ETC Swarzędz - lista czynnych lokali

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
W związku z rozporządzeniem wprowadzającym ograniczenia w funkcjonowaniu galerii handlowych, w ETC Swarzędz czynne są wyłącznie sklepy pierwszej potrzeby, księgarnia oraz punkty usługowe.
W ETC Swarzędz pozostają otwarte sklepy spożywcze oraz lokale posiadające w ofercie kosmetyki, artykuły higieniczne, wyroby medyczne i farmaceutyczne, prasę oraz asortyment dla zwierząt. Bez zmian działają również punkty usługowe oraz gastronomiczne, w których jedzenie można zamawiać z dostawą do domu lub z odbiorem osobistym. Zamknięte pozostają wyspy handlowe.
W standardowych godzinach, na terenie ETC Swarzędz działają:
- INTERMARCHÉ – czynne 7 dni w tygodniu (również w tak zwane niedziele niehandlowe) oraz dzięki usłudze INTERMARCHÉ DRIVE z opcją zamówień przez Internet i odbiorem osobistym
- PIEKARNIA-CUKIERNIA NATURA
- DEALZ – czynny od godz. 8:00
- APTEKA VITA-PHARM
- KANTOR
- ROSSMANN
- DROGERIE NATURA
- KOSMYK
- EMPIK
- VISION EXPRESS
- OPTYK RUBICON
- SALON WONDERLAND
- MAXI ZOO
- MINE WINE
- ORANGE
- T-MOBILE
- PLAY
- PLUS CYFROWY POLSAT
- PLATFORMA CANAL+
- RESTAURACJA SUSHI&MORE (tylko zamówienia na wynos oraz z dowozem)
- PIZZA HUT EXPRESS (tylko zamówienia na wynos)
Dla klientów dostępne są też zewnętrzne punkty gastronomiczne, które realizują zamówienia na wynos. Są to BAFRA KEBAB, KURCZAKI Z ROŻNA oraz SŁODKI KĄCIK.
ETC Swarzędz przypomina o najbliższej niedzieli handlowej, która wypada 28 marca. Wtedy wszystkie sklepy oraz punkty usługowe, których nie obejmuje rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów będą otwarte. Na terenie centrum handlowego obowiązują zasady reżimu sanitarnego. Klienci muszą pamiętać o obowiązujących zasadach tj. o utrzymywaniu dystansu od drugiej osoby (min. 1,5 metra), zakrywaniu nosa i ust oraz częstym stosowaniu płynu odkażającego do rąk, który znaleźć można w dystrybutorach przy każdym wejściu do centrum, na jego terenie oraz w toaletach.
Aktualne informacje na temat funkcjonowania centrum handlowego dostępne są na stronie www.etcswarzedz.pl, w zakładce „AKTUALNOŚCI” oraz na fanpage’u na Facebooku i Instagramie.

Cztery dni wyjątkowych okazji podczas Prime Day w sklepie Amazon.pl

MediaMarkt i bp łączą siły: Za zakupy w MediaMarkt dostajesz bon na paliwo lub kawę

Burgerowy fenomen nie zwalnia – ponad 30% wzrostu zamówień burgerów w aplikacji Glovo
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo
Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Farmacja
Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.