Komunikaty PR

Świąteczne pogotowie prezentowo-kulinarne w Blue City działa aż do 23 grudnia

2023-12-19  |  08:47
Biuro prasowe

Ostatnia przedświąteczna prosta potrafi napsuć krwi. Odliczanie do Wigilii rozpoczęte, tymczasem lista zadań zdaje się rozmnażać przez początkowanie. Tym z Was, którzy tuż przed Świętami wciąż nie mają wszystkich prezentów dla bliskich lub też boją się, że nie wyrobią się z gotowanie w sukurs przychodzi Jarmark Bożonarodzeniowy w Blue City.

Ostatnie przedświąteczne zakupy w Blue City zrobimy aż do godziny 22 w sobotę 23 grudnia. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie można zaopatrzyć się na ostatnią chwilę w to wszystko, czego na ostatnią chwilę przed pierwszą gwiazdą zazwyczaj nam brakuje.

Na poziomie -1 centrum handlowego znajdziemy bowiem zarówno postne barszcz i pierogi, jak domowe ciasta i wędliny z przydomowych wędzarni. Nie zabraknie produktów regionalnych jak oscypki pozwalające poczuć zimową magię Podhala i w Warszawie czy wielokrotnie nagradzanych serów korycińskich z rodzinnego gospodarstwa pani Agnieszki Gremzy z Korycina. Słowem znajdzie się tu i szybki ratunek wigilijnego stołu i produkty na świąteczne śniadanie, które pochwalą i najbardziej wymagające ciotki.

Wysokojakościowe produkty i domowe potrawy to jednak nie wszystko. Jarmark Bożonarodzeniowy to także szansa na prezenty typu last minute. W tym przypadku nie oznacza to jednak bynajmniej bylejakości czy przypadkowości. W Blue City swoje stanowiska mają w tym roku zarówno twórcy biżuterii z kamieniami półszlachetnymi czy puszystych czapek z wełny alpak, ale i osoby sprzedające m.in. parasolki, torby i rękawiczki z nadrukami kultowych dzieł sztuki czy dysponujące wyborem fantazyjnych broszek, jakiego ze świecą szukać w sklepach stacjonarnych. Do tego stoiska z grami planszowymi, designerskimi artykułami papierniczymi, ceramiką i dodatkami do domu vintage. Nie zabraknie też świec zapachowych i kosmetyków naturalnych. Co najlepsze - to zaledwie kilka propozycji spośród setek niepowtarzalnych produktów, których w pierwszej lepszej sieciówce nie dostaniemy.

Mimo że Jarmark Bożonarodzeniowy trwał w tym roku od 10 grudnia, dostawcy przygotowali się na oblężenie spóźnialskich w ostatnich dniach przed Świętami. Zapraszamy!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sztuka Sztuka współczesna w Muzeum Warszawy: ścieżka Sztuka wspierania Biuro prasowe
2024-12-23 | 15:54

Sztuka współczesna w Muzeum Warszawy: ścieżka Sztuka wspierania

Anna Libera, AWA WSCHO z cyklu Strasznie nam się tu podoba! Muzeum Warszawy. fot. M. Matyjaszewski, A. Sulej   Muzeum Warszawy, Rynek Starego Miasta 42,
Sztuka Koncert Świąteczny w zabytkowej Elektrowni
2024-12-17 | 10:45

Koncert Świąteczny w zabytkowej Elektrowni

W najbliższą sobotę 21 grudnia w zabytkowej Elektrowni Karola Scheiblera w otoczeniu choinek oraz klimatycznych lampek odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru
Sztuka NOWY PROJEKT CYFROWY - DIGITALIZACJA DÓBR KULTURY WROCŁAWIA
2024-12-10 | 12:00

NOWY PROJEKT CYFROWY - DIGITALIZACJA DÓBR KULTURY WROCŁAWIA

NOWY PROJEKT CYFROWY - DIGITALIZACJA DÓBR KULTURY WROCŁAWIA    Grobowce w formie kaplicy w stylu neomauretańskim z wielobarwnej cegły, małej neoklasycystycznej

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Edukacja

Idea STEM zmienia podejście do edukacji dzieci na całym świecie. Doświadczanie i współpraca zamiast wykładów

Odejście od wykładowej metody prowadzenia zajęć na rzecz doświadczeń, współpracy i partnerskich relacji z nauczycielem to podstawowe założenia idei edukacyjnej STEM. Ma ona wspierać rozwój dzieci i młodzieży w kierunkach, jakie wytycza zmieniająca się rzeczywistość i na jakie nastawiony będzie rynek pracy za kilka lat. Globalnie rynek edukacji STEM do końca dekady podwoi swoje przychody. Ten światowy trend jest obserwowany i rozwijany również w Polsce, m.in. poprzez projekt STEM Kindloteka.

Handel

Finansowanie, technologia i wola polityczna sprzyjają walce o klimat. Dołączają do niej także konsumenci

Eksperci apelują o intensyfikację wysiłków na rzecz ochrony klimatu. Tym bardziej że teraz są ku temu sprzyjające warunki: finansowanie, wola polityczna i zaawansowane technologie. Coraz częściej idzie za tym także gotowość społeczeństwa do zmian. Choć w kontekście zielonej rewolucji mówi się przede wszystkim o transformacji energetycznej i ograniczaniu emisji CO2, dbanie o zmiany zaczyna się również na poziomie decyzji konsumenckich. Polacy mają tego świadomość i wdrażają proekologiczne nawyki w codzienną rutynę i zakupy.