Każdy może wesprzeć cel 32. Finału WOŚP kupując w Lidl Polska!
Od 11 grudnia, sklepy Lidl Polska oferują klientom możliwość zaangażowania się w szczytny cel podczas zakupów. W ramach trwającej już 15 lat współpracy z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP), Lidl Polska wprowadził do swojej oferty wiele wyjątkowych gadżetów z logotypem 32. Finału WOŚP. Wśród propozycji znajdziemy m.in. maty do jogi, butelki, bidony oraz dzbanki marki Dafi, dostępne wyłącznie w sklepach sieci. Zysk ze sprzedaży tych produktów będzie wspierać cel 32. Finału WOŚP – zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.
W asortymencie sklepów Lidl Polska już od 11 grudnia można kupić różnorodne gadżety, takie jak koszulki damskie i męskie, skarpetki, materiałowe torby oraz praktyczne akcesoria, m.in. kubki, długopisy, kalendarze na nowy rok i magnesy na lodówkę – wszystko ozdobione okolicznościowymi grafikami nawiązującymi do 32. Finału WOŚP. Dodatkowo, wyłącznie w sklepach Lidl Polska znalazła się specjalna oferta: lunchboxy, maty do jogi oraz butelki, bidony i dzbanki marki Dafi, powstałe w związku z tegorocznym Finałem WOŚP.
Dla najmłodszych entuzjastów WOŚP, sieć przygotowała wyjątkową ofertę wspierającą rozwój dziecka: edukacyjne puzzle Czuczu, ekologiczne gry Muduko, eko-klocki oraz workoplecaki z finałowymi grafikami. W ten sposób Lidl Polska pragnie zaprosić zarówno dzieci, jak i dorosłych, do wsparcia i promocji tej ważnej inicjatywy.
Dodatkowo, od stycznia, do oferty produktowej dołączyły smaczne i pożywne musli One Day More w trzech smakach: z mieszanką truskawek, czekolady mlecznej i czerwonej porzeczki, musli proteinowe z chrupkami grochowymi, orzeszkami ziemnymi i bananami oraz odpornościowe z truskawkami i czarnymi porzeczkami. Każdy rodzaj wyróżnia kolorowa szata graficzna z logo 32. Finału WOŚP, dlatego można je łatwo znaleźć na sklepowych półkach w Lidl.
Produkty te dostępne są w sieci sklepów Lidl Polska, a uzyskane środki z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na cel tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love
Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach
Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.