Komunikaty PR

Wystawa „Najpiękniejszy festiwal świata” w CH Osowa

2020-07-30  |  14:20
Biuro prasowe
Kontakt

Katarzyna Bagińska
Publicon Sp. z.o.o.

Świdnicka
50-066 Wrocław
k.baginska|publicon.pl| |k.baginska|publicon.pl
693260235
www.publicon.pl

Od 3 sierpnia w CH Osowa będzie można odwiedzić wystawę gdyńskiego fotografa, Jerzego Wyrębskiego. Wyjątkowe fotografie zagoszczą w przestrzeniach osowskiego centrum handlowego aż do 30 września.

 

Wystawa to kolejny artystyczny akcent w CH Osowa. Zarządca CH Osowa, spółka Apsys oraz dyrekcja Centrum nie pierwszy raz docenili talent mieszkańców Trójmiasta. Wystawą, która będzie miała swoją premierę 3 sierpnia jest „Najpiękniejszy festiwal światła” autorstwa Jerzego Wyrębskiego.

 

Autor fotografuje od bardzo dawna pomimo, iż nie był nigdy zawodowo związany z fotografią.

Przez wiele lat tworzył przy udziale filmów światłoczułych, ale odczynniki chemiczne i ciemnię  porzucił 11 lat temu na rzecz fotografii cyfrowej.

 

Kiedyś jego prace trafiały głównie do szuflady, ale wszystko zmieniło się w październiku 2018 roku kiedy to odbyła się pierwsza indywidualna wystawa prac fotografa w galerii Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego. Tematem były zdjęcia wykonane na spektaklach Teatru Snów w latach 2012-2018.

 

„Najpiękniejszy festiwal świata” to kolejny cykl fotografii Jerzego Wyrębskiego. Wystawa miała swoją premierę 5 lutego br. w GAK Projektornia, gdzie można było ją oglądać do 28 lutego.

Prace, które znajdą się w CH Osowa zostały wykonane podczas 25 Festiwalu Pol’And’Rock w sierpniu 2019 r.

 

– Rozpoczynając cykl wystaw w naszym centrum naszym celem było przede wszystkim pokazanie potencjału artystycznego naszych okolic i docenienie mieszkańców naszego miasta. Chcemy, aby dzięki kolejnym wystawom klienci naszego centrum mogli lepiej poznać swoich sąsiadów z innej strony. Jako Centrum chcemy zbliżać się do naszych klientów i pokazać CH Osowa jako miejsce, w którym dbamy także o sztukę – mówi dyrektor CH Osowa, Aleksandra Słowińska.

Czas trwania wystawy: 3.08.2020 r. - 30.09.2020 r.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w godzinach otwarcia CH Osowa.

Wstęp bezpłatny.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Publicon Sp. z.o.o.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sztuka Sztuka współczesna w Muzeum Warszawy: ścieżka Sztuka wspierania Biuro prasowe
2024-12-23 | 15:54

Sztuka współczesna w Muzeum Warszawy: ścieżka Sztuka wspierania

Anna Libera, AWA WSCHO z cyklu Strasznie nam się tu podoba! Muzeum Warszawy. fot. M. Matyjaszewski, A. Sulej   Muzeum Warszawy, Rynek Starego Miasta 42,
Sztuka Koncert Świąteczny w zabytkowej Elektrowni
2024-12-17 | 10:45

Koncert Świąteczny w zabytkowej Elektrowni

W najbliższą sobotę 21 grudnia w zabytkowej Elektrowni Karola Scheiblera w otoczeniu choinek oraz klimatycznych lampek odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru
Sztuka NOWY PROJEKT CYFROWY - DIGITALIZACJA DÓBR KULTURY WROCŁAWIA
2024-12-10 | 12:00

NOWY PROJEKT CYFROWY - DIGITALIZACJA DÓBR KULTURY WROCŁAWIA

NOWY PROJEKT CYFROWY - DIGITALIZACJA DÓBR KULTURY WROCŁAWIA    Grobowce w formie kaplicy w stylu neomauretańskim z wielobarwnej cegły, małej neoklasycystycznej

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Edukacja

Idea STEM zmienia podejście do edukacji dzieci na całym świecie. Doświadczanie i współpraca zamiast wykładów

Odejście od wykładowej metody prowadzenia zajęć na rzecz doświadczeń, współpracy i partnerskich relacji z nauczycielem to podstawowe założenia idei edukacyjnej STEM. Ma ona wspierać rozwój dzieci i młodzieży w kierunkach, jakie wytycza zmieniająca się rzeczywistość i na jakie nastawiony będzie rynek pracy za kilka lat. Globalnie rynek edukacji STEM do końca dekady podwoi swoje przychody. Ten światowy trend jest obserwowany i rozwijany również w Polsce, m.in. poprzez projekt STEM Kindloteka.

Handel

Finansowanie, technologia i wola polityczna sprzyjają walce o klimat. Dołączają do niej także konsumenci

Eksperci apelują o intensyfikację wysiłków na rzecz ochrony klimatu. Tym bardziej że teraz są ku temu sprzyjające warunki: finansowanie, wola polityczna i zaawansowane technologie. Coraz częściej idzie za tym także gotowość społeczeństwa do zmian. Choć w kontekście zielonej rewolucji mówi się przede wszystkim o transformacji energetycznej i ograniczaniu emisji CO2, dbanie o zmiany zaczyna się również na poziomie decyzji konsumenckich. Polacy mają tego świadomość i wdrażają proekologiczne nawyki w codzienną rutynę i zakupy.