Komunikaty PR

Setki tancerzy w Galerii Północnej. Szykuje się widowiskowy turniej

2023-11-23  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt

Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations

ul. Żelazna 2
40-851 Katowice
tomasz.pietrzak|guaranapr.pl| |tomasz.pietrzak|guaranapr.pl
509106256
www.guaranapr.pl

Hip-hopowa nuta rozbrzmi w Galerii Północnej. Już w najbliższą sobotę, 25 listopada, odbędzie się tam turniej Warsaw Championships, w którym zmierzą się ze sobą najlepsi tancerze hip-hopowi ze wszystkich szkół Egurrola Dance Studio w całej Polsce.

W sumie będzie można tam obejrzeć ponad 350 tancerzy walczących o puchary i medale. Na parkiecie zaprezentują się dzieci, juniorzy i młodzież. Publiczność będzie mogła zobaczyć układy przygotowane przez solistów, jak również popisy duetów, małych grup i formacji hip-hopowych.

– Warsaw Championships to prawdziwy maraton hip-hopowy, w trakcie, którego można zobaczyć dopracowane układy taneczne, a także dopingować tancerzy. To gratka dla każdego, kogo pasjonuje taniec, choreografia i muzyka – mówi Barbara Andrzejewska, marketing manager Galerii Północnej.

– Tym bardziej, że na scenie będzie można zobaczyć zarówno bardzo młodych tancerzy, w tym dzieci, jak również osoby, które od lat tańczą hip-hop i mają na swoim koncie liczne sukcesy w tej dyscyplinie. A wszystko to w duchu rywalizacji i turnieju, który ma wyłonić najlepszych z najlepszych – dodaje.

Zmagania na scenie rozpoczną się już o godz. 11.00 i potrwają do godz. 18.00. W tym czasie odbędą się eliminacje i finały solo, duetów i grup. Na godzinę 18.00 zaplanowano natomiast wielką Galę Egurrola Dance League.

W jej trakcie będzie można obejrzeć występy mistrzowskich formacji Egurrola Dance Studio, w tym Mistrzów Polski, Europy i Świata, zapowiadają organizatorzy. Szykuje się więc widowisko na najwyższym poziomie! – Ogromnie się cieszę, że po raz kolejny spotkamy się w Galerii Północnej - mówi Agustin Egurrola, choreograf i założyciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio.

– Chcemy, aby nasi tancerze już od najmłodszych lat rozwijali nie tylko swoje umiejętności taneczne i technikę, ale także obycie ze sceną, światłem reflektorów i dużą widownią. A ta gromadząca się w Galerii Północnej zawsze mocno ich wspiera i dopinguje. Zapraszam do udziału w tym fantastycznym wydarzeniu. Jestem przekonany, że razem przeżyjemy niezwykłe emocje i będziemy się świetnie bawić – zachęca.

Warsaw Championships Egurrola Dance Studio to turniej zaliczany do Egurrola Dance League. Uczestnicy każdych zawodów walczą o trofea i punkty, które wliczają się do klasyfikacji generalnej. Organizatorem imprezy jest Egurrola Dance Studio.

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sztuka Forma mówi - Jubileuszowa wystawa profesora Antoniego Janusza Pastwy w Warsaw Biuro prasowe
2024-02-23 | 13:33

"Forma mówi" - Jubileuszowa wystawa profesora Antoniego Janusza Pastwy w Warsaw

Warszawa, Polska  14 lutego 2024  "Forma mówi" - Jubileuszowa wystawa profesora Antoniego Janusza Pastwy w Warsaw Marriott Hotel Jeden z czołowych rzeźbiarzy
Sztuka Walentynki w Teatrze Małym – komedie bardzo romantyczne
2024-02-13 | 19:00

Walentynki w Teatrze Małym – komedie bardzo romantyczne

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Jeśli chcecie spędzić ten dzień w wyjątkowy sposób, weźcie swoją ukochaną osobę na… spektakl. W Teatrze Małym w
Sztuka MŁODZI STAŻEM – WYSTAWA AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH W TEATRZE MUZYCZNYM W ŁODZI
2024-02-12 | 16:00

MŁODZI STAŻEM – WYSTAWA AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH W TEATRZE MUZYCZNYM W ŁODZI

MŁODZI STAŻEM – WYSTAWA AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH W TEATRZE MUZYCZNYM W ŁODZI   Różnorodność form i perspektyw – w najbliższą sobotę, 17 lutego,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Farmacja

Polska odstaje od innych państw UE w leczeniu raka prostaty. Od kwietnia br. z programu lekowego mogą wypaść kolejne nowoczesne terapie [DEPESZA]

W Polsce każdego roku rak prostaty diagnozowany jest u 18 tys. mężczyzn. Średnio 25 proc. z nich w momencie rozpoznania ma już przerzuty, a nowotwór jest w stadium zaawansowanym. Tacy pacjenci nie kwalifikują się do leczenia chirurgicznego. Jedyną opcją są dla nich nowoczesne leki, dzięki którym rak może się zamienić w chorobę przewlekłą, a nie śmiertelną. W Polsce dostęp do takich terapii w ostatnich dwóch–trzech latach znacznie się poprawił, ale organizacje pacjenckie obawiają się, że od kwietnia br. z programu lekowego mogą wypaść dwa nowoczesne leki, co ograniczy im możliwości leczenia. Podkreślają też, że w naszym kraju konieczne jest ułatwienie dostępu do badań i wizyt u urologa, aby móc diagnozować raka prostaty na jak najwcześniejszym etapie.

Zdrowie

Naukowcy zbadali korzyści dla organizmu z postu przerywanego. Wyniki mogą posłużyć stworzeniu nowych strategii walki z otyłością

Obniżenie ciśnienia krwi i tętna, lepszy poziom cukru, poprawa synchronizacji z rytmem dobowym – między innymi na takie korzyści płynące ze stosowania postu przerywanego zwrócili uwagę naukowcy z Holandii i Danii. Jak przekonują, ludzie są ewolucyjnie dobrze przystosowani do strategii niejedzenia przez kilkanaście godzin dobowo czy kilka dni w tygodniu. Podczas gdy do organizmu nie są dostarczane składniki pokarmu, w wątrobie wytwarzane jest alternatywne dla węglowodanów paliwo, którym zasilany jest mózg. Osoby stosujące głodówkę często mówią, że odczuwają korzystne efekty w pracy umysłu. Zdarza się też, że doświadczają stanów euforycznych.