Komunikaty PR

Wystawa „Najpiękniejszy festiwal świata” w CH Osowa

2020-07-30  |  14:20
Biuro prasowe

Od 3 sierpnia w CH Osowa będzie można odwiedzić wystawę gdyńskiego fotografa, Jerzego Wyrębskiego. Wyjątkowe fotografie zagoszczą w przestrzeniach osowskiego centrum handlowego aż do 30 września.

 

Wystawa to kolejny artystyczny akcent w CH Osowa. Zarządca CH Osowa, spółka Apsys oraz dyrekcja Centrum nie pierwszy raz docenili talent mieszkańców Trójmiasta. Wystawą, która będzie miała swoją premierę 3 sierpnia jest „Najpiękniejszy festiwal światła” autorstwa Jerzego Wyrębskiego.

 

Autor fotografuje od bardzo dawna pomimo, iż nie był nigdy zawodowo związany z fotografią.

Przez wiele lat tworzył przy udziale filmów światłoczułych, ale odczynniki chemiczne i ciemnię  porzucił 11 lat temu na rzecz fotografii cyfrowej.

 

Kiedyś jego prace trafiały głównie do szuflady, ale wszystko zmieniło się w październiku 2018 roku kiedy to odbyła się pierwsza indywidualna wystawa prac fotografa w galerii Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego. Tematem były zdjęcia wykonane na spektaklach Teatru Snów w latach 2012-2018.

 

„Najpiękniejszy festiwal świata” to kolejny cykl fotografii Jerzego Wyrębskiego. Wystawa miała swoją premierę 5 lutego br. w GAK Projektornia, gdzie można było ją oglądać do 28 lutego.

Prace, które znajdą się w CH Osowa zostały wykonane podczas 25 Festiwalu Pol’And’Rock w sierpniu 2019 r.

 

– Rozpoczynając cykl wystaw w naszym centrum naszym celem było przede wszystkim pokazanie potencjału artystycznego naszych okolic i docenienie mieszkańców naszego miasta. Chcemy, aby dzięki kolejnym wystawom klienci naszego centrum mogli lepiej poznać swoich sąsiadów z innej strony. Jako Centrum chcemy zbliżać się do naszych klientów i pokazać CH Osowa jako miejsce, w którym dbamy także o sztukę – mówi dyrektor CH Osowa, Aleksandra Słowińska.

Czas trwania wystawy: 3.08.2020 r. - 30.09.2020 r.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w godzinach otwarcia CH Osowa.

Wstęp bezpłatny.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sztuka Rozpoczyna się Artystyczna Jesień na Pradze Biuro prasowe
2020-09-28 | 15:40

Rozpoczyna się Artystyczna Jesień na Pradze

Przed nami Artystyczna Jesień w Centrum Praskim Koneser, podczas której będzie można bezpłatnie uczestniczyć w wielu wydarzeniach. Do końca roku na terenie położonego na
Sztuka Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945
2020-09-25 | 13:00

Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945

Awangardowa twórczość Jana Dobkowskiego przyczyniła się do wybuchu rewolucji seksualnej w Polsce. Jego niesamowite, przepełnione erotyką prace pojawiły się na wystawie „Sztuka
Sztuka Desa Design Days
2020-09-25 | 10:00

Desa Design Days

Piękno i użyteczność. To dwie najważniejsze cechy otaczających nas przedmiotów. Październikowe Desa Design Days częściowo poświęcone zostaną działalności  kultowego

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Festiwal Biegowy Tauron 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Patronat Newserii

Media

Katarzyna Cichopek: Program „Pytanie na śniadanie” szalenie mnie otwiera. Zdobywam nową wiedzę i rozwijam się

Aktorka zadebiutowała w roli prowadzącej program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie” pod koniec sierpnia. Przyznaje, że jest to dla niej spore wyzwanie. Tłumaczy też, że format programu pozwala jej się rozwinąć. Ma nadzieję, że trud włożony w projekt zaowocuje sympatią widzów. Katarzyna Cichopek zaznacza, że cała produkcja mocno ją wspiera i trzyma za nią kciuki. Największą podporą jest dla niej współprowadzący Maciej Kurzajewski.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Aleksandra Kisio: Staram się robić dla naszego klimatu i naszej Ziemi jak najwięcej. Kiedyś byłam w tym temacie egoistką

Aktorka przekonuje, że można być eko nawet wtedy, gdy nie ma się zbyt dużo czasu i samozaparcia. Dawniej nie troszczyła się zbytnio  o środowisko, ale szybko zrozumiała, że wiele naszych działań może przyczynić się do jego ochrony i utrzymania naturalnych zasobów. Dlatego też poleca w tej kwestii metodę małych kroków i zachęca do ograniczania zużycia prądu i wody, segregacji śmieci, a także rezygnacji z foliówek i plastikowych butelek. Warto bowiem zacząć od rzeczy łatwych, których wprowadzenie nie będzie ani kosztowne, ani nie wywróci naszego życia do góry nogami.

Handel

Polacy najchętniej jedzą lody rzemieślnicze i z automatu. Od lat wybierają tradycyjne smaki

W Polsce przybywa lodziarni. – Chociaż rynek wydaje się już nasycony, to co roku otwierają się nowe punkty z lodami. I wszystkie bardzo dobrze sobie radzą – mówi Radosław Charubin, właściciel  marek Lody Bonano i U Lodziarzy. Największym powodzeniem cieszą się lody rzemieślnicze, naturalne oraz z automatu i choć Polacy są przywiązani do tradycyjnych smaków, to chętnie sięgają po nowości.