Festiwal Dyni w Atrium Molo
Jesień nieodłącznie kojarzy się z opadającymi liśćmi w kolorach czerwieni i pomarańczy, a także wszechobecnymi dyniami – czy to w formie dekoracji, czy w rozgrzewających daniach. Również w Atrium Molo nastał czas na dynie! W sobotę, 15 października br. szczecińskie centrum zaprasza mieszkańców na Festiwal Dyni. Na klientów będzie czekać szereg atrakcji, a także wspaniałe, jesienne nagrody.
Październik nie musi kojarzyć się wyłącznie z krótszymi, chłodniejszymi dniami. Ten wyjątkowy miesiąc mieni się milionem barw! Atrium Molo zaprasza wszystkich małych i dużych mieszkańców Szczecina do wspólnego świętowania jesieni podczas Festiwalu Dyni.
Wśród atrakcji dla najmłodszych gości centrum handlowego, zostały zaplanowane warsztaty plastyczne, podczas których dzieci będą miały okazję pomalować gipsowe dynie lub wyrzeźbić w nich „potworne” halloweenowe dekoracje. Uczestnicy wydarzenia będą mieli także szansę stworzyć niepowtarzalne kompozycje dyniowe i kwiatowe.
–– W Atrium Molo postanowiliśmy odczarować jesień za pomocą soczyście pomarańczowych dyni. Dlatego przygotowaliśmy szereg atrakcji dla młodszych i starszych gości. Mamy nadzieję, że podczas Festiwalu Dyni wszyscy będą się świetnie bawić razem z nami– mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.
Szczecińskie centrum handlowe przygotowało także niespodziankę dla starszych gości. Za zrobienie zakupów na kwotę 200 zł na maksymalnie dwóch paragonach, będzie można odebrać ceramiczny lampion w kształcie dyni. W akcji biorą udział wszystkie sklepy w Atrium Molo z wyłączeniem sklepu Carrefour. Dodatkowo, klienci, którzy zapiszą się do newslettera, otrzymają jesienny wrzos w doniczce. Aby odebrać nagrody należy udać się do punktu obsługi akcji przy TK Maxx. Pula nagród jest ograniczona.
Festiwal Dyni odbędzie się 15 października br. w godz. 10.00-19.00 w Atrium Molo. Warsztaty dla dzieci będą odbywać się również przy TK Maxx. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Więcej informacji na stronie: www.atrium-molo.pl oraz na profilu Facebook Atrium Molo.

DPD Polska zainstalowała ponad 10 tys. automatów paczkowych w sieci DPD Pickup. Sieć obejmuje już ponad 32 tys. punktów i automatów paczkowych

Akcje promocyjne oraz nagrody, które zdobywają klienta i napędzają sprzedaż. Jak zdobyć serca konsumentów? Najnowszy raport!

Od polowania na promocje, po zakupy w łazience: zaskakujące zwyczaje zakupowe Polaków w badaniu Dni Wiosennych Okazji Amazon.pl
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.