Komunikaty PR

Pierwsza edycja VECTOR ART AWARD – zmierz się z „WYZWANIEM”

2021-09-03  |  14:00
Biuro prasowe

VECTOR ART AWARD to pierwsza edycja konkursu artystycznego, mającego na celu promocje prac w pełni oddających znaczenie wybranego Słowa Roku, którym dzisiaj stało się „WYZWANIE”. Najlepsze projekty zostaną zaprezentowane podczas wystawy w przestrzeni biurowej Vector+, będącej organizatorem wydarzenia. Spośród nich wyłoniony zostanie także zwycięzca, który otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3 500 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 27.09.2021 r.

Rok 2021 postawił przed wszystkimi nowe wyzwania, ale i oczekiwania. Zdaliśmy sobie sprawę, że powinniśmy jeszcze szybciej reagować z troską na otaczający nas świat i zmiany w nim zachodzące. Wszystkie minione wydarzenia stały się „bodźcem” do zainicjowania i stworzenia cyklicznego wydarzenia, którego motywem przewodnim będzie słowo.

W ten sposób powstał VECTOR ART AWARD, nowy konkurs promujący najlepsze prace artystyczne, których celem jest odpowiedź na rokrocznie wybierane słowo Roku Vector+. Ze wszystkich nadesłanych projektów jury konkursowe składające się z przedstawicieli powierzchni biurowej Vector+, organizatora wydarzenia wraz z reprezentantami firmy PROFBUD, partnera strategicznego akcji, wybierze 10 najlepszych prac, które zostaną zaprezentowane podczas wystawy w przestrzeni budynku. Społeczność odwiedzająca biurowiec będzie mogła z kolei zagłosować na swojego faworyta i tym samym zbliżyć go do tytułu zwycięzcy oraz wygranej wynoszącej 3 500 zł.

Wystawa odbędzie się w październiku br. przy ul. Obozowej 57 w Warszawie i trwać będzie przez miesiąc.

Zgłoszenia przyjmowane są do 27.09.2021 r. poprzez stronę: https://www.vectorplus.com.pl/vaa/ 

Serdecznie zapraszamy do podjęcia WYZWANIA!

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sztuka Sztuka współczesna w Muzeum Warszawy: ścieżka Sztuka wspierania Biuro prasowe
2024-12-23 | 15:54

Sztuka współczesna w Muzeum Warszawy: ścieżka Sztuka wspierania

Anna Libera, AWA WSCHO z cyklu Strasznie nam się tu podoba! Muzeum Warszawy. fot. M. Matyjaszewski, A. Sulej   Muzeum Warszawy, Rynek Starego Miasta 42,
Sztuka Koncert Świąteczny w zabytkowej Elektrowni
2024-12-17 | 10:45

Koncert Świąteczny w zabytkowej Elektrowni

W najbliższą sobotę 21 grudnia w zabytkowej Elektrowni Karola Scheiblera w otoczeniu choinek oraz klimatycznych lampek odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru
Sztuka NOWY PROJEKT CYFROWY - DIGITALIZACJA DÓBR KULTURY WROCŁAWIA
2024-12-10 | 12:00

NOWY PROJEKT CYFROWY - DIGITALIZACJA DÓBR KULTURY WROCŁAWIA

NOWY PROJEKT CYFROWY - DIGITALIZACJA DÓBR KULTURY WROCŁAWIA    Grobowce w formie kaplicy w stylu neomauretańskim z wielobarwnej cegły, małej neoklasycystycznej

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Edukacja

W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.

Psychologia

Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.