Unikatowy karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck
SIGMA International (Poland)
SIGMA International (Poland)
ul. Olesińska 2
02-548 Warszawa
sigma|sigma.com.pl| |sigma|sigma.com.pl
+48 22 626 96 74
sigma.com.pl
Puszysty śnieg na lodowcu Stubai? Kultura i rozrywka w stolicy kraju związkowego Innsbruck? Lub relaks w saunie i raju kąpielowym? To i wiele więcej obejmuje karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck. Unikalny na skalę światową wielofunkcyjny karnet otwiera niezwykle wiele drzwi i sprawia, że wakacje w Dolinie Stubai i wokół Innsbrucka są pełne przeżyć.
Nie musisz się zastanawiać i planować, po prostu skorzystaj spontanicznie z oferty i ciesz się – to idealne wakacje z licznymi korzyściami SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck. Karnet to nie tylko kolejna karta wstępu, ale klucz do wakacji all-inclusive i idealny towarzysz podróży do serca Tyrolu. W sumie karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck obejmuje 40 usług: od wysokogórskich przeżyć po ciekawe oferty lifestylowe w mieście.
Z karnetem goście mają dostęp do 13 terenów narciarskich z 291 km tras zjazdowych i 48 km tras narciarskich, w tym 8 z nocną jazdą na nartach lub saneczkarstwem, 22 ofert lifestylowych, kulturalnych i krajoznawczych, 3 basenów oraz skibusów i Hop-on Hop-off Bus Sightseer. Korzystaj również z dobrych połączeń komunikacyjnych między miastem Innsbruck a okolicznymi terenami narciarskimi. Zapewniamy Ci wyjątkowe możliwości. Co powiesz na przykład na zjazd rano po doskonale przygotowanych stokach lub stoki z puszystym śniegiem, a po południu wizytę w najstarszym muzeum na świecie w Zamku Ambras w Innsbrucku lub w efektownym Muzeum Swarovskiego w Wattens?
Idealny program sportowy dla całej rodziny
Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck zapewnia wszystko, czego fani sportu mogą sobie życzyć. Innsbruck ma prawie 300 km tras na 13 terenach narciarskich, w tym na lodowcu z gwarancją śniegu. Należą do nich prawdziwe wyzwania, takie jak stroma trasa narciarska na Hafelekar, powyżej Innsbrucku przy łańcuchu północnym. Następnie możesz cieszyć się kąpielą w raju kąpielowym StuBay lub w centrum rekreacyjnym Neustift oraz na krytym basenie Axams.
Dla małych i dużych gości karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck otwiera drzwi do wielu radosnych przeżyć wakacyjnych. Niemal nieograniczona jazda na nartach, do tego wieczorny tor saneczkowy, wizyta w Alpenzoo w Innsbrucku, spektakularna wycieczka na stadion skoczni Bergisel z widokiem ze Starthaus na skocznię narciarską i całe miasto Innsbruck lub fascynujące odkrycia akustyczne w Centrum Nauki Audioversum.
Oferta obejmuje elementy kultury i mobilności
Oprócz urozmaiconej zabawy na nartach karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck ma jeszcze więcej zaoferowania. Od renesansowego zamku Ambras Innsbruck ze zbiorami dzieł sztuki i zbrojowniami, poprzez cesarski pałac Hofburg, muzeum Złoty Dach i wiele innych muzeów w Innsbrucku, aż do światowej sławy Świat Kryształów Swarovskiego w pobliskim Wattens – karnet zapewnia program rekreacyjny, który uszczęśliwi każdego turystę.
Karnet zapewnia idealną ofertę mobilności, dzięki czemu do licznych atrakcji można dotrzeć w spokojny i nieskomplikowany sposób. W cenę wliczone są autobusy dla narciarzy w dolinie Stubai, Innsbrucku i okolicy oraz w Wipptal zapewniające trasy pozwalające dotrzeć do terenów narciarskich. Idealnym uzupełnieniem tego jest Sightseer, połączenie autobusowe hop-on-hop-off do prawie wszystkich zabytków i atrakcji w Innsbrucku, oferowane codziennie w 40-minutowych odstępach od godziny 9:55 do 15:55.
Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck jest dostępny w kasach 13 kolejek górskich uczestniczących w programie, w Informacji Turystycznej Innsbruck/Burggraben oraz w hotelach uczestniczących w programie. Jest ważny od 1 października 2021 do 8 maja 2022 przez okres od 2 do 21 dni. Ceny zaczynają się od 117 euro dla dorosłych za dwa dni. Dzieci urodzone w 2014 roku lub później mogą dołączyć bezpłatnie, jeśli towarzyszy im płacący rodzic. W tym roku istnieje również możliwość rezerwacji karnetu SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck online za jednym kliknięciem myszy. Karnety szybko i łatwo docierają do wszystkich wczasowiczów pocztą.
Wypoczynek bez dzieci bez poczucia winy
Kuchnia jesienna Korei Południowej: Sezonowe smaki i tradycje
Zamek Janów Podlaski Arche liderem MICE na wschodzie Polski
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Uroda
M. Klajda (Miss Polonia 2024): Medycyna estetyczna to forma leczenia kompleksów. Każdy powinien sam zadecydować o ingerencji w swój wygląd
Choć medycyna estetyczna jest branżą bardzo atrakcyjną i perspektywiczną, to jednak taka ścieżka kariery nie była dla Miss Polski 2024 idealnym rozwiązaniem. Nie zdecydowała się rozwijać w tym właśnie kierunku, ale śledzi rozwój tej dziedziny. Maja Klajda nie krytykuje, ani też nie chwali tych, którzy decydują się na poszczególne zabiegi. Jej zdaniem, to indywidualna sprawa, zachęca jednak do podejmowania mądrych decyzji.
Konsument
Sztuczna inteligencja wzbudza w Polakach głównie ciekawość i obawy. Ponad połowa widzi w niej zagrożenie
Prawie połowa Polaków twierdzi, że myśląc o sztucznej inteligencji, odczuwa zaciekawienie, ale aż 39 proc. przyznaje, że są to głównie obawy. Dotyczą one niewłaściwego wykorzystania SI, utraty kontroli nad nią i marginalizacji roli człowieka na rynku pracy. Na razie jednak tylko 11 proc. badanych używa narzędzi opartych na sztucznej inteligencji w swojej pracy. Chociaż rozwiązania te zyskują zwolenników, to wciąż duża grupa pracowników nie wie, w jaki sposób mogłyby one wspomóc ich w obowiązkach zawodowych – wskazuje badanie „Polacy o AI. Codzienność, nadzieje, obawy”.
Ochrona środowiska
Polski rynek roślinny rozwija się wolniej niż na Zachodzie. Kraje z największą konsumpcją mamy szansę dogonić za kilkanaście lat
Wartość rynku roślinnego w Polsce przekroczyła już wartość 1 mld zł. Roślinne zamienniki nabiału stanowią ponad połowę tej kategorii, a silną pozycję w sprzedaży mają alternatywy dla mleka – wynika z raportu Polskiego Związku Producentów Żywności Roślinnej. Polski rynek z rocznymi wydatkami rzędu 4,23 euro na osobę wciąż jednak odbiega od kwot wydawanych na żywność roślinną na Zachodzie. Branża liczy na wsparcie państwa w wykorzystaniu potencjału konsumentów.