Trendy kolorystyczne na 2022 rok według Beckers
Practum Consulting
Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl
Subtelna klasyka, wysmakowana elegancja i pogoda ducha – tak w skrócie można opisać trendy kolorystyczne na 2022 rok farb Beckers. Wśród wytypowanych na ten rok kolorów pojawiły się stonowane beże i szarości, głębokie błękity i zielenie, a także tak radosne tonacje jak pastelowy róż czy nasycona czerwień. Przypisane do trzech rodzin barw – In Beige We Trust, Sea Ya i Hey Stylish pozwalają stworzyć intrygujące, ponadczasowe projekty i nadać domowym wnętrzom bardziej osobisty wymiar.
Pod nazwą In Beige We Trust kryją się inspirowane naturalnymi materiałami stonowane i wyważone tonacje, które wprowadzają do domu spokój i pozwalają wykreować prywatną oazę relaksu. Ta rodzina kolorów stanowi rozszerzenie palet bieli i szarości – odcieni neutralnych, ale z dynamiczną nutą. To właściwe miejsce dla ciepłych beżów, stalowych tonów i jasnych brązów z kolekcji Beckers Designer Collection. W aranżacjach utrzymanych w tej kolorystyce klasyka harmonijnie przeplata się z nostalgią i tworzy przytulne, spersonalizowane wnętrza, opowiadające swoją unikalną historię.
Hey Stylish to rodzina pełnych klasy i szlachetności barw, które urzekają głębią i stylem. Nie mogło więc zabraknąć w niej granatu, grafitowej szarości czy butelkowej zieleni, które tworzą wyjątkowe zestawienia z bardziej stonowanymi odpowiednikami. Asystują im miękkie tkaniny i połyskujące dodatki, za pomocą których można wykreować nastrojowe, a zarazem szalenie gustowne kompozycje. Wnętrza w kolorach Hey Stylish otulają ciepłem i bliskością, uwodząc jednocześnie subtelną elegancją.
Ożywcze kontrasty, fantazyjne połączenia i pogodna kolorystyka to z kolei atrybuty rodziny barw Sea Ya. W towarzystwie jasnych beżów i brązów można tu znaleźć zarówno dyskretne pastelowe tonacje, np. intrygujący błękit Poetic, jak i bardziej intensywne odcienie, w tym ciemny Herbarium z palety Beckers Designer Collection. Bo tutaj liczy się wolność i aranżacyjna swoboda. Wyselekcjonowane w tej gamie kolory można śmiało łączyć ze sobą, tworząc nieoczywiste, aczkolwiek pasujące do siebie kombinacje. W efekcie powstają wnętrza, które wręcz tętnią życiem i energią.

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Maciej Dowbor: Mamy dom w Hiszpanii i tam odpoczywamy, ale na co dzień mieszkamy w Polsce. Tu pracujemy, płacimy podatki, a nasze córki chodzą do szkoły
Prezenter zaznacza, że co prawda wraz ze swoją żoną kupili dom w Hiszpanii, to jednak większość czasu spędzają w Polsce. Tutaj bowiem mają pracę, a ich córki chodzą do miejscowych szkół. Maciej Dowbor zdradza też, że dużo lepiej funkcjonuje mu się w naszym kraju. Tu realizuje większość swoich projektów zawodowych, natomiast możliwość wyjechania z dala od Warszawy pomaga mu się wyciszyć, odpocząć od zgiełku i nabrać do wszystkiego dystansu.
Podróże
Damian Janikowski: Po ostatniej walce muszę porządnie odpocząć i wyleczyć kontuzje. Zazwyczaj na wakacje wybieram Egipt albo Turcję

Sportowiec przyznaje, że jego ulubionymi kierunkami na wakacje są Egipt i Turcja. Lubi odpoczywać w egzotycznych kurortach i cieszy się, kiedy cała rodzina ma wreszcie czas dla siebie. Damian Janikowski zaznacza, że teraz przede wszystkim chce wyleczyć kontuzje i naładować akumulatory, a kolejne walki na ringu stoczy dopiero pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.
Polityka
Dane statystyczne pomogą przyspieszyć rozwój turystyki. Posłużą również do promocji turystycznej Polski

Główny Urząd Statystyczny we współpracy z resortem turystyki buduje nowoczesny portal analityczny Turystyka+. To interaktywne narzędzie, które umożliwia śledzenie zmian i porównywanie danych. Celem projektu jest wsparcie rozwoju turystyki na wielu poziomach – nie tylko krajowym, ale również lokalnym i regionalnym. Ma on być pomocny zarówno w podejmowaniu decyzji politycznych dotyczących infrastruktury turystycznej, jak i dla przedsiębiorców, co ma się przełożyć na rozwój sektora i gospodarki.