Limitowana kolekcja klapków Kubota w Biedronce. Wystartowała promocja
Klapki polskiej marki Kubota po raz kolejny dostępne są w ofercie sieci sklepów Biedronka. Tym razem na klientów czekają zupełnie nowe, zimowe modele klapków sztruksowych oraz z futerkiem.
Klapki Kubota wykonane z miękkich tkanin to produkt stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy doceniają ciepło i wygodę, poszukując stylowych rozwiązań również w domowych pieleszach.
Klapki zimą? Propozycja dla miłośników komfortu
Nowa, limitowana kolekcja marki Kubota, dostępna w Biedronce, to połączenie standardowych klapków na rzep z funkcją ciepłych, przytulnych kapci, które doskonale sprawdzą się jako obuwie domowe. To także świetna propozycja dla wszystkich poszukujących pomysłów na mikołajkowe i świąteczne prezenty – komfort i ciepło pod choinką to w końcu najlepsza rzecz, jaką można podarować bliskim.
Wysoki komfort i niska cena
Nowe produkty Kuboty odpowiadają na potrzeby osób ceniących nie tylko wygodę, ale i dobry styl, również w domowym wydaniu. Modele klapków z futrem (w rozmiarówce 38-40) dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym oraz fioletowym, natomiast klapki sztruksowe (w rozmiarach 41-45) – czarnym oraz khaki z pomarańczowym napisem.
Klapki dostępne są wybranych sklepach sieci Biedronka, a wszystkie rodzaje klapków z nowych kolekcji można kupić w cenie 29,99 zł.
Warto się pospieszyć. Akcja promocyjna trwa od 4 grudnia i obowiązuje do wyczerpania zapasów.
![Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love Biuro prasowe](/files/1513931156/pexels-designecologist-887349,w_254,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love
![Konumpcja alkoholu](/files/1513931156/2025.01.23-wykres-konsumpcja-alkoholu-studniowka-badania-iqs_2,w_300,wo_300,ho_169,r_png,_small.png)
Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach
![Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne na jush](/files/_uploaded/glownekonf_818318337,w_261,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-innowacje_1.png)
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-biznes_1.png)
Media
![](/files/1922771799/kszczot-program-foto-ram,w_274,_small.jpg)
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
![](/files/1922771799/bukowska-tomczak-alkohol-foto2,w_133,_small.jpg)
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
![](/files/1922771799/medycyna-ai-foto,w_133,_small.jpg)
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.