Komunikaty PR

Zakończ wakacje w Reducie! Odwiedź centrum i spotkaj się z bohaterami Psiego Pat

2024-08-19  |  11:15
Biuro prasowe

Wakacje, a wraz z nimi błogi czas odpoczynku, powoli zbliżają się do końca. Nie oznacza to jednak, że ich zakończenie przejdzie bez echa! Warszawskie centrum handlowe Reduta zaprasza najmłodszych na huczne pożegnanie lata wraz z bohaterami animacji „Psi Patrol”!

Zakończenie wakacji nie musi być smutne! Żeby umilić najmłodszym wrześniowy powrót do szkół i przedszkoli, warszawskie centrum handlowe Reduta proponuje moc niesamowitych atrakcji! Już 24 sierpnia galeria zaprasza najmłodszych, wspólnie z bohaterami animacji „Psi Patrol”, do udziału w ekscytujących misjach. Dzielna brygada szczeniaków umili dzieciom czas podczas wspaniałych przygód, które czekają na nie w strefach tematycznych!

Przed uczestnikami wydarzenia nie lada wyzwania. W strefach zabaw na dzieci czekają specjalne zadania. Na  stanowisku policyjnym będą pomagać Chase’owi w zbieraniu odcisków palców i szukaniu śladów pod lupą, zaś w strefie budowy – wspólnie z Rubble’em, zbudują najwyższą wieżę z klocków!

Na wiernych fanów czworonożnych bohaterów w Adventure Bay czeka ekipa Psiego Patrolu wraz z zadaniem do wykonania, polegającym na przyporządkowaniu imion słynnym pieskom. Dla małych, żądnych przygód gości zaplanowano także strefę Tańcz ze Skye!, w której wspólnie z bohaterami serialu nauczą się nowych kroków tanecznych. Dostępne będzie również stanowisko do gry interaktywnej Na pomoc!, ułatwiającej naukę najważniejszych numerów ratunkowych, dzięki której najmłodsi nauczą się odpowiedniego reagowania w razie kłopotów. Natomiast w ekostrefie dzieci dowiedzą się od Rocky’ego m.in., jak segregować odpady. Z kolei w  zaaranżowanej strefie foto chętni będą mogli zapozować do pamiątkowego zdjęcia ze Sky i Marshallem.

Ale to nie koniec przygód! Przez cały dzień wydarzeniu towarzyszyć będą także liczne atrakcje. Sobotnią zabawę podkręcą dmuchane zwierzaki wykonane przez animatorów w Balonowym Zoo, a za zakupy i zapisanie się do programu #maszokazje chętni otrzymają urocze poduszki w kształcie bohaterów Psiego Patrolu!

Wydarzenie odbędzie się 24 sierpnia w godzinach 11:00 – 19:00 w centrum handlowym Reduta. 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum Biuro prasowe
2025-06-12 | 06:00

Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum

Gliwice dołączyły do ogólnopolskiej sieci Amazon STEM Kindlotek – przestrzeni edukacyjnych wspierających rozwój dzieci i młodzieży w obszarach nauk ścisłych
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Edukacja

W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.

Psychologia

Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.