Komunikaty PR

Tradycyjnie bakaliowa Wielkanoc

2021-03-25  |  09:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Szeflińska
Fly pr

Pl. Solny 15
50-062 Wrocław
anna.szeflinska|flypr.pl| |anna.szeflinska|flypr.pl
784 428 106
budflypr.newslink.pl/, flypr.newslink.pl/

KRÓL WIELKANOCNYCH PRZEPISÓW: MAK

Mak to jeden z głównych składników świątecznych ciast. Przepisów z jego wykorzystaniem jest bardzo dużo – począwszy od makowców na drożdżowym lub kruchym cieście, przez rozmaite odmiany seromaków, aż po babki i drożdżowe bułeczki. Ilość maku w wypiekach jest kwestią indywidualnego gustu – dodatek ten może dominować lub być tylko delikatnym akcentem.

MAK MIELONY BackMit po zalaniu gorącym mlekiem jest od razu gotowy do użycia, co ułatwia szybkie, samodzielne przygotowanie masy makowej do wypieków. Wystarczy dodać miód, rodzynki i orzechy, by cieszyć się smakiem domowych ciast. Co ważne, produkt jest całkowicie naturalny – nie zawiera cukru, aromatów ani wody, które często występują w gotowych masach makowych.
 

ŚWIĘTA NA CHRUPKO: ORZECHY I MIGDAŁY

Trudno wyobrazić sobie święta bez orzechów. Mogą występować one zarówno w roli chrupiącego dodatku do ciast i wielkanocnych deserów, jak i stanowić zdrową przekąskę między posiłkami lub w trakcie rodzinnych, świątecznych spacerów. W ofercie marki KRESTO znaleźć można wiele rodzajów orzechów: laskowe, włoskie, nerkowce, pekan, brazylijskie, makadamia i pinii. MIGDAŁY KRESTO dostępne są w kilku postaciach: jako całe nasiona migdałowca (tradycyjne lub blanszowane) oraz w formie płatków lub słupków. W tym roku oferta KRESTO powiększyła się o linię KRESTO SELECT – starannie wyselekcjonowane bakalie nie tylko wyśmienicie smakują, ale również sprawdzają się w roli idealnej ozdoby świątecznych wypieków.
 

ILE POMYSŁÓW, TYLE BAKALII

Wisienką na torcie bakaliowych wypieków są wysokiej jakości dodatki. Soczystą, kandyzowaną skórkę pomarańczy, finezyjny mix cytrusowych skórek czy kandyzowane czereśnie znajdziemy w ofercie GoldPack.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Fly pr
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Skyry – codzienna dawka mocy, z Piątnicy, no bo skąd! Biuro prasowe
2024-12-31 | 10:00

Skyry – codzienna dawka mocy, z Piątnicy, no bo skąd!

Wraz z nowym rokiem OSM Piątnica powraca z kampanią reklamową „Przejdź na dobrą stronę mocy”, promującą Skyry – jogurty typu islandzkiego. Dzięki wysokiej zawartości
Żywienie Ciasta na sylwestrowy stół
2024-12-30 | 14:50

Ciasta na sylwestrowy stół

Ile ciast potrzeba na świąteczno-noworoczny stół, aby domownicy byli zadowoleni? Wszystko zależy od liczby zaproszonych gości, ale jesteśmy pewni, że często wystarczy jedno ciasto,
Żywienie Marnowanie żywności w święta: wyrzucamy 1,6 kg jedzenia na osobę [BADANIE]
2024-12-23 | 12:00

Marnowanie żywności w święta: wyrzucamy 1,6 kg jedzenia na osobę [BADANIE]

Aż 83% Polaków wyrzuca jedzenie świąteczne między 23 a 30 grudnia. To przekłada się na 61,7 tys. ton, czyli aż 1,6 kg na osobę. Choć najczęściej wyrzucaną kategorią

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa

Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich

Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.