Komunikaty PR

Wejdź do magicznego świata księżniczek Disney w Promenadzie!

2024-11-26  |  12:30
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.07 MB )

Już 29 i 30 listopada Promenada stanie się bramą do bajkowego świata Disneya! Spotkaj ulubione księżniczki, weź udział w kreatywnych warsztatach i odkryj magię, która inspiruje do marzeń i odwagi. To niezwykła okazja, by przenieść się w czasie i przestrzeni, tworząc wspomnienia pełne radości i fantazji. Dołącz do zabawy i pozwól, by magia stała się rzeczywistością!


Już w piątek i sobotę, 29 i 30 listopada w godzinach 11:00-19:00 zapraszamy do wyjątkowej strefy zabawy, gdzie magia Disneya ożywa, a marzenia stają się rzeczywistością. Odkryj bajkowy świat księżniczek i spędź niezapomniane chwile z rodziną w atmosferze pełnej kreatywności, zabawy i inspiracji.

Co czeka na najmłodszych?

  • Wejście do świata magii: Na początku odbierz królewski dyplom i rozpocznij niezwykłą podróż! Zbieraj pieczątki za wykonane zadania i odbierz pamiątkowy upominek.
  • Magiczne lustro: Wybierz akcesoria, przyjmij królewską pozę i zrób zdjęcie w wyjątkowym królewskim stylu. Pamiątka z tej chwili będzie wspaniałym wspomnieniem.
  • Strefa budowania LEGO: Twórz zamki, odgrywaj bajkowe sceny i baw się postaciami ulubionych księżniczek – kreatywna zabawa dla dzieci i dorosłych!
  • Rozszerzona rzeczywistość: Odkryj zaczarowany świat księżniczek Disneya dzięki technologii AR. Zeskanuj kod QR i przenieś się do magicznej rzeczywistości.
  • Strefa kreatywna: Zaprojektuj własny królewski atrybut – koronę Roszpunki, tiarę Tiany, naszyjnik Arielki lub pokoloruj dywan Alladyna. Zrób to sam i zabierz ze sobą wyjątkowy przedmiot.
  • Opowiedz swoją historię: Wybierz ulubioną księżniczkę i stwórz własną bajkę. Magia wyobraźni pozwoli ci napisać opowieść, która zostanie z tobą na długo.
  • Miejsce na zdjęcie: Pozuj z księżniczkami w bajkowej scenerii i uwiecznij te wyjątkowe chwile na pamiątkowych zdjęciach.

Wydarzenie odbędzie się w piątek i sobotę, 29 i 30 listopada w godzinach 11:00-19:00 w centrum handlowym Promenada. Więcej informacji na temat aktualnej oferty centrum można znaleźć pod adresem: https://warszawa.promenada.com/aktualnosci/.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba Biuro prasowe
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach
Dziecko Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
2024-12-20 | 10:10

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa

Edukacja sensoryczna, choć często postrzegana jako zabawa, ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju dziecka. Żłobki i przedszkola, które świadomie wprowadzają aktywności stymulujące

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.