Komunikaty PR

Co kupić babci lub dziadkowi pod choinkę? Te prezenty nie są tak oczywiste

2023-12-05  |  12:17
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.41 MB )

Co kupić babci lub dziadkowi pod choinkę? Te prezenty nie są tak oczywiste

W Święta obdarowujemy naszych najbliższych prezentami, które mają sprawić im radość i będę przywoływać wspomnienia wspólnie spędzonego czasu. Gdy przychodzi pora na wybór podarunku dla babci lub dziadka, zazwyczaj zastanawiamy się, czym możemy ich pozytywnie zaskoczyć. Oto pięć nietypowych pomysłów na prezenty, które z pewnością ucieszą bliskich nam seniorów.

Wyjątkowe doświadczenie kulinarne

Zamiast tradycyjnego kosza pełnego słodyczy, rozważ podarowanie babci lub dziadkowi wyjątkowego doświadczenia kulinarnego. To może być kurs gotowania, degustacja win lub weekendowy pobyt w miejscu, gdzie będą mogli skosztować dań kuchni regionalnej. To nie tylko smaczny, ale także niezapomniany prezent.

Niepowtarzalny upominek

Pomyśl o czymś, co dla babci lub dziadka będzie wyjątkowe i spersonalizowane – tylko dla tej jednej, ważnej osoby. Mogą to być ręcznie wykonane albumy ze zdjęciami rodzinny, kalendarze z osobistymi zdjęciami lub nawet personalizowane przedmioty codziennego użytku, takie jak kubki czy poduszki. Taki prezent będzie nie tylko praktyczny, ale także pełen emocji i wspomnień.

Coś dla ciała i ducha

Zdrowy styl życia jest ważny w każdym wieku. Są babcie i dziadkowie, którzy swoją energią zawstydza niejednego wnuczka. Dla takich dziadków warto rozważyć podarowanie karnetu na kurs taneczny lub fitnessowy. Ofertę na treningi dla seniorów ma już większość klubów sportowych. To doskonała okazja do aktywności fizycznej, integracji z rówieśnikami oraz utrzymania kondycji. Wybierając takie rozwiązanie, inwestujemy w zdrowie i dobre samopoczucie naszych najbliższych.

Karta dla zdrowia

Coraz częściej zwracamy uwagę na zdrowie naszych bliskich, a do tego zalicza się również troska o wzrok – jeden z najważniejszych zmysłów człowieka. Karta podarunkowa do salonu optycznego to doskonały prezent, który umożliwi babci lub dziadkowi zakup nowych okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych. Karta podarunkowa do salonu Vision Express może również posłużyć na przeprowadzenie rutynowego badania wzroku z doborem soczewek lub oceny ryzyka chorób oczu Optiskan.

Gratka dla techno-seniora

Święta mogą być okazją do rozwijania zainteresowań. Jeśli dziadkowie lubią korzystać z komputera, abonament na kursy online z zakresu sztuki, historii, języków obcych czy nawet nowoczesnych technologii to świetny sposób, aby umożliwić im naukę w wygodny dla nich sposób. Dzięki temu obdarowani seniorzy będą mieli szansę poszerzyć swoje horyzonty i cieszyć się aktywnością intelektualną.

Pakiet dla miłośników seriali

VOD to ostatnio must have każdego młodego fana seriali i filmów. Dlaczego więc nie dać tej przyjemności babci i dziadkowi? Jeśli bliscy nam seniorzy spędzają dużo czasu przed telewizorem, warto pokazać im alternatywę od klasycznego programu telewizyjnego. Pakiet VOD pozwoli im oglądać, co tylko chcą, w dowolnym czasie.

Podarunki dla babci i dziadka pod choinkę mogą być oryginalne, praktyczne i dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Niech te święta będą okazją do sprawienia im radości i zapewnienia wyjątkowych chwil pełnych miłości i bliskości.


Vision Express jest liderem branży optycznej w Polsce, zapewniającym profesjonalne usługi medyczne, wysokiej klasy okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne oraz soczewki kontaktowe.

Sieć na polskim rynku działa od 1994 r. i liczy ponad 250 salonów w ponad 100 miastach. Firmę wyróżnia kompleksowa oferta, łącząca profesjonalne badania wzroku, porady pod kątem doboru odpowiedniej korekcji oraz indywidualne dopasowanie okularów i soczewek kontaktowych. Bogaty wybór asortymentu w zgodzie z najnowszymi trendami dostępny jest również w sklepie online.

Misja Vision Express to kompleksowe dbanie o dobrą jakość widzenia i zdrowie oczu Polaków. Firma realizuje ją w swoich salonach oraz poprzez szereg działań przyczyniających się do wzrostu świadomości konsumentów.

Więcej informacji na www.visionexpress.pl.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love Biuro prasowe
2025-01-24 | 06:00

Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love

Walentynki pojawiły się w Polsce stosunkowo niedawno, bo dopiero w latach 90. XX wieku i początkowo budziły mieszane emocje. Dla jednych były symbolem komercjalizacji uczuć
Zakupy Konumpcja alkoholu
2025-01-23 | 07:00

Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach

Spożywanie alkoholu podczas studniówek to problem, z którym mierzymy się od lat i nie możemy się skutecznie uporać. W balach maturalnych biorą udział osoby,
Zakupy Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne na jush
2024-12-24 | 10:00

Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"

Nie tylko błyszcząca choinka czy zapach pierników tworzą magię świąt. Warto pamiętać również o drobnych detalach, takich jak jemioła, wigilijne sianko czy starannie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa

Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich

Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.