Komunikaty PR

Wielki Finał Brave Kids już w niedzielę

2021-08-31  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Tegoroczny festiwal Brave Kids jest już na finiszu. Za nami weekend pełen plenerowych występów, ale występy młodych artystów będzie można podziwiać podczas Wielkiego Finału Brave Kids już w najbliższą niedzielę. Są jeszcze bilety na to wydarzenie.

 

Finałowy spektakl to tradycyjna formuła zakończenie Brave Kids. Właśnie trwają do niego przygotowania. Międzynarodowa młodzież – łącznie 70 osób, przygotowuje się występu podczas obozu artystycznego w Obornikach Śląskich. Na początku warsztatów grupy artystów prezentują swoje programy, a następnie układają z nich wspólne przedstawienie, które prezentowane jest podczas Wielkiego Finału w Sali Koncertowej Radia Wrocław.

 

W tym roku wystąpią grupy cyrkowe, teatralne, wokalne i taneczne z Afryki, Azji i  Europy. Teatr improwizacyjny, pełen tańca i choreografii Bollywood zaprezentuje grupa DREAMSCATCHERS z Indii, wystawiając fragment przedstawienia zatytułowanego „Magiczne lustro”. Na scenie pokaże się również Circus Debere Berhan z Etiopii, którego przedstawienia to połączenie kultury etiopskiej z aktualnymi kwestiami społecznymi. Ponadto wystąpią także Kids News Circus, Los Talleres de Teatro y Cine para Niños y Niñas de Lombó z Hiszpanii, Zespół Pieśni i Tańca z Wałbrzycha oraz wielokulturowe grupy młodych mieszkańców Wrocławia i Warszawy. – To będzie z pewnością niezapomniane przeżycie, pełne energii i artystycznego przekazu. Serdecznie zapraszamy na spektakl, są jeszcze dostępne bilety – zachęca Iwona Frydryszak, producent wykonawczy projektu Brave Kids.

 

Wielki Finał odbędzie się w Sali Koncertowej Radia Wrocław już w najbliższą niedzielę o 15.00. Bilety w cenie 30 zł można kupić m.in. tutaj: https://ewejsciowki.pl/wroclaw/teatry/teatr-piesn-kozla,177/wielki-final-brave-kids,14876?eventId=199366&fbclid=IwAR2ZfTvjy97hRlndZIa-a0t49KGQTc3Gh5B6Y2rAuNnO6qU2yMgO0yCHZWg. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów podróży uczestników Brave Kids z zagranicy.

 

Finałowy koncert to zakończenie wakacyjnego festiwalu Brave Kids, w ramach którego przez całe lato we Wrocławiu, Rzeszowie, Warszawie, Gdańsku i Wałbrzychu odbywały się warsztaty artystyczno-pedagogiczne. Na ubiegły weekend przypadł kulminacyjny punkt festiwalu: „Brave Kids pod wrocławskim niebem”, gdzie całe miasto stało się sceną dzieci i młodzieży Brave Kids. W sobotę w Narodowym Forum Muzyki wystąpił Chóru Chłopięcego NFM. Tuż po nim uczestnicy Brave Kids przeszli w kolorowej paradzie po placu Wolności, gdzie wśród artystycznych występów zaprezentowano także ogromną, 13,5-metrową rybę z recyklingu, która powstała podczas warsztatów. W niedzielę natomiast odbyły się występy na 10 scenach: pod Przylądkiem Nadziei, a także na wrocławskich osiedlach: na Przedmieściu Oławskim, Szczepinie, Brochowie, Strachocinie, Zakrzowie, Złotnikach, Ołbinie, Dąbiu i w Parku Południowym. – Pozytywnie zaskoczyło nas zainteresowanie wrocławian i gości. Na pokazy przyszły setki ludzi, rodziny z dziećmi, wszyscy żywo reagowali na przygotowane przez dzieci i młodzież występy. Nie przeszkodziła nam nawet niesprzyjająca pogoda – mówi Karolina Gonera, producentka Brave Kids pod wrocławskim niebem.

 

Wielki Finał Brave Kids, 5 września (niedziela), Sala Koncertowa Radia Wrocław – 15.00.
 

 

Więcej informacji: www.bravekids.eu oraz www.facebook.com/BraveKids

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sztuka Wystawa prac Macieja Świętego w Galerii Dominikańskiej Biuro prasowe
2024-04-29 | 14:50

Wystawa prac Macieja Świętego w Galerii Dominikańskiej

Od piątku, 26 kwietnia, w Galerii Dominikańskiej można zobaczyć wystawę prac wrocławskiego artysty – Macieja Świętego. Ekspozycję tworzą wyjątkowe plakaty, w różnych
Sztuka Występy najzdolniejszych młodych tancerzy na Ochocie. Nie zabraknie mistrzów
2024-04-20 | 13:00

Występy najzdolniejszych młodych tancerzy na Ochocie. Nie zabraknie mistrzów

Kto kiedykolwiek trenował taniec, wie, jak dużo pracy wymaga dojście do poziomu, który pozwalałby na zaprezentowanie swoich umiejętności publicznie - a co dopiero na scenie i w blasku
Sztuka Rising Aeon - Emocje w zderzeniu z ludzkim cierpieniem - strach, współczucie...
2024-04-16 | 12:00

Rising Aeon - Emocje w zderzeniu z ludzkim cierpieniem - strach, współczucie...

Denise Schwizgebel jest szwajcarską artystką wizualną. Jej najnowszy projekt "Rising Aeon" powstał dzięki spotkaniu z Judith Sacchi, szwajcarską dziennikarką i wolontariuszką

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Psychologia

Beata Pawlikowska: To wszystko, czego doświadczyłam w dżungli amazońskiej, wstrząsnęło mną i pokazało mi prawdę o sobie samej. To właśnie był początek zmian w moim życiu

Pisarka preferuje podróżowanie w pojedynkę. Lubi wyjeżdżać w trudne, niedostępne rejony świata, bo takie wyprawy są także podróżą w głąb siebie. Chociażby w dżungli amazońskiej przekonała się, że decyzje, jakie podejmujemy na różnych etapach naszego życia, wynikają właśnie z naszego postrzegania samych siebie i świata. A z kolei to postrzeganie zależy od podświadomych przekonań, które są naszym wewnętrznym programem wgranym w dzieciństwie. W swojej książce zatytułowanej „Kody podświadomości” podróżniczka tłumaczy, że jeśli ktoś podświadomie wierzy na przykład w to, że nie ma prawa do szczęścia i jest gorszy od innych, to jego życiowa droga będzie właśnie wiernym odbiciem tych przekonań.

Konsument

Coraz więcej Europejczyków ogranicza spożycie mięsa na rzecz produktów roślinnych. Większe wsparcie ze strony rządów i legislacji mogłoby zwiększyć ich popularność

Ponad połowa Europejczyków jedzących mięso aktywnie ogranicza jego roczne spożycie. Niemal 30 proc. co najmniej raz w tygodniu spożywa przynajmniej jedną roślinną alternatywę mięsa lub nabiału – wynika z badania ProVeg. Zmiana nawyków konsumenckich napędza branżę produktów roślinnych, ale wspomogłyby ją także zmiany systemowe, m.in. szersze dofinansowanie produkcji roślinnej kosztem mięsnej czy obniżenie podatku na żywność o niskim śladzie środowiskowym.