Trzecie Targi Sztuki Dostępnej na platformie Allegro!
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
Na tę wiadomość czekali wszyscy miłośnicy sztuki. Kolejna, trzecia edycja Targów Sztuki Dostępnej odbędzie się w dniach 7-30 czerwca po raz pierwszy wyłącznie w Internecie. Wydarzenie przeniesione na platformę Allegro zyska zasięg międzynarodowy. Tysiące dzieł sztuki będzie można oglądać i kupować online, z każdego miejsca na świecie, nie wychodząc z domu!
Targi Sztuki Dostępnej to najbardziej popularne wydarzenie tego typu w Polsce. Jedyne targi sztuki z limitem ceny: nic nie kosztuje tu więcej niż 5000 PLN. Aby zagwarantować kupującym wysoki poziom oferty, wszystkie galerie i wszyscy artyści biorący udział w wydarzeniu poddawani są selekcji. Dwie pierwsze edycje Targów w 2019 roku przyciągnęły prawdziwe tłumy. Ponad 7000 osób kupiło w sumie ponad 1500 dzieł sztuki!
W dniach 7-30 czerwca na platformie Allegro działać będzie nowo utworzona strona: https://allegro.pl/zobacz/TSD Pod tym adresem do kupienia będą tysiące prac wystawionych do sprzedaży przez artystów i właścicieli galerii. Dobre i niedrogie dzieła sztuki staną się jeszcze bardziej dostępne. Będzie je można kupować z każdego miejsca na świecie.
Zakupy na Targach Sztuki Dostępnej odbywać się będą w systemie „kup teraz”, czyli każdy obiekt będzie miał z góry ustaloną przez wystawcę cenę. Kupujący otrzymają do wyboru prace wykonane w różnych technikach (malarstwo, grafika, rysunek, fotografia, rzeźba). Ułatwieniem będzie prezentacja ofert w różnych przedziałach cenowych, przy czym zgodnie z ideą Targów żadna cena nie przekroczy 5000 PLN.
Dodatkowo, na rozpoczęcie Wydarzenia, w terminie 7-14 czerwca 2020 w ramach dedykowanej strony https://allegro.pl/zobacz/TSD odbędzie się licytacja dzieł sztuki.
Partner Strategiczny: Allegro
Partnerzy: OKK! PR, Leonarda Art Gallery, ewa&wnętrze, Centrum Praskie Koneser
Patroni medialni:
M jak Mieszkanie, Dobre Wnętrze, Urzadzamy.pl, Rynek i Sztuka, Exspace, Auxioner, Czas na Wnętrze, Dobre Wnętrze, Foorni, Konik Kreatywny, Magazif, PoliszDesign by Kate & Co.
Więcej informacji:
karolina.jedryszek@okkpr.pl
olga@okkpr.pl
ewa.mierzejewska@ewaiwnetrze.pl

Sztuka współczesna w Muzeum Warszawy: ścieżka Sztuka wspierania

Koncert Świąteczny w zabytkowej Elektrowni

NOWY PROJEKT CYFROWY - DIGITALIZACJA DÓBR KULTURY WROCŁAWIA
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Krzysztof Skórzyński: Dla mnie Wielkanoc ma wymiar symboliczny i duchowy. Podczas przygotowań w kuchni ja jestem od wykonywania poleceń córki
Gospodarz programu „Dzień Dobry TVN” lubi celebrować Wielkanoc w dużym, rodzinnym gronie. Z ekscytacją czeka więc na te świąteczne dni i zapowiada, że w tym czasie nie stroni również od obowiązków w kuchni. Co prawda szefują w niej panie, ale on dwoi się i troi, by pomóc jak najwięcej. Krzysztof Skórzyński zapewnia, że w menu oczywiście nie zabraknie „królowej” świątecznego stołu – tradycyjnej sałatki jarzynowej, a on będzie miał duży udział w jej przygotowaniu.
Medycyna
Polscy naukowcy rozwijają technologię hodowania bionicznej trzustki. Może ona rozwiązać problem cukrzycy insulinozależnej

Zespół polskich naukowców rozwija technologię hodowania bionicznej trzustki, którą będzie można wszczepiać pacjentom kwalifikowanym obecnie do przeszczepu od zmarłego dawcy. Taka procedura jest stosowana w najcięższych przypadkach cukrzycy typu 1, a niekiedy również w cukrzycy typu 2. Badacze, tworząc innowacyjną metodę leczenia dołożyli starań, by rozwiązać ryzyko najgroźniejszego powikłania, jakim jest odrzucenie wszczepianego narządu poprzez wykrzepianie. Do zbudowania narządu będą wykorzystywane komórki pacjenta, więc układ immunologiczny nie powinien odczytywać go jako obcy.
Prawo
400 gmin w Polsce nie ma na swoim terenie apteki i sytuacja co roku się pogarsza. Samorządowcy apelują o zmiany w prawie

W ciągu ostatnich kilku lat, od wejścia w życie przepisów Apteka dla Aptekarza, zamknięto ponad 2,2 tys. aptek w Polsce, a około 400 gmin nie posiada na swoim terenie apteki. Trzech na pięciu Polaków, aby kupić leki, musi się udać po nie do innej miejscowości. Sygnatariusze listu otwartego do minister zdrowia przygotowanego przez Koalicję „Na pomoc niesamodzielnym” apelują o zmianę priorytetów w legislacji dotyczącej rynku aptek. Wzywają też do podjęcia systemowych działań przeciwdziałających wykluczeniu zdrowotnemu ze względu na miejsce zamieszkania.