Komunikaty PR

W łazience musi być ciepło!

2020-11-02  |  15:10
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Nie ma nic przyjemniejszego od gorącej kąpieli w chłodny, jesienny poranek. Szczególnie, kiedy uczucie ciepła towarzyszy nam również po wyjściu z wanny, czy spod prysznica. Kluczem do zapewnienia optymalnej temperatury w łazience jest dobór grzejnika, który oprócz odpowiedniej mocy cieplnej, zapewni nam również miejsce do przechowywania, czy suszenia ręczników.

Domowa łazienka to coś o wiele więcej niż miejsce do codziennej higieny. To przede wszystkim nasze prywatne spa, w którym możemy się odprężyć po ciężkim dniu pracy. Do głębokiego relaksu potrzebna jest odpowiednia atmosfera, a także optymalna temperatura. Dokonując wyboru grzejnika łazienkowego, należy wziąć pod uwagę nie tylko parametry cieplne, ale również jego dodatkowe funkcje, takie jak możliwość suszenia ręczników i ubrań oraz formę dekoracyjną.

Grzejnik z funkcją przechowywania

Przytulna i funkcjonalna – taka powinna być domowa łazienka. Ważne jest, aby wygospodarować w niej odpowiednią ilość miejsca do przechowywania. Jak się okazuje, tu także z pomocą przychodzi... grzejnik NIVA BATH od VASCO. W przeciwieństwie do klasycznych modeli montuje się go w odległości 32,5 cm od ściany. Uzyskana w ten sposób przestrzeń między ścianą a plecami grzejnika służy do zamontowania jednego wieszaka oraz trzech półek. Odłożone na czas kąpieli ręczniki, czy szlafrok będą tam na nas czekać – przyjemnie ciepłe i miękkie.

Drabinkowa klasyka

Grzejniki drabinkowe to już klasyka wyposażenia łazienek. Można je spotkać w większości polskich domów, ponieważ łączą nienaganną estetykę z wysoką funkcjonalnością. Jednym z takich modeli jest IRIS od VASCO. Posiada on profile grzewcze ustawione poziomo, umożliwia komfortowe odwieszanie i suszenie mokrych ręczników. Dodatkowo można go wyposażyć w samoprogramującą się dmuchawę elektryczną, która przyspiesza nagrzewanie pomieszczenia.

Modele drabinkowe spotykamy również w łazienkach, czy toaletach publicznych W takich miejscach idealnie sprawdza się model ZANA BAD. Klasyczną formę drabinki wzbogacono tu o nowoczesne elementy, takie jak okrągłe kolektory czy prostokątne profile grzewcze. Dodatkowym atutem tego grzejnika jest możliwość pomalowania go na każdy kolor znajdujący się w ofercie VASCO.

Retro w nowoczesnym wydaniu

Spotykane w loftach, czy w starych kamienicach grzejniki żeberkowe ponownie zyskują na popularności. Kojarzą się one bowiem z niezawodną jakością i mocą, dla której ogrzanie dużych łazienek nie stanowi najmniejszego problemu. Grzejnik RITMO od VASCO to idealne odzwierciedlenie takiego modelu. Jest on dostępny w wielu rozmiarach, a jego smukła budowa pozwala zaoszczędzić sporo przestrzeni. Dodatkowo można go wyposażyć w poręcz, która idealnie sprawdzi się jako wieszak na ręczniki.

Ciepło w mgnieniu oka

Dodatkowym atutem grzejników łazienkowych jest możliwość wyboru modeli z grzałką elektryczną lub stricte elektrycznych, którymi możemy ogrzać samą łazienkę w cieplejsze dni lub ją szybko dogrzać np. na czas kąpieli. Tu do wyboru mamy całą gamę modeli elektrycznych, od klasycznych po nowoczesne wzory, jak np. minimalistyczne MONO BEAMS od VASCO, do którego dedykowane są również designerskie poręcze na ręczniki.

Więcej informacji na stronie: http://www.vasco.eu

FB: https://www.facebook.com/VASCOart/?epa=SEARCH_BOX

IG: https://www.instagram.com/vascoart.pl/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Media

Przygotowania do Polsat Hit Festiwal trwają cały rok. To olbrzymie przedsięwzięcie logistyczne

Już dziś wieczorem w Operze Leśnej w Sopocie startuje Polsat Hit Festiwal. Maciej Rock, jeden z prowadzących to wydarzenie, podkreśla, że w przygotowanie takiego projektu angażują się setki osób, którym powierzone są określone zadania. By w stu procentach zrealizować założony scenariusz, trzeba włożyć wiele wysiłku, bo przy tak prestiżowej imprezie nie ma miejsca na przypadek. Prezenter nie urywa, że mimo wieloletniego doświadczenia zawodowego, przed wyjściem na scenę towarzyszy mu stres.

Polityka

Kampania prezydencka na ostatniej prostej. Temat ochrony zdrowia na drugim planie

Zdaniem przedstawicieli Naczelnej Izby Lekarskiej temat ochrony zdrowia w kampanii prezydenckiej, prowadzonej przed I turą wyborów, zszedł na dalszy plan. Kandydaci na najwyższy urząd w Polsce nie podawali – poza tematem składki zdrowotnej – w tym obszarze konkretów, a skupili się na kampanijnych ogólnikach i zapewnieniach. Zabrakło poruszenia wielu ważnych kwestii dotyczących m.in. przyszłości zawodów medycznych, kształcenia lekarzy, walki z agresją wobec medyków czy pomysłów na skrócenie kolejek do specjalistów i poprawy finansowania.