Komunikaty PR

Tytan Steel – nowa lampa przemysłowa od Lena Lighting

2024-10-16  |  01:00

Do obszernego portfolio Lena Lighting dołączyła nowa lampa przemysłowa. Tytan Steel o znakomitych parametrach świetlnych oraz wysokiej trwałości, to odpowiedź na rosnące wymagania branż produkcyjnej i magazynowej. Projektanci marki jak zawsze postawili na wysoką energooszczędność (klasa A), a także wytrzymałą konstrukcję, skutecznie chroniącą moduły LED przed wilgocią i zapyleniem. Ogromnym atutem Tytan Steel jest też szybki montaż, oparty na systemie wklikiwania.

Oprawa Tytan Steel została zaprojektowana z myślą o wymagających przestrzeniach przemysłowych i zewnętrznych, gdzie panuje wysoki poziom wilgoci czy zapylenia. Eksperci marki zastosowali szereg usprawnień, takich jak specjalne endcapy z otworami odwadniającymi, które pozwalają na natychmiastowe odprowadzanie zbierającej się wody i tym samym skuteczną ochronę modułów LED.

Imponująca efektywność świetlna i wyjątkowy design

Nowy produkt Leny Lighting jest jednym z najbardziej wydajnych i energooszczędnych na rynku oświetlenia przemysłowego. Jego skuteczność świetlna dochodzi do imponującej wartości 192 lm/W. Lampa Tytan Steel dostępna w dwóch standardowych wariantach długości: 0,6 m oraz 1,2 m, zapewnia doskonałe doświetlenie nawet trudno dostępnych miejsc. To dzięki wysokiej wartości strumienia świetlnego dochodzącego nawet do 15 300 lm w przypadku modelu 1,2 m. Natomiast wersja PRO, z zaawansowaną optyką, zapewnia warianty dziesięciu rozsyłów światła, w tym również opcję z niskim UGR, eliminującą nieprzyjemny efekt olśnienia.

- Bardzo zależało nam na tym, aby zaprojektować lampę odpowiadającą na coraz większe potrzeby przemysłu, a przy tym wpisującą się w idee zrównoważonego rozwoju. Tytan Steel to propozycja dla firm, które pragną rozwijać się bez szkody dla środowiska naturalnego. W jednej oprawie udało nam się efektywnie połączyć zarówno imponującą efektywność świetlną, z wieloma wariantami optyki, zapewniającymi komfort pracy, jak i wyjątkową konstrukcję,  zapewniającą błyskawiczny montaż i wydłużającą żywotność produktu. – mówi Kamil Baran Head of Product Management w Lena Lighting

Wysoce energooszczędne moduły LED generują najwyższej jakości światło przy minimalnym poborze energii elektrycznej. Lampa uzyskała tym samym najwyższą klasę energetyczną A. Dodatkowo Tytan Steel jest kompatybilny z systemem sterowania DALI, który umożliwia dostosowanie aktywności lamp do natężenia światła naturalnego oraz panujących warunków zewnętrznych.

Przemyślana konstrukcja i szybki montaż

Tytan Steel wyróżnia się także szybkim, a zatem również tanim montażem. Proces instalacji lampy nie wymaga  zastosowania specjalistycznych narzędzi i odbywa się w trzech prostych krokach: mocowanie lampy do sufitu za pomocą dwóch wkrętów, doprowadzenie zasilania i wkliknięcie modułu świetlnego.   

Lampa Tytan Steel została wykonana ze stali, co przekłada się na jej dużą wytrzymałość oraz bezpieczeństwo eksploatacji. Stal znacznie lepiej odprowadza ciepło, jest też odporna na działanie promieniowania UV, uszkodzenia mechaniczne i zapewnia większe bezpieczeństwo pożarowe. Potwierdzeniem zgodności lampy z restrykcyjnymi standardami jakości i bezpieczeństwa jest Certyfikat ENEC.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Dreame comes true – doskonały rok marki Biuro prasowe
2024-12-31 | 12:00

Dreame comes true – doskonały rok marki

Dreame Technology, producent innowacyjnych i uznanych urządzeń domowych, dołożył wszelkich starań, aby mijający rok był dla marki przełomowy. Własne punkty sprzedaży, pozycja lidera na
IT i technologie Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
2024-12-16 | 16:00

Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji

Dreame Technology, producent innowacyjnych i uznanych urządzeń domowych, w ostatnim czasie wprowadził do swojej oferty w Polsce trzy modele odkurzaczy pionowych. Mowa o R20 Aqua z innowacyjną
IT i technologie A gdybyście tak tej zimy wspólnie zanurzyli się w magii… immersji?
2024-12-16 | 16:00

A gdybyście tak tej zimy wspólnie zanurzyli się w magii… immersji?

Zima. Szarość za oknem. Światła miasta gasną wcześniej, a smutne odcienie powtarzalnej codzienności wdzierają się do wyobraźni. W tej monotonii zaczynacie poszukiwać czegoś więcej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.