Komunikaty PR

Wakacje z futbolem w Atrium Copernicus

2022-06-23  |  14:08
Biuro prasowe

W lipcu w Atrium Copernicus startuje sportowe lato! Toruńskie centrum handlowe zaprasza małych mieszkańców grodu Kopernika na bezpłatne treningi piłkarskie z wykwalifikowanymi instruktorami, a także do udziału w sportowych rozgrywkach. Oprócz wspaniałej zabawy, na zwycięzców turniejów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zapowiada się 30 dni sportowych emocji dla całych rodzin!

 

Lipcowe dni w Atrium Copernicus upłyną pod hasłem FutboLOVE wakacje. Przed centrum handlowym, tuż przy głównym wejściu od strony rotundy, powstanie piłkarskie boisko z bandami. Warsztaty, zabawy dla najmłodszych oraz turnieje piłkarskie to tylko część atrakcji zaplanowanych na lipiec w Atrium Copernicus.

 

Piłkarska Akademia Copernicusa

Przez cały miesiąc, od poniedziałku do piątku, na boisku przy centrum handlowym będą odbywać się darmowe treningi piłkarskie pod okiem wykwalifikowanych trenerów z Juventus Academy Toruń. Na godzinę 14.00 przewidziane są zajęcia dla dzieci urodzonych między 2009 a 2012 rokiem, natomiast godzinę później w treningu będą mogły wziąć udział młodsze roczniki (2013-2015).

 

W pozostałym czasie boisko będzie dostępne dla wszystkich chcących spróbować swoich sił w footbolowej zabawie. Ponadto, w każdą sobotę lipca, obok głównego boiska, powstanie Piłkarskie Przedszkole, czyli strefa aktywności dla dzieci do lat 3.

 

FuboLOVE turnieje

Również w każdą sobotę lipca odbywać się będą piłkarskie turnieje. Mogą wziąć w nich udział zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. W każdym tygodniu w rywalizacji będą uczestniczyć zawodnicy w innej kategorii wiekowej, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Łącznie w turniejach może wziąć udział aż 250 ochotników i ochotniczek!

 

Harmonogram turniejów:

  • 2 lipca – (rocznik 2009),
  • 9 lipca – (rocznik 2010),
  • 16 lipca – (rocznik 2011),
  • 23 lipca – (rocznik 2012),
  • 30 lipca – kategoria (rocznik 2013 i młodszy).

 

W każdej z kategorii wiekowej weźmie udział aż 8 drużyn po max. 4-5 osób. Turniej zostanie rozegrany w formacie ligowym, czyli „każdy z każdym”. Podczas wielkiego finału przewidziane są także dodatkowe atrakcje, takie jak stanowisko do malowania buziek oraz konkursy z nagrodami dla dzieci oraz rodziców.

 

Lipcowe dni w Atrium Copernicus to czas sportu i zabawy dla całych rodzin. We współpracy z wykwalifikowanymi trenerami z toruńskich klubów piłkarskich przygotowaliśmy szereg futbolowych atrakcji dla młodszych i starszych mieszkańców Torunia. Każdy mały fan piłki nożnej znajdzie atrakcje dla siebie. Zapraszamy do aktywnego spędzenia lata z nami mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor centrum handlowego Atrium Copernicus.

 

Zapisy do turnieju przyjmowane są pod e-mailem: zgloszenia@pilkarskiewakacje.pl.

 

W organizację i nadzór nad turniejami zaangażowały się kluby i szkółki piłkarskie z Torunia i okolic, takie jak: Elana Toruń, Włókniarz Toruń, Pomorzanin Toruń, TAF Toruń, Flisak Złotoria, Juventus Academy Toruń.

 

Harmonogram wydarzenia może ulec zmianom z uwagi na warunki atmosferyczne.

 

Więcej informacji: www.atrium-copernicus.pl.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Koniec szkoły to czas poszukiwań nowego plecaka. Oto nowości od marki Coocazoo Biuro prasowe
2022-07-01 | 11:36

Koniec szkoły to czas poszukiwań nowego plecaka. Oto nowości od marki Coocazoo

Początek wakacji to tak naprawdę idealny moment na rozglądanie się za nowym plecakiem szkolnym dla dziecka. Marka Coocazoo, specjalizująca się w plecakach dla dzieci ze starszych klas, może
Dziecko Ruch to zdrowie! Jak zachęcić dziecko do wakacyjnych aktywności?
2022-06-30 | 15:00

Ruch to zdrowie! Jak zachęcić dziecko do wakacyjnych aktywności?

Regularna aktywność fizyczna – obok właściwie zbilansowanej diety – jest niezbędna w każdym wieku. Ruch jest szczególnie ważny w przypadku najmłodszych. To jeden z
Dziecko Dziecko przed ekranem w trakcie podróży - dozwolone czy zakazane?
2022-06-30 | 08:00

Dziecko przed ekranem w trakcie podróży - dozwolone czy zakazane?

Długie wakacje łączą się często z zagwozdką rodziców, w jaki sposób mądrze wypełnić czas swoich pociech. Podróżom czy oczekiwaniu w restauracji często towarzyszy

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Film

Problemy społeczne

U młodych pacjentek rak piersi występuje rzadko, ale jest bardziej agresywny. Dla wielu z nich taka diagnoza brzmi jak wyrok

Liczba zachorowań na raka piersi w Polsce sukcesywnie wzrasta. Co roku taką diagnozę słyszy ok. 20 tys. kobiet. Pacjentki przed 30. rokiem życia stanowią niewielki odsetek chorych, ale w ich przypadku często nowotwór jest bardziej agresywny. To m.in. dlatego dla młodych kobiet, które są aktywne zawodowo, mają rodziny i dzieci bądź planują je mieć w przyszłości, taka diagnoza często brzmi jak wyrok. – Niektóre kobiety mają poczucie, że jak rozpoczną leczenie, to skończy im się życie, że nie będą mogły już realizować najprostszych ról społecznych. To nie jest prawdą – podkreśla psychoonkolog, dr Mariola Kosowicz. Lekarze wskazują, że metody leczenia raka piersi są już dziś na tyle zaawansowane, że ten nowotwór, o ile zostanie wcześnie wykryty, może być niemal w 100 proc. uleczalny.

Konsument

Ostatni dzień na złożenie deklaracji w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Spóźnienie może skutkować grzywną

Właścicielom i zarządcom nieruchomości został już tylko jeden dzień, żeby złożyć deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków i wskazać w niej swoje źródło ogrzewania. Ci, którzy nie dopełnią tego obowiązku, muszą się liczyć z karą grzywny. Trzeba też pamiętać, że obowiązkiem zgłoszenia do CEEB są objęte wszystkie budynki – mieszkalne i niemieszkalne – wybudowane i oddane do użytkowania przed styczniem 2022 roku. 

Partner serwisu