Komunikaty PR

Welcome to The Jungle, czyli lato pod palmami w Galerii Młociny!

2020-08-03  |  12:55
Biuro prasowe

Atrakcje przygotowane na drugą połowę wakacji w Galerii Młociny z całą pewnością okażą się prawdziwym rarytasem dla mieszkańców Warszawy! Na tarasie bielańskiego centrum handlowego w dniach od 1 do 30 sierpnia powstanie najprawdziwsza, miejska dżungla, a w niej cała masa niespodzianek! Drinki pod palmami, hamaki, piaskownica i zraszacze wodne, a do tego przepyszne koktajle oraz przysmaki serwowane przez lokale znajdujące się w strefie restauracyjnej to tylko niektóre z nich! Lato w mieście? Tylko na Bielanach!

 

#MłocinyPoruszają

Sierpniowe atrakcje przygotowane przez Galerię Młociny z całą pewnością zachwycą niejednego warszawiaka, który spędzi tegoroczne lato w mieście! Na zainteresowanych w bielańskim centrum handlowym czekać będzie prawdziwie wakacyjny klimat i cała masa atrakcji przygotowanych zarówno dla starych, jak i najmłodszych gości. Na tarasie galerii powstanie prawdziwa, miejska dżungla, a w niej drinki pod palmami, hamaki, piaskownica i zraszacze wodne, czyli wszystko to, co pozwoli nam choć na moment przenieść się w tropikalne, odległe zakątki świata! Wisienką na torcie okażą się pyszne koktajle oraz przysmaki serwowane przez lokale znajdujące się w strefie gastronomicznej, która swoją ofertą zachwyci wszystkich smakoszy. Wieczorami na tarasie zainteresowani mogą również wziąć udział w zajęciach z pilatesu, rolowania z elementami relaksacji oraz jogi, czyli kontynuacji lipcowych spotkań, które rozkochały w sobie zwolenników aktywnego trybu życia. W sobotnie wieczory na miłośników muzycznych brzmień czekać będą występy DJ-ów, z kolei w pozostałe dni dla najmłodszych przygotowano całe mnóstwo niespodzianek, które umilą pociechom ostatni miesiąc wakacji.

 

SIERPIEŃ NA DECHACH

 

#DJ

25.07 - DJ Chederac,

1.08 - DJ Krass-T,

8.08 - DJ Dopecut,

14.08 - DJ Finger,

22.08 - Dj Bulb,

29.08 - Dj Hektik.

 

              #DLANAJMŁODSZYCH

Sierpień w Galerii Młociny to cała masa atrakcji przygotowanych zarówno dla najmłodszych, jak i ich rodziców! W ramach współpracy z Fundacją Jestem Mamą bielańskie centrum handlowe zrealizowało dla swoich gości szereg aktywności, które umilą dzieciakom ostatni miesiąc wakacji. Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych animatorów oraz pedagogów.

Tydzień na Bielanach rozpocznie się od aktywnych zajęć sportowych prowadzonych przez doświadczonego instruktora, który zaprosi rodziny do wspólnych gier i zabaw. W poniedziałki o godzinie 17:00 w Galerii Młociny odbędą się m.in. konkurencje w przeciąganiu liny, wyścigi w workach, a także zabawy z piłką. We wtorkowe poranki dla dzieciaków przygotowano zajęcia umuzykalniające Pomelody, a w godzinach popołudniowych najmłodsi będą mieli okazję, by wziąć udział w Laboratorium eksperymentów, podczas którego poznają m.in. zjawiska fizyko-chemiczne. W środy o godzinie 10:30 odbywać się będą spotkania z ekspertem, a o 17:00 przyjdzie czas na zajęcia sensoryczne, których program został stworzony w oparciu o założenia teorii integracji sensorycznej przez doświadczonego pedagoga oraz terapeutę. W czwartki o godzinie 11:00, a także 18:30 kontynuowane będą lipcowe zajęcia z jogi, na których najmłodsi mogą ćwiczyć wspólnie z rodzicami. W piątkowe poranki dla zainteresowanych przygotowano Gordonki, czyli zajęcia umuzykalniające prowadzone zgodnie z teorią uczenia się muzyki amerykańskiego muzyka jazzowego i pedagoga Edwina Eliasa Gordona. O godzinie 17:00 odbędzie się natomiast rodzinne mini disco, na którym najmłodsi wspólnie ze swoimi rodzicami będą mieli okazję, by rozpocząć weekend tanecznym krokiem.

