Komunikaty PR

Taras widokowy w VIVO! Lublin ponownie otwarty dla klientów

2020-06-30  |  16:33
Biuro prasowe
Kontakt

Tomasz Banaś
Open Media

Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
tomek|openmedia.pl| |tomek|openmedia.pl
606501415
openmedia.pl

Zgodnie z kolejnymi wytycznymi dla centrów handlowych, przygotowanymi przez Ministerstwo Rozwoju, ponownie otwarte zostały strefy wypoczynku. Od 10 czerwca w VIVO! Lublin czynny jest taras widokowy, na którym dostępnych jest wiele atrakcji m.in. strefa wypoczynkowa czy plac zabaw dla najmłodszych. Skorzystać tu można również z zewnętrznej siłowni i ścieżek z roślinnością. Taras widokowy czynny jest w godzinach otwarcia centrum handlowego. Do dyspozycji klientów oddane zostały również strefy wypoczynku na pasażach wewnątrz obiektu. W VIVO! Lublin ponownie odwiedzić można również Centrum Rozrywki dla Dzieci Leopark oraz klub Master Bowling&Bilard.   

- Bardzo się cieszymy, że możemy oddać do użytku klientów kolejne strefy w naszym centrum handlowym, w tym cieszący się wielkim zainteresowaniem lublinian taras widokowy. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających VIVO! przypominamy o zachowaniu odpowiedniego dystansu społecznego bądź zakrywaniu nosa i ust. Ponadto na wysokości placu zabaw ustawiliśmy płyny do dezynfekcji – bardzo prosimy o dezynfekowanie rąk przez dorosłych, a dzieci o umycie rąk przed zabawą na placu zabaw. Wspólnie dbajmy o zdrowie swoje i najbliższych – mówi Małgorzata Daca-Gardynik, Dyrektor VIVO! Lublin.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy STRIPES – duuuużo smaku! Biuro prasowe
2020-07-03 | 11:55

STRIPES – duuuużo smaku!

Smak w formacie XL? Z MAOAM STRIPES to możliwe! To rozpuszczalne gumy z dodatkiem soku, który zapewnia delikatny, a jednocześnie wyjątkowo pyszny smak. Do wyboru aż 7 wariantów o
Zakupy BLOXX – klasyka smaku!
2020-07-03 | 11:50

BLOXX – klasyka smaku!

MAOAM BLOXX to prawdziwa owocowa przyjemność w kostce, której nie sposób się oprzeć. Dostępny w 6 smakach: cytryny, maliny, wiśni, pomarańczy, truskawki oraz coli. To
Zakupy MAOMIX – zerwij z nudą i zanurz się w wyjątkowy mix pełen zabawy!
2020-07-03 | 11:50

MAOMIX – zerwij z nudą i zanurz się w wyjątkowy mix pełen zabawy!

W jednym opakowaniu MAOMIX zmiksowane zostały najbardziej lubiane produkty MAOAM – Stripes, Stripes Sour, Bloxx, Pinballs oraz Happy Fruttis. Kompozycja różnych smaków i

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Zdrowie

Ewa Szabatin: Nie zaszczepiłam się na grypę i nie zaszczepię się na koronawirusa. Wierzę, że na niego nie zachoruję

Tancerka sceptycznie podchodzi do pomysłu wdrożenia szczepień ochronnych przeciwko koronawirusowi. Jej zdaniem szczepionka – w której poszukiwanie zaangażowanych jest obecnie wiele firm farmaceutycznych – może okazać się niebezpieczna. Skutki tego typu leczenia są bowiem nieznane i trudne do przewidzenia. Według Ewy Szabatin najważniejsze jest, żeby w sytuacjach kryzysowych wykazywać się zdrowym rozsądkiem i nie ufać wszystkim informacjom podawanym przez media.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Problemy społeczne

Zainteresowanie koloniami i obozami kilkukrotnie mniejsze niż rok temu. Ze zorganizowanego wypoczynku skorzysta 240 tys. dzieci

Obawa przed koronawirusem i problemy finansowe sprawiają, że rodzice masowo rezygnują z wysyłania dzieci na kolonie i obozy. – Jeszcze w marcu mieliśmy sprzedanych w branży 40–50 proc. miejsc. Teraz, jeżeli osiągniemy sprzedaż na poziomie 20 proc. tego co w ubiegłym roku, będzie to można uznać za sukces – ocenia Krzysztof Maziński z Biura Usług Turystycznych BUT, przedstawiciel Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej. Z szacunków MEN wynika, że w 2019 roku ze zorganizowanego wypoczynku skorzystało 1,3 mln uczniów, w tym roku będzie to zaledwie 240 tys.

Sport

Polacy tłumnie ruszyli w góry. W wakacje liczba turystów może być rekordowa

Z roku na rok polskie góry cieszą się coraz większym zainteresowaniem turystów. Tatrzańskimi szlakami podczas ubiegłorocznych wakacji wędrowało blisko 1,7 mln osób – wynika z danych Tatrzańskiego Parku Narodowego. Branża turystyczna spodziewa się, że w wakacje 2020 padnie nowy rekord. Do pieszych wycieczek po górach należy się jednak odpowiednio przygotować. Joanna Stępińska, przewodniczka tatrzańska i ambasadorka kampanii edukacyjnej Trzeźwo Myślę, podpowiada, jak to zrobić. Tłumaczy też, dlaczego w górach najważniejsze jest zachowanie rozwagi i uważności.