Luty pełen barw i smaków w Porcie Łódź
Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Port Łódź w pierwszej połowie lutego organizuje dla klientów dwie edycje jarmarków. Od najbliższego czwartku do soboty włącznie Centrum zaprasza na Jarmark Sztuki, natomiast w kolejnym tygodniu przez pięć dni (od wtorku do soboty) klienci będą mogli skorzystać z oferty producentów zdrowej i nieprzetworzonej żywności podczas Jarmarku Produktów Regionalnych.
Stoiska z biżuterią, metaloplastyką, wyrobami góralskimi, a także pełne kolorów rękodzieło prosto z Meksyku – takie m. in. cuda będzie można zakupić podczas drugiej edycji Jarmarku Sztuki, nowego cyklicznego wydarzenia odbywającego się w Porcie Łódź. Artyści pojawią się w Centrum w czwartek 3 lutego w Atrium (obok sklepu IKEA), a ich stoiska z rękodziełem będzie można odwiedzać do soboty 5 lutego w godzinach 10:00 – 21:00. Co jeszcze zaprezentują wystawcy? Będą etniczne ubrania z Tybetu, koszulki i ubrania z motywem fantasy oraz pluszowe zabawki, poduszki i obrusy. Nie zabraknie też stoiska z różnymi rodzajami herbat.
Z kolei od 8 do 12 lutego (wtorek – sobota) w Porcie Łódź gościć będzie znany i lubiany przez klientów Jarmark Produktów Regionalnych. To na tym właśnie wydarzeniu można zakupić regionalne wyroby prosto od producentów. Będzie pyszne pieczywo wypiekane na tradycyjnym zakwasie, ser koryciński, a także suszone owoce, miody i różnorodne przyprawy. Jarmark odbędzie się w pobliżu sklepu Media Markt, wystawcy zapraszają klientów każdego dnia wydarzenia w godzinach otwarcia Centrum, od 10:00 do 21:00.
Wyjątkowe obrączki ślubne - na co zwrócić uwagę przy ich wyborze
Świąteczne zakupy Polaków – gdzie kupujemy i jak płacimy?
Prezenty last minute za mniej niż 15 złotych w Lidl Polska!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Przeciętny Polak spędza w sieci ponad trzy godziny dziennie. Tylko 11 proc. podejmuje próby ograniczenia tego czasu
Polacy średnio spędzają w internecie ponad trzy godziny dziennie. Jednocześnie, według badania na temat higieny cyfrowej, jedynie 14 proc. respondentów kontroluje swój czas ekranowy, a co piąty ogranicza liczbę powiadomień w telefonie czy komputerze. Nadmierne korzystanie z ekranów może wpływać na zaniedbywanie obowiązków i relacji z innymi, a także obniżenie nastroju i samooceny. Kampania Fundacji Orange „Nie przescrolluj życia” zwraca uwagę na potrzebę dbania o higienę cyfrową. Szczególnie okres świątecznego wypoczynku sprzyja takiej refleksji.