CH Galardia na Walentynki funduje wycieczkę do Paryża
Na wszystkich zakochanych w CH Galardia czeka coś wyjątkowego. Z okazji Walentynek galeria przygotowała akcję, w której można otrzymać w prezencie wycieczkę do najbardziej romantycznego miasta na świecie, czyli Paryża. Ponadto galeria rozda również vouchery do SPA lub na kolację we dwoje w restauracji Hotelu Senator. Akcja odbędzie się w centrum w dniach 10-11 lutego.
Kto nie chciałby świętować dnia zakochanych w najbardziej romantycznym mieście świata? Teraz goście CH Galardia będą mieli taką możliwość. Z okazji Walentynek centrum organizuje akcję specjalną, w której można otrzymać w prezencie zaproszenie na wycieczkę dla dwóch osób do Paryża. Ponadto galeria przygotowała również vouchery na romantyczne chwile w Hotelu Senator m.in. na noclegi, termy, SPA dr Ireny Eris oraz kolacje w eleganckiej restauracji hotelu.
„Myśląc o zakochanych pierwszym co przychodzi nam na myśl jest właśnie Paryż. Romantyzm wisi tu w powietrzu, a bijący obecnie rekordy popularności serial „Emily w Paryżu” kusi by zajrzeć do klimatycznych uliczek i usiąść na ławce pod Wieżą Eiffla. Dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że będziemy mogli uszczęśliwić któregoś z naszych klientów, wręczając mu zaproszenie na wycieczkę we dwoje do tego szczególnego miasta” - mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.
Akcja, w której do zdobycia są te wyjątkowe prezenty, odbędzie się 10 i 11 lutego, w godzinach 11.00-18.00. Vouchery do SPA oraz na romantyczną kolację będzie można otrzymać robiąc w tych dniach za minimum 150 zł, dołączając do programu Non Stop Bonus i zgłaszając się na stoisko promocyjne zlokalizowane obok sklepu Reserved. Zaproszenie na wycieczkę dla dwóch osób do Paryża otrzyma ten, kto przez dwa dni trwania akcji zrobi w galerii zakupy na najwyższą kwotę , a następnie zgłosi paragony na stoisko promocyjne.
Walentynkowe nagrody CH Galardia rozda również na Facebooku. Robiąc sobie zdjęcie na tle paryskiej ścianki, która rozstawiona będzie w centrum 10 i 11 lutego i publikując je na fanpage centrum, również można będzie otrzymać vouchery do wykorzystania na noclegi, termy, SPA oraz kolację w restauracji Hotelu Senator.
Prezenty od Galardii będą z pewnością wspaniałą niespodzianką dla ukochanej osoby. Regulamin akcji organizowanej przez centrum dostępny jest na stronie https://www.centrumgalardia.com.pl/
Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love
Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach
Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.