Komunikaty PR

W Galerii Jurajskiej wyrósł zamek! Można nauczyć się w nim magicznych sztuczek

2024-02-06  |  18:00
Biuro prasowe
Kontakt

Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations

ul. Żelazna 2
40-851 Katowice
tomasz.pietrzak|guaranapr.pl| |tomasz.pietrzak|guaranapr.pl
509106256
www.guaranapr.pl
Do pobrania docx ( 0.03 MB )

 

W Galerii Jurajskiej otwarto jedyną w Częstochowie szkołę magii i iluzji z prawdziwego zdarzenia. Na pasażu centrum handlowego powstał właśnie olbrzymi zamek z wieżami, w którym mieści się szkoła czarów. Za jej murami, pod okiem iluzjonisty, najmłodsi mogą nauczyć się różnych sztuczek i trików, spróbować eliksirów przyrządzonych przez alchemika, a także wziąć udział w warsztatach i animacjach, które przenoszą do świata magii.

Wszystko to w oryginalnej aranżacji. Lekcje odbywają się tu bowiem w Sali Zaklęć, którą wypełniają świece, pająki, sowy, latające miotły czy ruchome obrazy. Siadając w szkolnych ławkach dzieci otrzymują natomiast togi oraz magiczne różdżki.

– Jurajska Szkoła Magii i Iluzji to atrakcja dla dzieci, które ciekawi świat czarów oraz czarodziejów i chociaż na chwilę chciałby przenieść się do tej pełnej przygód krainy – mówi Anna Borecka, wicedyrektor Galerii Jurajskiej. – Lekcje w szkole to okazja do tego, aby nauczyć się sztuczek od zawodowego iluzjonisty, a także dobrze bawić się z rówieśnikami, spędzając czas w klimatycznym miejscu. To także pomysł na to, jak ciekawie wypełnić najmłodszym zimowe ferie – dodaje.

Jurajska Szkoła Magii i Iluzji działać będzie w Galerii Jurajskiej do 17 lutego. Z organizowanych w niej lekcji mogą skorzystać dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Aby wziąć w nich udział, nie trzeba się wcześniej zapisywać.

Szkoła czynna jest od godz. 12.00 do 18.00. Wstęp za jej mury jest natomiast bezpłatny. Zgodnie z regulaminem imprezy, w zabawie w Jurajskiej Szkole Magii i Iluzji mogą brać udział dzieci wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotowano w Jurajskiej. Każdego dnia setka dzieci (decyduje kolejność zgłoszeń), które wezmą udział w lekcjach, otrzyma od galerii magiczną różdżkę. Z kolei 17 lutego, czyli w ostatnim dniu zajęć, Galeria Jurajska rozda 200 książek z przygodami Harrego Pottera. Powędrują one do rąk pierwszych dwustu dzieci, które zjawią się w Jurajskiej Szkole Magii i Iluzji.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Guarana Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba Biuro prasowe
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach
Dziecko Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
2024-12-20 | 10:10

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa

Edukacja sensoryczna, choć często postrzegana jako zabawa, ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju dziecka. Żłobki i przedszkola, które świadomie wprowadzają aktywności stymulujące

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Karolina Malinowska: Wraca zainteresowanie czytelnictwem wśród dzieci. To jednoczy pokolenia i rozwija więzi rodzinne

Była modelka przekonuje, że czas spędzony wspólnie z dziećmi przy książce na pewno zaprocentuje w przyszłości. Ważne jest nie tylko czytanie maluchom, ale także zachęcanie ich do tego, by w kolejnych latach nie smartfon czy tablet, ale książka była ich najlepszym przyjacielem. W obliczu rozwoju nowoczesnych technologii Karolina Malinowska dostrzega ich potencjał w promowaniu czytelnictwa. Umożliwiają one na przykład tworzenie spersonalizowanych publikacji skrojonych na miarę naszych potrzeb.

Problemy społeczne

Firmy stawiają na coraz większą autonomię pracowników. To ważne szczególnie dla młodego pokolenia

Celem pracodawców stają się samodzielne, zmotywowane, wydajne i kreatywne zespoły. W przeciwieństwie do tradycyjnych te samozarządzające się teamy pracują autonomicznie bez ciągłej kontroli, a każdy pracownik jest właścicielem swoich celów, zadań i obowiązków, aby osiągnąć wyniki. – W organizacjach, które wprowadzają koncepcje samoorganizujących się zespołów, niewątpliwie możemy mówić o zwiększeniu zaangażowania – ocenia Tina Sobocińska, doradczyni strategiczna HR i założycielka HR4future.

Media

Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka

Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.