Graj o nagrody w Złotej Loterii CH Focus!
Czas na grę w Złotej Loterii! Szczęście może się uśmiechnąć do każdego! W CH Focus co sobotę na klientów czekają fantastyczne nagrody! Okres sprzedaży promocyjnej w loterii rusza już 21 maja i potrwa siedem długich, emocjonujących miesięcy tj. do dnia 31 grudnia 2022 r.! Do wylosowania prawdziwe sztabki złota i ponad 2 tysiące innych, atrakcyjnych nagród, w tym karty podarunkowe na zakupy w sklepach CH Focus! Jest o co powalczyć!
Graj o nagrody w Złotej Loterii CH Focus, bo nic tak nie poprawia nastroju, jak wygrana! Aby zawalczyć o nagrodę wystarczy zrobić zakupy w CH Focus w Bydgoszczy za minimum 50 zł, w terminie od 21 maja do 31 grudnia br., następnie zarejestrować dowód zakupu w Punkcie Obsługi Loterii w każdą sobotę przypadającą w wyżej wymienionym terminie. Natychmiast po zarejestrowaniu zakupów otrzymamy komunikat o tym, czy dopisało nam szczęście w wygranej nagrody natychmiastowej. Do wylosowania przewidziano ponad 2 tysiące nagród natychmiastowych w postaci kart prezentowych oraz stylowych kubków marki Sinsay. Odbiór tych nagród odbywa się w Punkcie Obsługi Loterii w CH Focus, gdzie należy okazać dowód zakupu, na podstawie którego dokonano zgłoszenia.
Każde zgłoszenie bierze ponadto udział w losowaniu Nagród Głównych, zgodnie z terminem dokonania zgłoszenia do Loterii. Uczestnik może wziąć udział w Loterii dowolną ilość razy, przy każdorazowym spełnieniu warunków określonych w regulaminie.
Loteria składa się z 3 etapów, a w każdym z nich na klientów czekają wyjątkowe nagrody. W 1 etapie Loterii do wygrania są 3 Nagrody Główne w postaci prawdziwych sztabek złota. W 2 i 3 etapie przewidziano nagrody o całkowitej wartości ponad 60 tys. zł
Łączna pula nagród przeznaczonych przez Organizatora Loterii na wygrane wynosi ponad 195 tysięcy złotych.
Punkt Obsługi Loterii powstanie w CH Focus na piętrze galerii w pobliżu kina Cinema City; czynny będzie w soboty w godzinach i dniach otwarcia obiektu handlowego.
Terminy trwania poszczególnych etapów Loterii w zakresie Nagród Głównych i daty ich losowania:
- I etap (zgłoszenia od 21 maja do 30 czerwca 2022 r.) – losowanie 9 lipca 2022 r.
- II etap (zgłoszenia od 1 lipca do 30 września 2022 r.) – losowanie 5 października 2022 r.
- III etap (zgłoszenia od 1 października do 31 grudnia 2022 r.) – losowanie 4 stycznia 2023 r.
Szczegóły, ograniczenia dotyczące zakupów promocyjnych oraz regulamin loterii dostępne są na stronie: www.focusbydgoszcz.pl
Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love
Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach
Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.