Wakacyjne wyjazdy w towarzystwie Tygrysków
Letnie urlopy to idealny czas do wzmocnienia więzi z rodziną i przyjaciółmi. Jednak długie podróże samochodem potrafią być wyczerpujące. By podróż minęła szybko, zarówno rodzicom, jak i milusińskim, warto zaplanować interesujące aktywności, np. wspólne słuchanie edukacyjnej bajki, którą można znaleźć w darmowej aplikacji „Tygryski”. Podczas wyprawy dobrze mieć przy sobie pyszne przekąski, nie brudzące rączek – Tygryski pałeczki nadziewane. Te lekkie i smaczne smakołyki umilą każdą, nawet najdłuższą podróż.
Chrupki Tygryski są idealne dla całej rodziny. Mają prosty skład i są uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Tygryski z nadzieniem (truskawkowym lub czekoladowym) w wersji mini idealnie sprawdzą się na każdy wakacyjny wyjazd. Nieważne, jaki środek lokomocji wybierzesz – Tygryski zmieszczą się w każdym bagażu, nawet w plecaczkach najmłodszych podróżników, czy kieszeniach samochodowych organizerów.
Tygryski pałeczki w wersji mini są dostępne w dwóch wariantach smakowych – truskawkowym i czekoladowym. Te delikatne i rozpływające się w ustach przekąski, produkowane są z najwyższej jakości niemodyfikowanej genetycznie kaszy kukurydzianej. Dzięki poręcznym opakowaniom można mieć je zawsze przy sobie
i smakować w każdych okolicznościach – nie brudzą bowiem rączek, co może się okazać bezcenne podczas letnich upałów.
Dojazd na wakacje często zajmuje kilka, a nawet kilkanaście godzin, jednak z Tygryskami każda wyprawa będzie fascynująca i smaczna! Przed podróżą z dzieciakami warto pobrać na smartfona aplikację „Tygryski”, która posiada opcję wysłuchania bajek i piosenek. Aby jeszcze bardziej umilić czas, można zagrać w przeróżne gry, np. w słynne „Czółko”, również dostępne w aplikacji „Tygryski”. Jeśli wolicie bardziej tradycyjne formy, to świetnie sprawdzi się zabawa w skojarzenia. Każdą z tych aktywności dopełni wspólne chrupanie Tygrysków.
Tygryski pałeczki kukurydziane z nadzieniem truskawkowym lub czekoladowym: ok. 1 zł/17g
www.tygryski.pl
www.facebook.com/Tygryski/
www.instagram.com/naszetygryski/

Każda Puszka Cenna wspólnie z Żabka Polska edukowała na temat systemu kaucyjnego na wrocławskim Placu Solnym

„Zamień jednorazowe butelki na lepsze” – mały krok, realna zmiana. Kampania SodaStream prezentuje bąbelkową rewolucję

Pierwsza kawiarnia Costa Coffee połączona z Klubem Fikołki już otwarta
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Motoryzacja

Qczaj: Na drogach szybkiego ruchu lubię mocniej wcisnąć pedał gazu. Niebawem planuję też zrobić prawo jazdy na motocykl
Trener podkreśla, że decyzja o zrobieniu prawa jazdy była jedną z najlepszych w jego życiu. Teraz, kiedy odpowiedni dokument ma już w kieszeni, z ogromną przyjemnością wsiada za kierownicę i mknie przed siebie. Najbardziej lubi drogi szybkiego ruchu, bo tam może mocniej wcisnąć pedał gazu. W innych okolicznościach jednak jeździ z dużą rozwagą, dostosowując prędkość do warunków panujących na jezdni. Qczaj zdradza też, że kolejnym krokiem będzie kurs na prawo jazdy na motocykl.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Edukacja
Polki coraz bardziej świadomie podchodzą do profilaktyki nowotworów piersi. Wciąż jednak blisko połowa się nie bada

Profilaktyka raka piersi przestaje być dla Polek źródłem lęku i tematem tabu. Coraz częściej motywacją do wykonania badań jest odpowiedzialność za siebie i bliskich – wynika z najnowszego badania Maison & Partners dla Henkel Polska. 36 proc. kobiet jako motywację wskazało rekomendacje lekarskie, a 30 proc. – potrzebę dbania o swój organizm. Mimo że około 40 proc. kobiet w wieku 20–60 lat bada się regularnie, wykonując badania palpacyjne czy USG, podobny odsetek nie bada się wcale, a co piąta deklaruje, że w ogóle nie interesuje się tym tematem.