Komunikaty PR

Wszystko co musisz wiedzieć o routerze BR - 6473 AX

2020-06-15  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Barbara Trepka
2moro

Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl

Myślą przewodnią AX3000 jest możliwość wykorzystywania nowej generacji WiFi. Technologia taka umożliwia zwiększenie prędkości do 2.5x, a także zmniejsza opóźnienia, które występują szczególnie przy pobieraniu lub udostępnianiu dużych plików. Zastosowanie 6 generacji bezprzewodowej łączności można wykorzystywać w kontekście pracy przy komputerze, ale i domowych urządzeniach, które wymagają dostępu do WiFi.

Producenci zwracają uwagę na optymalizację prędkości. Co to oznacza? AX3000 pracuje zarówno z częstotliwością 2.4GHz jak i 5GHz. W praktyce można to przełożyć na sytuację, gdzie w jednej karcie przeglądasz skrzynkę elektroniczną, a  drugiej grasz online lub oglądasz filmy w rozdzielczości HD. W paśmie, które wymaga dużej wydajności, sieć WiFi osiąga prędkość do 2402 Mb/s oraz 574 Mb/s w paśmie 2GHz. 

Jeśli jeszcze ktokolwiek twierdzi, że zaawansowana technologia nie idzie w parze z oszczędnością, to tym bardziej powinien zaopatrzyć się w router od Edimax. Twórcy wykorzystali technologię OFDMA, która działa na rzecz większej przepustowości i przesyłania danych do wielu urządzeń. Jednak to, co istotne - wbudowana opcja oszczędzania energii nie zakłóca działania na najwyższych obrotach. TWT (z ang. Target Wake Time) to inteligentny nadzór nad urządzeniami, który poprzez “usypianie” i “wybudzanie” wydłuża czas akumulatorów oraz ich żywotności. To także dobra wiadomośc dla wszystkich, którzy chcą działać ekologcznie.


Ostatnim elementem, o którym powinniście wiedzieć to inne funkcje oprogramowania. Przede wszystkim router można wykorzystywać jako punkt dostępu oraz opcja “gość”. To oznacza, że możesz zabezpieczyć sieć przed niepożądanym wykorzystaniem, a przecież takie incydenty nierzadko mają miejsce. 

Warto podkreślić, że pomimo zaawansowanych technologii, jakie wykorzystuje AX3000, jego aplikacja i konfiguracja jest banalnie prosta.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: 2moro
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Pobierz aplikację allyz Cyber Care - darmowa cyberopieka przez cały rok Biuro prasowe
2024-09-26 | 12:00

Pobierz aplikację allyz Cyber Care - darmowa cyberopieka przez cały rok

Allyz od Allianz Partners to wygodna aplikacja mobilna i internetowa, oferująca wsparcie w kluczowych obszarach życia takich jak podróże, dom, mobilność oraz cyberopieka.
IT i technologie Styl i funkcjonalność w jednym: słuchawki douszne TWS jako modny gadżet
2024-09-20 | 11:26

Styl i funkcjonalność w jednym: słuchawki douszne TWS jako modny gadżet

Technologia i moda coraz częściej idą w parze. Jednym z najlepszych przykładów tego trendu są mobilne słuchawki douszne, które łączą w sobie zaawansowaną technologię z
IT i technologie Gratka dla fanów Hunt Together! Gra będzie dostępna w bibliotece Meta Quest+
2024-09-19 | 10:00

Gratka dla fanów Hunt Together! Gra będzie dostępna w bibliotece Meta Quest+

Już 1 października br. mrożąca krew w żyłach rozgrywka, w której gracze wcielą się w rolę Ducha lub nieustraszonego Łowcy, pojawi się w prestiżowej, słynącej z

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Muzyka

Zespół Enej: Na Ziemi mamy skrajności – od suszy po ulewę. Martwi nas, jak będzie wyglądał świat naszych dzieci

Mirosław Ortyński i Piotr Sołoducha z zespołu Enej przyznają, że obawiają się skutków suszy, która negatywnie wpływa na rolnictwo, czy ulewnych opadów deszczu prowadzących do powodzi i podtopień. Niestety klimat się ociepla i coraz częściej mamy do czynienia z ekstremalnymi zjawiskami w pogodzie, a wszystkie anomalie odczuwamy w naszych portfelach. Muzycy zdają sobie więc sprawę z tego, jak ważne jest uzmysłowienie społeczeństwu rangi problemu i propagowanie kultury ekologicznej. Chodzi też o to, aby wzbudzić poczucie odpowiedzialności za stan środowiska, bo lekkomyślność i zaniedbania mogą jeszcze pogorszyć sytuację.

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.