Komunikaty PR

XIII Kongres Inwestycyjny Xelion we współpracy z Idea Creative Group

2021-03-05  |  13:00
Biuro prasowe

Kongres Inwestycyjny Xelion to wydarzenie wpisujące się w kalendarz najciekawszych wydarzeń środowiska finansowego, gromadzące wybitnych przedstawicieli polskiego i zagranicznego świata finansów. Tegoroczna, 13-ta już edycja Kongresu, różniła się od poprzednich. Wszystko z powodu obostrzeń sanitarnych, które wykluczyły możliwość kontynuowania stacjonarnego formatu wydarzenia dla grona aktualnych, jak i potencjalnych klientów Domu Inwestycyjnego Xelion. Z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich uczestników, DI Xelion zdecydował o formule online, której realizację powierzono agencji Idea Creative Group, wyłonionej w konkursie ofert.

Agencja odpowiedzialna była za opracowanie strategii realizacji XIII Kongresu Inwestycyjnego Xelion w formie transmisji z dwóch oddzielnych studiów. Idea Creative Group zaplanowała techniczną i multimedialną oprawę, jak również wyprodukowała rozbudowaną przestrzeń wirtualną, na której wydarzenie było transmitowane dla szerokiego grona zaproszonych Gości.  Produkcja, niczym realizacja telewizyjna, transmitowana była w bezpieczny sposób poprzez sprawne przełączanie się pomiędzy zaplanowanymi debatami w wybranych studiach na żywo. Nie bez znaczenia miała oprawa wizji przedsiewzięcia, która stanowiła znaczący jakościowo punkt całego spotkania.

Organizacja tak złożonego wydarzenia w sieci to mechanizm naczyń powiązanych, gdzie o powodzeniu projektu decyduje dbałość i synchronizacja wszystkich jego składowych. Z uwagi na ograniczony czas trwania Kongresu oraz jego niezwykle rozbudowany program, intensywność prowadzonych przez nas działań była ogromna. Obsługa kilku paneli tematycznych oraz kilkunastu partnerów wymagała ciągłego skupienia oraz koordynacji prac” – mówi Aneta Radzimirska, CEO w Idea Creative Group.

Jak dodaje Aneta Radzimirska, dodatkowym wyzwaniem była konieczność zdalnego łączenia się z prelegentami. „Z uwagi na czerwoną strefę i obostrzenia koniecznym było przemodelowanie Kongresu tak, by niemal wszyscy prelegenci mogli połączyć się z nami zdalnie w czasie rzeczywistym”.

Warto podkreślić, iż w wydarzeniu wzięło udział blisko 1500 uczestników, Klientów i potencjalnych Klientów Domu Inwestycyjnego Xelion, zaś poruszana tematyka dotyczyła szerokiej tematyki inwestycji (wliczając w to również wpływ Covid-19 na aktualny stan polskiej gospodarki). W gronie prelegentów znaleźli się wybitni eksperci oraz przedstawiciele polskich i zagranicznych instytucji finansowych.

Każda edycja Kongresu Inwestycyjnego Xelion stanowi niezwykle rozbudowaną platformę dyskusyjną. Tym bardziej cieszymy się, że dzięki formule onlinowej udało nam się stworzyć jeszcze bardziej nowoczesną, a przy tym bezpieczną przestrzeń do dyskusji na temat wyzwań gospodarczych oraz inwestycji. Jesteśmy przekonani, że koncepcja online wydarzenia pozwoliła na nieprzerwany dialog z naszą grupą docelową oraz potwierdziła tak ważne aspekty funkcjonowania Domu Inwestycyjnego Xelion, jak innowacyjność oraz dbałość o klienta” – mówi Tatiana Starzyńska, manager tego projektu w Domu Inwestycyjnym Xelion sp. z.o.o.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia BRAK ZDJĘCIA
2021-04-23 | 10:00

Rozpoczynamy sezon rowerowy – dlaczego warto rozważyć ubezpieczenie roweru.