PONIEDZIAŁEK

17:00 – 19:00

Aktywna Zabawa, czyli sportowe atrakcje dla dzieci

Bez ograniczeń wiekowych

WTOREK

10:30 – 12:30

Pomelody, czyli zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych

1-4 lat

17:00 – 19:00

Laboratorium eksperymentów

3-9 lat

ŚRODA

10:30 – 12:30

Spotkanie z ekspertem

Bez ograniczeń wiekowych

17:00 – 19:00

Smyko-Multisensoryka

0-5 lat

CZWARTEK

11:00-12:00

18:30-19:30

Joga dla dzieci

4-10 lat

PIĄTEK

10:30 – 12:30

Gordonki + spotkania dla mam

0-3 lat

17:00 – 19:00

Rodzinne Mini DISCO

Bez ograniczeń wiekowych

Więcej informacji na temat atrakcji przygotowanych przez Galerię Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Tu Możesz - słyszeć lepiej i rozumieć więcej Biuro prasowe
2020-09-30 | 12:40

Tu Możesz - słyszeć lepiej i rozumieć więcej

Językiem migowym posługują się zazwyczaj Głusi, natomiast osoby słabosłyszące oraz te, które straciły słuch w późnym wieku, często go nie znają i chętnie korzystają z
Styl życia TAK TO ROBIĘ – zainspiruj się z Ballantine’s i pozostań sobą
2020-09-30 | 09:00

TAK TO ROBIĘ – zainspiruj się z Ballantine’s i pozostań sobą

Ballantine’s w swojej nowej kampanii zachęca wszystkich do podążania własną drogą w realizacji pasji i marzeń. Poprzez projekt „TAK TO ROBIĘ” marka pokazuje, że można
Styl życia Polscy pirotechnicy wygrali na międzynarodowym festiwalu
2020-09-30 | 05:50

Polscy pirotechnicy wygrali na międzynarodowym festiwalu

W drugiej połowie września na Litwie po raz dwunasty odbył się międzynarodowy festiwal pirotechniczny VILNIUS FEJERIJA. Wzięły w nim udział trzy drużyny, w tym jedna z Polski. Pokaz

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Biogen
Festiwal Biegowy Tauron 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Patronat Newserii

Muzyka

Paula Tumala: Dzięki Donatanowi moje życie nabrało kolorów. Wiele kobiet chciałoby być na moim miejscu i jestem mu dozgonnie wdzięczna, że wybrał mnie jako Słowiankę

To właśnie Donatanowi Paula Tumala zawdzięcza swoją popularność. Muzyk dostrzegł w niej potencjał i niewątpliwie jest ojcem jej sukcesu. Modelka wzięła udział w kilku jego teledyskach, ale największy rozgłos przyniosła jej rola Słowianki w klipie do utworu „My, Słowianie” nagranym wspólnie z Cleo. Tę współpracę wspomina jako jeden z najlepszych momentów w swoim życiu. Zapewnia też, że gdyby padła kolejna taka propozycja, na pewno by nie odmówiła.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Kinga Sawczuk: Ekologia zawsze była mi bliska, ponieważ byłam harcerką. Żyjemy na tej planecie wspólnie i każdy powinien dbać o środowisko

Influencerka wzięła udział w akcji  Clean Up The World polegającej na wspólnym sprzątaniu świata przez osoby rozpoznawalne. Towarzyszył jej dziennikarz Kuba Adamiak, z którym współprowadzi e-lekcje przyrody w ramach projektu edukacyjnego Eco Studio Electro-System. Tłumaczy, że kontakt z przyrodą od zawsze był dla niej niezwykle ważny. Kinga Sawczuk zaznacza, że współczesne media powinny poszerzać świadomość ekologiczną społeczeństwa. Dzięki temu ludzie będą wiedzieć, jak postępować z niebezpiecznymi odpadami, które zagrażają środowisku przyrodniczemu.

Ochrona środowiska

Polska w gronie państw najbardziej zagrożonych deficytem wody. Spodziewane dramatyczne konsekwencje społeczne i gospodarcze

– W Polsce do 2025 roku kryzys wodny będzie się pogłębiał, później będzie już tylko gorzej. Biznesy wodochłonne oczywiście wiedzą o tych analizach i one będą wycofywać się od nas w kierunku krajów, gdzie ten kryzys wodny jest mniejszy – mówi Kamil Wyszkowski, prezes UN Global Compact w Polsce. Jak wskazuje, Polska jest jednym z najuboższych w wodę krajów w Europie i na dodatek ma problem z jej magazynowaniem. Poziom retencji oscyluje wokół 6 proc., podczas gdy np. w Hiszpanii przekracza 40 proc. Jednak problem z niedoborem wody gwałtownie zaostrza się nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. – Konsekwencje będą potężne. To będzie wielka wędrówka ludów i prawdopodobnie wojna o wodę, zasoby i żywność – mówi ekspert.