Komunikaty PR

Magnolia Park wręczy pół tysiąca kwiatów przed Dniem Kobiet

2021-03-04  |  20:00
Biuro prasowe
Kontakt
Dawid Bartkowski
PR Expert

Wita Stwosza
50-448 Wrocław
dbartkowski|prexpert.com.pl| |dbartkowski|prexpert.com.pl
512 036 303
www.prexpert.com.pl

Czuć już wiosnę we Wrocławiu. Wprawdzie magnolie jeszcze nie kwitną, ale w Magnolia Park są piękne rośliny doniczkowe. Centrum rozda je podczas zbliżającej się akcji, która odbędzie się 6 marca – w sobotę.

Może być blady, błotny, a nawet trójzębny. Nie warto się jednak sugerować nazwami gatunków, bo wcale nie zdradzają, że chodzi o niezwykle popularną roślinę – storczyk. Storczyk jest lubiany za to, że w domowych warunkach kwitnie długo i obficie. A także za to, że jest bardzo prosty w uprawie i pielęgnacji. Wystarczy przestrzegać podstawowych zasad, by po przekwitnięciu storczyk rósł zdrowo i kwitł ponownie. – To bez wątpienia jedna z roślin doniczkowych o najpiękniejszych kwiatach. Często kupujemy storczyki do domu lub jako prezent na różne okazje. Z okazji zbliżającej się wiosny i Dnia Kobiet uczyniliśmy je bohaterami naszej najnowszej akcji – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Akcja odbędzie się 6 marca. W tym dniu Magnolia Park ma do rozdania aż 500 storczyków. Zasady akcji są bardzo proste. By otrzymać storczyk, trzeba zrobić 6 marca zakupy za minimum 250 zł. Można je rozłożyć maksymalnie na dwa paragony. Punkt wymiany paragonów na storczyki będzie w okolicy salonu Empik i Super-Pharm. Akcja potrwa w godzinach od 10.00 do 20.00 lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej www.magnoliapark.pl.

Bezpieczny rodzaj wydarzeń stacjonarnych

To już trzecia w tym roku akcja tego typu organizowana przez Magnolia Park. Wcześniej do wygrania były obramowane plakaty z okazji walentynek i karty podarunkowe. Magnolia Park decyduje się na taki rodzaj wydarzeń stacjonarnych ze względów bezpieczeństwa. – Ich przebieg bez problemu można dostosować do obowiązującego reżimu sanitarnego – podkreśla Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland. – Zapewniamy całkowicie bezpieczne warunki podczas podobnych wydarzeń stacjonarnych oraz codziennych zakupów – dodaje.

Magnolia Park już w ubiegłym roku otrzymała certyfikat SafeGuard, który potwierdza działanie zgodnie z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych. W całym centrum niezmiennie obowiązuje zasada zasłaniania ust i nosa, dezynfekcji i zachowywania dystansu. W Punkcie Informacyjnym można dostać bezpłatne maseczki i rękawiczki. Pojemniki z płynem do dezynfekcji rozmieszczone są w całym centrum. Elementy infrastruktury wspólnej, często dotykane, są regularnie dezynfekowane. Tam, gdzie to możliwe, wejścia i wyjścia zostały rozdzielone w sposób umożliwiający komunikację jednokierunkową.

Liczba klientów zarówno w centrum, jak i sklepach jest na bieżąco monitorowana. Informacje o dopuszczalnej liczbie osób znajdują się przy wejściach do Magnolia Park oraz na witrynach sklepowych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Fanex wprowadza nowy Sos Ostry do Kebaba Biuro prasowe
2021-04-09 | 10:00

Fanex wprowadza nowy Sos Ostry do Kebaba

Fanex – polski producent sosów i dodatków dla branży HoReCa, w związku z niesłabnąca popularnością dań typu kebab w Polsce, wprowadza na rynek swój autorski Sos
Zakupy ETC Swarzędz: gdzie zrobimy zakupy przed Wielkanocą?
2021-04-01 | 13:00

ETC Swarzędz: gdzie zrobimy zakupy przed Wielkanocą?

Przed nami kolejna Wielkanoc, która upłynie pod znakiem ograniczeń związanych z trwającą pandemią. Ze względu na obowiązujące rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów w ETC
Zakupy Sieć Kontigo jeszcze bliżej klientek
2021-03-31 | 20:53

Sieć Kontigo jeszcze bliżej klientek

Sieć sklepów kosmetycznych Kontigo uruchomiła w marcu akcję „Kobiety Kobietom”. W jej ramach marka chce jeszcze mocniej łączyć swoje klientki i angażować je w

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Mateusz Gessler: Wiele restauracji nie podniesie się z kryzysu spowodowanego pandemią. Będzie to trochę prawo dżungli, na rynku pozostaną najmocniejsi

Restaurator przyznaje, że branża gastronomiczna przeżywa najpoważniejszy kryzys od wielu dekad. Jemu samemu, pomijając oczywiście kwestie finansowe, bardzo doskwiera brak możliwości realizowania się w zawodzie restauratora i kucharza. Tęskni też za atmosferą, jaka przed pandemią panowała w restauracjach, barach i kawiarniach. Posiłki na wynos lub w dostawie to jedynie namiastka pracy. Eksperci szacują, że blisko 1/3 lokali gastronomicznych może nie przetrwać „zamrożenia” i na stałe zniknie z kulinarnej mapy Polski. W wielu z nich w ciągu ostatniego roku zyski spadły nawet o 90 proc.

Seriale

Laura Breszka: Pojawienie się dziecka to spełnienie marzeń, ale też szok. Szczególnie dla kobiet wcześniej aktywnych zawodowo i towarzysko

Aktorka zauważa, że codzienne życie młodych mam znacznie różni się od wystylizowanych fotek z mediów społecznościowych, ale za to zawiera całą paletę pięknych uczuć, nietuzinkowych doświadczeń i zaskakujących zwrotów akcji. Choć dzieci szybko i bezwzględnie weryfikują wyobrażenia o rodzicielstwie, to jednak dają solidną lekcję pokory. Zmagania współczesnych rodziców z rzeczywistością pokaże nowy serial komediowy „Mamy to", w którym aktorka gra jedną z głównych ról. Jej bohaterka ma dwie córeczki i doświadczenie, które pozwala jej łatwiej pokonywać trudności wychowawcze.

Farmacja

Choroba Parkinsona coraz częściej dotyka młodych ludzi. Pandemia znacząco opóźnia diagnostykę i leczenie.

– Minęły już czasy, kiedy Parkinson był problemem ludzi starszych. Najmłodszy chory, z którym rozmawiałem, miał pierwsze objawy w wieku 16 lat – mówi wiceprezes Fundacji Chorób Mózgu Wojciech Machajek. Chorobę Parkinsona, na którą cierpi w Polsce ok. 100 tys. osób, diagnozuje się coraz częściej i u coraz młodszych. W ostatnich latach poprawił się dostęp do leczenia zaawansowanego stadium choroby, a w ramach dwóch programów lekowych pacjenci mają dostęp do nowoczesnych terapii infuzyjnych. Kluczowe znaczenie dla sprawności chorych ma jednak wczesne rozpoznanie i wdrożenie leczenia, co ostatnio utrudnia pandemia.