Centrum Widzenia nowym najemcą Atrium Mosty
Już wkrótce do grona najemców Atrium Mosty dołączy Centrum Widzenia. Nowa marka oferuje wysokiej jakości produkty i akcesoria, a także dostęp do specjalistycznych badań. Profesjonalizm, szeroki wybór najmodniejszych okularów, porady specjalistów i 100% gwarancji na cały asortyment i usługi – to główne motto marki. Salon o powierzchni 64 mkw. zlokalizowany będzie na parterze, pomiędzy punktem Orange a sklepem Happy Shop. Otwarcie Centrum Widzenia zaplanowano na koniec października.
Po kilku otwarciach nowych sklepów w ostatnich miesiącach w Atrium Mosty przyszedł czas na kolejny debiut. Jeszcze w październiku ofertę centrum handlowego w segmencie optycznym wzmocni Centrum Widzenia. W nowoczesnym sklepie klienci znajdą różnorodnej gamy modne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Na miejscu będzie można wybrać sobie oprawki od najlepszych projektantów, takich jak Eva Minge czy Bergman, dokładając do nich soczewki najwyższej jakości Zeiss. Propozycja salonu obejmować będzie także szeroki wybór soczewek kontaktowych i profesjonalnych akcesoriów pielęgnacyjnych.
Kluczowym elementem oferty salonów należących do sieci jest także usługa kompleksowego badania wzroku i konsultacji, przeprowadzanych w zakresie refrakcji, kontaktologii oraz ortoptystyki. W Centrum Widzenia klienci mają okazję skorzystać także z porad profesjonalnych stylistów, którzy pomogą dobrać im okulary, a także zapoznać się z usługą indywidualnej opieki dla całej rodziny.
-- Po otwarciu kilku kluczowych sklepów w naszej galerii w ostatnim czasie – Biedronki, sklepu Forpepe House i salonu Wojas, do grona najemców dołącza kolejna, atrakcyjna marka. Dzięki otwarciu Centrum Widzenia od teraz klienci będą mieli jeszcze jeden powód, aby odwiedzić Atrium Mosty i połączyć skorzystanie z usług optycznych z codziennymi zakupami. Jesteśmy pewni, że szeroki asortyment i atrakcyjne ceny, a także kompleksowa i profesjonalna obsługa oferowana przez Centrum Widzenia, przyciągną wielu nowych klientów - mówi Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty.
Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Atrium Mosty: https://atrium-mosty.pl/.
Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love
Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach
Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.