Sezon rowerowy się rozkręca i coraz więcej cyklistów wyjeżdża na ulice, traktując rower już nie tylko jako formę sportu. Coraz częściej rezygnujemy z samochodu, na rzecz roweru, który stał się dla nas wygodnym, tańszym
Styl życia DARMOWE SPOTKANIE Z QCZAJEM PODCZAS LIVE LIFE NOW CHALLENGE!
2021-04-22 | 16:27

DARMOWE SPOTKANIE Z QCZAJEM PODCZAS LIVE LIFE NOW CHALLENGE!

QCZAJ wystąpi podczas bezpłatnego 5-dniowego eventu online „Live Life Now Challenge”, organizowanego przez wybitnego mówcę i guru motywacyjnego Polaków - Jakuba B.
Styl życia Dzień Ziemi – jak dbać o planetę? 12 wskazówek od Marcina Kostrzyńskiego
2021-04-22 | 14:00

Dzień Ziemi – jak dbać o planetę? 12 wskazówek od Marcina Kostrzyńskiego

Dzień Ziemi to wydarzenie obowiązkowe w kalendarzu każdego miłośnika przyrody. Jest to idealny moment w roku na podkreślenie znaczenia wspólnego dbania o naszą planetę i promowanie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Patronat Newserii

Janssen4Patients

Seriale

Katarzyna Bonda: Teraz jest to bardzo popularne, że kobieta wchodzi w skórę wojownika. Dziesięć lat temu było to coś totalnie nowego

Pisarka nie ma wątpliwości, że w naszym otoczeniu jest wiele kobiet podobnych do Saszy Załuskiej, które z powodzeniem mogłyby pracować na odpowiedzialnych stanowiskach w organach ścigania i na przykład tworzyć portrety psychologiczne przestępców. Są bowiem niezwykle elokwentne i skrupulatnie podchodzą do powierzonych im zadań, dzięki czemu mają szansę być wybitnymi specjalistkami w danej dziedzinie. Pisarka przyznaje, że kiedy jej kryminały trafiły na półki księgarń, taka wojownicza kobieca bohaterka była jedyna w swoim rodzaju.

Dom i ogród

Dorota Szelągowska: Powinniśmy być wdzięczni za wszystko, co spotyka nas w życiu. Z każdych złych chwil po czasie wychodzi coś dobrego

Projektantka wnętrz powraca w kolejnej edycji programu „Totalne remonty”. Zaznacza, że formuła programu pozostaje taka sama. W poszczególnych odcinkach widzowie będą mogli zobaczyć historie wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień swoją wrażliwością i życzliwością zmieniają świat. Remonty ich mieszkań i domów to symboliczne podziękowanie za dzielenie się dobrocią i radością z ludźmi, którzy tego potrzebują. W nowym sezonie show nie zabraknie wzruszeń i emocji.

Problemy społeczne

Wydłuża się kolejka potrzebujących rehabilitacji postcovidowej. Czas rozpoczęcia zabiegów gra istotną rolę

Na początku kwietnia ruszył w Polsce szeroki program rehabilitacji postcovidowej. Mogą z niego skorzystać wszyscy pacjenci, który przechorowali COVID-19 i borykają się z problemami wydolnościowymi dłużej niż cztery–sześć tygodni. Usługi mogą świadczyć wszystkie placówki, które mają podpisane umowy z NFZ i odpowiednie zasoby kadrowe. – Rehabilitacja jest prowadzona przez trzy tygodnie, a po tym czasie badamy efekty. W większości przypadków następuje poprawa możliwości wysiłkowych, jakości życia pacjenta, zmniejszenie duszności i powrót do codziennej sprawności – mówi prof. Jan Szczegielniak ze Szpitala MSWiA w Głuchołazach, który rozpoczął pierwszy pilotażowy program takiej rehabilitacji.