Komunikaty PR

Męska marka LEGER w Atrium Kasztanowa

2024-04-12  |  11:30
Biuro prasowe

Dzisiaj w Atrium Kasztanowa otworzył się salon z odzieżą męską należącą do polskiej marki LEGER. To  dobra wiadomość dla mężczyzn przywiązujących uwagę do jakości i wygody noszonych ubrań. W  nowocześnie urządzonym lokalu na powierzchni 70,3 mkw. klienci znajdą szeroki wybór modnej odzieży i wyjątkowych dodatków.

 

LEGER (Franco Feruzzi Leger) to marka dedykowana mężczyznom ceniącym sobie jakość, dobry styl i wygodę. Firma proponuje zarówno odzież casual, utrzymaną w stylu miejskim: spodnie, bluzy, swetry, t-shirty, jak i stroje eleganckie – koszule, krawaty, marynarki oraz garnitury. Kolekcje marki powstają z wysokogatunkowych tkanin i dzianin, a uzupełniają je eleganckie akcesoria oraz obuwie męskie. Poza bogatą ofertą, w nowo otwartym salonie klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc sprzedawców w wyborze odpowiedniej stylizacji.

 

– Marka LEGER idealnie dopełnia naszą dotychczasową ofertę modową dla mężczyzn. Panowie, odwiedzając nas z coraz większą przyjemnością zaglądają do sklepów z modą męską, w których mogą znaleźć, to wszystko, co ich interesuje, począwszy od eleganckich stylizacji dla wymagających, po szeroką ofertę odzieży casual. To dla nas tak samo ważna grupa klientów jak kobiety, oczekująca spersonalizowanej oferty i wygodnych zakupów, dlatego z  przyjemnością witamy na pokładzie nowego najemcę, firmę LEGER– mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

 

LEGER Franco Feruzzi to polska marka działająca w branży mody męskiej od początku lat 90-tych. Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży tekstylnej sprawia, że oferta firmy jest ciągle aktualna i na czasie. W salonach pod szyldem marki LEGER mężczyźni znajdą ubranie na każdy dzień i każdą okazję.

 

Więcej informacji na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu www.facebook.com/AtriumKasztanowa.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love Biuro prasowe
2025-01-24 | 06:00

Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love

Walentynki pojawiły się w Polsce stosunkowo niedawno, bo dopiero w latach 90. XX wieku i początkowo budziły mieszane emocje. Dla jednych były symbolem komercjalizacji uczuć
Zakupy Konumpcja alkoholu
2025-01-23 | 07:00

Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach

Spożywanie alkoholu podczas studniówek to problem, z którym mierzymy się od lat i nie możemy się skutecznie uporać. W balach maturalnych biorą udział osoby,
Zakupy Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne na jush
2024-12-24 | 10:00

Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"

Nie tylko błyszcząca choinka czy zapach pierników tworzą magię świąt. Warto pamiętać również o drobnych detalach, takich jak jemioła, wigilijne sianko czy starannie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa

Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich

Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.