci-online.pl publikuje aktualnie ponad 270 tys. ofert biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Miesięcznie serwis odwiedza około 3,2 mln unikalnych użytkowników.

Sztuka współczesna w Muzeum Warszawy: ścieżka Sztuka wspierania

Koncert Świąteczny w zabytkowej Elektrowni

NOWY PROJEKT CYFROWY - DIGITALIZACJA DÓBR KULTURY WROCŁAWIA
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Zespół Kombii: W tym roku świętujemy 50-lecie naszej współpracy. Jesteśmy nadal w tym zawodzie z miłości do muzyki i do naszych fanów
Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk na co dzień mieszkają w Trójmieście, niedaleko Opery Leśnej. W całej swojej karierze muzycy zespołu Kombii zagrali w sopockim amfiteatrze kilkadziesiąt razy, ale jak zaznaczają – przed każdym kolejnym występem towarzyszą im duże emocje. W tym roku świętują 50-lecie współpracy, a podczas Polsat Hit Festiwal będzie można ich usłyszeć w koncercie „Gdzie się podziały tamte prywatki”.
Media
Przygotowania do Polsat Hit Festiwal trwają cały rok. To olbrzymie przedsięwzięcie logistyczne

Już dziś wieczorem w Operze Leśnej w Sopocie startuje Polsat Hit Festiwal. Maciej Rock, jeden z prowadzących to wydarzenie, podkreśla, że w przygotowanie takiego projektu angażują się setki osób, którym powierzone są określone zadania. By w stu procentach zrealizować założony scenariusz, trzeba włożyć wiele wysiłku, bo przy tak prestiżowej imprezie nie ma miejsca na przypadek. Prezenter nie urywa, że mimo wieloletniego doświadczenia zawodowego, przed wyjściem na scenę towarzyszy mu stres.
Polityka
Kampania prezydencka na ostatniej prostej. Temat ochrony zdrowia na drugim planie

Zdaniem przedstawicieli Naczelnej Izby Lekarskiej temat ochrony zdrowia w kampanii prezydenckiej, prowadzonej przed I turą wyborów, zszedł na dalszy plan. Kandydaci na najwyższy urząd w Polsce nie podawali – poza tematem składki zdrowotnej – w tym obszarze konkretów, a skupili się na kampanijnych ogólnikach i zapewnieniach. Zabrakło poruszenia wielu ważnych kwestii dotyczących m.in. przyszłości zawodów medycznych, kształcenia lekarzy, walki z agresją wobec medyków czy pomysłów na skrócenie kolejek do specjalistów i poprawy finansowania.