Zadbaj o bezpieczeństwo w ciąży! Zamów już dziś mobilne KTG Pregnabit
Badanie KTG to „złoty standard” opieki okołoporodowej wykonywane obowiązkowo u każdej kobiety w III trymestrze ciąży. Przeprowadzane w tradycyjnej formie wymaga od pacjentki nawet kilkugodzinnej wizyty w placówce medycznej. Dzięki telemedycznemu urządzeniu KTG Pregnabit, badanie można wykonać o każdej porze, w zaciszu swojego domu. W trosce o bezpieczeństwo ciężarnych kobiet, producent urządzenia wprowadza ofertę specjalną.
Czym jest KTG Pregnabit?
Telemedyczne urządzenie KTG Pregnabit pozwala na przeprowadzanie badania w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności wizyty w placówce medycznej. Zapisy KTG są na bieżąco analizowane przez specjalistów z Medycznego Centrum Telemonitoringu przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowany personel medyczny jest w stałym kontakcie z pacjentką, która już po kilku minutach dostaje analizę zapisu KTG za pośrednictwem wiadomości sms.
TeleKTG – korzyści dla pacjentki
Przede wszystkim badanie odbywa się zdalnie, co jest szalenie ważne w obecnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego. Ciężarne kobiety mogą dzięki temu ograniczyć liczbę wizyt w ośrodkach medycznych, zmniejszając zbędne ryzyko związane w wychodzeniem z domu. Dzięki KTG Pregnabit przyszła mama może wykonać badanie w każdym momencie, a co za tym idzie posiada kontrolę nad przebiegiem ciąży. Nad bezpieczeństwem pacjentek czuwają specjaliści z Telemedycznego Centrum Monitoringu – wykwalifikowany personel medyczny z dr n. med. Robertem Woytoniem na czele.
Gdzie wypożyczyć KTG Pregnabit?
Od teraz to bardzo proste! Właśnie ruszyła strona internetowa z ofertą specjalną! Wypożyczenie zajmuje dosłownie chwilę – wystarczy zamówić urządzenie przez stronę internetową wypozycz.pregnabit.com. Kurier dostarczy je pod wskazany adres w ciągu 48 h! Koszt miesięcznego abonamentu to jedynie 199 zł.
Urządzenia można wypożyczyć również stacjonarnie. Listę placówek, w których dostępne jest KTG Pregnabit znajdziesz na stronie www.pregnabit.com

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj
Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Infrastruktura
Mazowsze ze specjalną ofertą na Wielkanoc i majówkę. Rośnie zainteresowanie podróżami po regionie

Okres wielkanocny i majówkowy, które w tym roku wypadają bardzo blisko siebie, to czas wzmożonego ruchu turystycznego na Mazowszu. Region, który w ubiegłym roku odwiedziła rekordowa liczba turystów, przyciąga m.in. bogactwem kulturowym, różnorodną ofertą atrakcji i nadwiślańskimi krajobrazami. W okresie Wielkiej Nocy w wielu miejscach odbywają się wydarzenia, które mają przybliżyć świąteczne tradycje pielęgnowane od pokoleń.