Komunikaty PR

Wielki Finał Brave Kids już w niedzielę

2021-08-31  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Tegoroczny festiwal Brave Kids jest już na finiszu. Za nami weekend pełen plenerowych występów, ale występy młodych artystów będzie można podziwiać podczas Wielkiego Finału Brave Kids już w najbliższą niedzielę. Są jeszcze bilety na to wydarzenie.

 

Finałowy spektakl to tradycyjna formuła zakończenie Brave Kids. Właśnie trwają do niego przygotowania. Międzynarodowa młodzież – łącznie 70 osób, przygotowuje się występu podczas obozu artystycznego w Obornikach Śląskich. Na początku warsztatów grupy artystów prezentują swoje programy, a następnie układają z nich wspólne przedstawienie, które prezentowane jest podczas Wielkiego Finału w Sali Koncertowej Radia Wrocław.

 

W tym roku wystąpią grupy cyrkowe, teatralne, wokalne i taneczne z Afryki, Azji i  Europy. Teatr improwizacyjny, pełen tańca i choreografii Bollywood zaprezentuje grupa DREAMSCATCHERS z Indii, wystawiając fragment przedstawienia zatytułowanego „Magiczne lustro”. Na scenie pokaże się również Circus Debere Berhan z Etiopii, którego przedstawienia to połączenie kultury etiopskiej z aktualnymi kwestiami społecznymi. Ponadto wystąpią także Kids News Circus, Los Talleres de Teatro y Cine para Niños y Niñas de Lombó z Hiszpanii, Zespół Pieśni i Tańca z Wałbrzycha oraz wielokulturowe grupy młodych mieszkańców Wrocławia i Warszawy. – To będzie z pewnością niezapomniane przeżycie, pełne energii i artystycznego przekazu. Serdecznie zapraszamy na spektakl, są jeszcze dostępne bilety – zachęca Iwona Frydryszak, producent wykonawczy projektu Brave Kids.

 

Wielki Finał odbędzie się w Sali Koncertowej Radia Wrocław już w najbliższą niedzielę o 15.00. Bilety w cenie 30 zł można kupić m.in. tutaj: https://ewejsciowki.pl/wroclaw/teatry/teatr-piesn-kozla,177/wielki-final-brave-kids,14876?eventId=199366&fbclid=IwAR2ZfTvjy97hRlndZIa-a0t49KGQTc3Gh5B6Y2rAuNnO6qU2yMgO0yCHZWg. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów podróży uczestników Brave Kids z zagranicy.

 

Finałowy koncert to zakończenie wakacyjnego festiwalu Brave Kids, w ramach którego przez całe lato we Wrocławiu, Rzeszowie, Warszawie, Gdańsku i Wałbrzychu odbywały się warsztaty artystyczno-pedagogiczne. Na ubiegły weekend przypadł kulminacyjny punkt festiwalu: „Brave Kids pod wrocławskim niebem”, gdzie całe miasto stało się sceną dzieci i młodzieży Brave Kids. W sobotę w Narodowym Forum Muzyki wystąpił Chóru Chłopięcego NFM. Tuż po nim uczestnicy Brave Kids przeszli w kolorowej paradzie po placu Wolności, gdzie wśród artystycznych występów zaprezentowano także ogromną, 13,5-metrową rybę z recyklingu, która powstała podczas warsztatów. W niedzielę natomiast odbyły się występy na 10 scenach: pod Przylądkiem Nadziei, a także na wrocławskich osiedlach: na Przedmieściu Oławskim, Szczepinie, Brochowie, Strachocinie, Zakrzowie, Złotnikach, Ołbinie, Dąbiu i w Parku Południowym. – Pozytywnie zaskoczyło nas zainteresowanie wrocławian i gości. Na pokazy przyszły setki ludzi, rodziny z dziećmi, wszyscy żywo reagowali na przygotowane przez dzieci i młodzież występy. Nie przeszkodziła nam nawet niesprzyjająca pogoda – mówi Karolina Gonera, producentka Brave Kids pod wrocławskim niebem.

 

Wielki Finał Brave Kids, 5 września (niedziela), Sala Koncertowa Radia Wrocław – 15.00.
 

 

Więcej informacji: www.bravekids.eu oraz www.facebook.com/BraveKids

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sztuka Sztuka współczesna w Muzeum Warszawy: ścieżka Sztuka wspierania Biuro prasowe
2024-12-23 | 15:54

Sztuka współczesna w Muzeum Warszawy: ścieżka Sztuka wspierania

Anna Libera, AWA WSCHO z cyklu Strasznie nam się tu podoba! Muzeum Warszawy. fot. M. Matyjaszewski, A. Sulej   Muzeum Warszawy, Rynek Starego Miasta 42,
Sztuka Koncert Świąteczny w zabytkowej Elektrowni
2024-12-17 | 10:45

Koncert Świąteczny w zabytkowej Elektrowni

W najbliższą sobotę 21 grudnia w zabytkowej Elektrowni Karola Scheiblera w otoczeniu choinek oraz klimatycznych lampek odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru
Sztuka NOWY PROJEKT CYFROWY - DIGITALIZACJA DÓBR KULTURY WROCŁAWIA
2024-12-10 | 12:00

NOWY PROJEKT CYFROWY - DIGITALIZACJA DÓBR KULTURY WROCŁAWIA

NOWY PROJEKT CYFROWY - DIGITALIZACJA DÓBR KULTURY WROCŁAWIA    Grobowce w formie kaplicy w stylu neomauretańskim z wielobarwnej cegły, małej neoklasycystycznej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.