Fabryka Prezentów i jarmark świąteczny w Pasażu Łódzkim
Pasaż Łódzki przed Świętami zmieni się w prawdziwą Fabrykę Prezentów. 3 grudnia oraz w przedświąteczne weekendy klienci będą mieli możliwość odbioru licznych upominków. Można będzie zdobyć wyjątkowe prezenty dla siebie lub dla swoich najbliższych, takie jak: nagrody rzeczowe, karty podarunkowe na zakupy czy vouchery do punktów rozrywkowych w Łodzi. Dodatkowo, odwiedzających gości w prawdziwie świąteczny klimat wprowadzi jarmark bożonarodzeniowy. Na stoiskach znajdą się m.in. choinkowe ozdoby, słodkości czy regionalna żywność.
W przedświątecznym czasie warto zajrzeć do Pasażu Łódzkiego. Z okazji Mikołajek, 3 grudnia, a następnie w każdy kolejny weekend aż do Świąt, centrum organizuje dla swoich klientów Fabrykę Prezentów. Osoby, które w tych dniach wybiorą się tu na zakupy, będą mogły wziąć udział w akcji i otrzymać wyjątkowe prezenty.
Pasaż Łódzki przygotował bardzo atrakcyjne podarunki, które z pewnością ucieszą obdarowanych, jak również mogą być prezentem pod choinkę dla najbliższych. Będą to bowiem nagrody rzeczowe, karty podarunkowe na zakupy w całym centrum oraz vouchery do punktów rozrywkowych w Łodzi m.in. do teatru, aquaparku, czy parku trampolin. Upominki otrzymają osoby, które w dniach 3, 10-11 oraz 17-18 grudnia zrobią zakupy za minimum 200 zł i zgłoszą się na stoisko promocyjne.
„Robiąc przedświąteczne zakupy w Pasażu Łódzkim lub kupując podarunki dla bliskich, samemu można otrzymać prezent. Przygotowaliśmy dla naszych klientów fantastyczne upominki, które są bardzo uniwersalne i można wykorzystać je na zakup wymarzonych prezentów, a także niezapomniane spędzenie czasu z najbliższymi” - mówi Anna Mrzewa, Dyrektor CH Pasaż Łódzki.
Świąteczny klimat da się poczuć w Pasażu Łódzkim już w ostatnich dniach listopada. Wtedy to na terenie centrum zagoszczą pierwsze stoiska bożonarodzeniowego jarmarku, który będzie otwarty aż do Świąt. Klienci będą mogli zakupić tu świąteczne ozdoby, lampki czy bombki, wyjątkowe słodkości, czekolady, słodkie świąteczne zestawy, a także różnorodną żywność od lokalnych dostawców m.in. wędliny, sery oraz miody. Na stoiskach znajdą się również pomysły na oryginalne gwiazdkowe prezenty jak np. prawdziwe góralskie skarpety. Zaś od 7 grudnia, aż do Wigilii włącznie na parkingu centrum można będzie kupić żywe choinki.
W okresie przedświątecznym do centrum zawitają również charakterystyczne aniołki, u których można będzie zakupić opłatek, sianko i świeczki na świąteczny stół.
Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love
Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach
Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.