Komunikaty PR

Tropiki 30 min od Warszawy? To możliwe!

2022-12-21  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Piszczałka
Publicon Services Sp. z o.o

pl. Grunwaldzki 23
50-365 Wrocław
a.piszczalka|publicon.pl| |a.piszczalka|publicon.pl
721291712
https://publicon.pl

Od kilku dni w Polsce panuje prawdziwa zima, temperatura utrzymuje się poniżej zera, a mróz szczypie pod stopami. Jednak nawet w środku tej ponurej pory roku również w Polsce można zrelaksować się pod palmami. Iście tropikalny klimat, z temperaturą powietrza sięgająca 32°C, można poczuć we Wręczy. Tam, zaledwie 30 min od Warszawy, znajduje się park wodny Suntago. 

 

Odrobina relaksu…

W czasach kiedy wszyscy są zapracowani, a dni stają dni krótkie i mroźne, często brakuje czasu na relaksujący odpoczynek. Nietrudno wówczas o zimową chandrę, czy chroniczne zmęczenie. Ci, którzy chcieliby zadbać o organizm, powinni wcielić w życie tzn. dolce far niente, czyli włoskie słodkie nicnierobienie. Idealnym do tego miejscem będzie m.in. znajdująca się w Suntago strefa relaksu, w której skorzystać można chociażby z basenów termalnych z jacuzzi i hydromasażem, strefy Wellness & SPA, sauny, dwóch basenów z barami. Prawdziwym źródłem relaksu, ale i miejscem o dobroczynnym wpływie na zdrowie będą – cenione już od starożytności – baseny witalne. Lecznicze wody, nasycone cennymi pierwiastki i minerałami zregenerują ciało i zwiększą naszą energię życiową. Znaleźć można je w jednej z trzech stref w Suntago, dostępnej tylko dla osób powyżej 16. roku życia. Już kilka godzin spędzonych w tym miejscu, pomaga złagodzić stres, pozytywnie wpływa na układ nerwowy naszego organizmu oraz poprawia wygląd i kondycję skóry.

 

Na leżakach ukrytych między egzotyczną roślinnością, możemy poczytać książkę, posłuchać kojącej muzyki lub zwyczajnie oddać się błogiemu lenistwu. Osoby, które chciałby doświadczyć jeszcze więcej prywatności mogą udać się do strefy VIP, gdzie można wypocząć na podwójnym łóżku Cabana z baldachimem, z dedykowanym menu, butelką Prosecco i obsługą concierge'a. 

 

Strefa wodnych zabaw

W największym zadaszonym parku wodnym w Europie można poczuć się jak w prawdziwym tropikach – oprócz gorącej temperatury sięgającej 32°C znajduje się tam blisko 800 palm. Te pochodzą pochodzą z Malezji, Kostaryki i Florydy. W strefie Jamango na odwiedzających – to dość egzotyczne jak na Polskę miejsce – czeka ekscytująca zabawa. To za sprawą 32 zjeżdżalni. Czekają także liczne atrakcje, jak m.in. basen z falami, jacuzzi, wodny plac zabaw i domek piracki. To świetne miejsce dla rodzin z dziećmi czy wypad z przyjaciółmi. Warto pamiętać, że podczas ferii czy w popularnych terminach ruch może być większy. 

 

Prawdziwi miłośnicy wody, saunowania czy relaksu pod palmami mogą korzystać ze wszystkich stref Suntago z kartą Unlimited i poczuć się jak na egzotycznych wakacjach dostępnych się na wyciągnięcie ręki – bo tuż pod Warszawą. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Publicon Services Sp. z o.o
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Niemal tysiąc osób pobiegnie jako pomarańczowi bohaterowie Biuro prasowe
2024-08-08 | 15:00

Niemal tysiąc osób pobiegnie jako pomarańczowi bohaterowie

Zapoczątkowana dziesięć lat temu przez Fundację „Maraton Warszawski” akcja #BiegamDobrze jest dziś największym charytatywnym, cyklicznym, biegowym wydarzeniem w Polsce. Nic
Styl życia „Czasami to by się przydała kąpiel w melisie” – kobiety o menopauzalnej złości
2024-08-07 | 12:00

„Czasami to by się przydała kąpiel w melisie” – kobiety o menopauzalnej złości

„Czasami to by się przydała kąpiel w melisie” – kobiety mówią o menopauzalnej złości   Złość menopauzalna to jeden z przejawów klimakterium, a
Styl życia 8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Sprawdź, jak wspierać te pożyteczne
2024-08-07 | 11:15

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Sprawdź, jak wspierać te pożyteczne

Rośliny zapylane przez pszczoły stanowią aż ponad 78 proc. wszystkich gatunków występujących na Ziemi. Bez nich wiele codziennych produktów spożywczych, takich jak owoce i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Bogumiła Wander

Bogumiła Wander: Bardzo tęsknię za telewizją, oglądam bez przerwy. Żałuję, że tak wcześnie odeszłam z pracy

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bogumiły Wander, jednej z najbardziej cenionych postaci polskiego świata medialnego. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Dom i ogród

Beata Pawlikowska: Wiele razy planowałam życie w różnych miejscach z dala od Polski. Kupiłam nawet kawałek dżungli w Amazonii

Podróżniczka zaznacza, że choć do tej pory przemierzyła świat wzdłuż i wszerz, odwiedzając wiele nietuzinkowych zakątków, to najbardziej ze wszystkich ukochała sobie dżunglę amazońską. Ma do tego miejsca ogromny sentyment, lubi tam wracać i ładować życiowe akumulatory. Jak zaznacza, przebywanie wśród Indian, którzy są niezwykle dobrzy, prawdomówni i uczciwi, przywraca jej wiarę w ludzi i w lepszy świat. Beata Pawlikowska cieszy się również z tego, że kiedyś udało jej się kupić kawałek dżungli i ten wyjątkowy nabytek ma dla niej szczególne znaczenie.

Handel

Branża kosmetyczna z coraz większym wpływem na krajową gospodarkę. Polska jest piątym największym eksporterem kosmetyków w UE

Z najnowszego raportu „Kosmetyczna Polska”, który opublikowano po siedmiu latach od poprzedniego raportu o stanie sektora, wynika, że krajowa branża kosmetyczna jest w dobrej kondycji, z roku na rok się rozwija, a jej znaczenie zarówno dla polskiej gospodarki, jak i eksportu rośnie. Zmieniają się odbiorcy polskich kosmetyków, co związane jest z brexitem i sankcjami nałożonymi na Rosję. Prognozy zakładają dalszy wzrost wartości sektora, jednak stoi przed nim wiele wyzwań, z których najważniejsze dotyczą implementacji przepisów Europejskiego Zielonego Ładu.

Ochrona środowiska

Ocieplenie się klimatu oznacza poważne zmiany leśnego ekosystemu. Sosny, świerki czy modrzewie będą stopniowo zastępowane innymi gatunkami

Sosna zwyczajna, świerk pospolity, modrzew europejski i brzoza brodawkowata zajmują dziś 75 proc. powierzchni lasów w Polsce. Te cztery gatunki są najbardziej wrażliwe na wzrost temperatury i jego pośrednie skutki. Wielomiesięczne okresy suszy i gwałtowne huragany osłabiają drzewostany, które następnie padają ofiarą patogenów pojawiających się w naszym klimacie. – Nie grozi nam wylesienie, tylko wyparcie jednych gatunków przez inne. W konsekwencji czeka nas rewolucyjna zmiana ekosystemów – ocenia przyrodnik, dr hab. Krzysztof Świerkosz, prof. Uniwersytetu Wrocławskiego.