Komunikaty PR

Naturalnie – dla Ciebie i Twojej rodziny!

2021-07-20  |  08:00
Biuro prasowe

Dbasz na co dzień, by dieta twoja i twojej rodziny była wartościowa? Poszukujesz produktów, które w łatwy i wygodny sposób wzbogacą Twój jadłospis? Starasz się, by warzywa i owoce stanowiły jak największą część w codziennym menu? 

Lubisz to, co zdrowe, ale liczy się dla ciebie również pyszny smak? Stan środowiska naturalnego nie jest ci obojętny? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, sięgnij po nowe soki tłoczone Fortuna Bio Sok 100% tłoczony.

Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę? Z kilku ważnych powodów. Pierwszym z nich jest fakt, iż są wytwarzane w systemie rolnictwa ekologicznego. Patrząc na ich opakowanie, z pewnością zwrócisz uwagę na charakterystyczny znaczek – białe gwiazdki tworzące kształt liścia na zielonym tle. To znak systemu rolnictwa ekologicznego. 

Czego on dowodzi? Znak jest gwarancją, iż produkt i jego wytwórca spełnili wiele restrykcyjnych norm. Owoce i warzywa, z których powstają soki Fortuna Bio Sok 100% tłoczony pochodzą z upraw w systemie rolnictwa ekologicznego. Takie gospodarstwa muszą przestrzegać wielu zasad, w tym m.in. zakazu stosowania środków chemicznych – pestycydów czy nawozów sztucznych. Metody produkcji charakterystyczne dla rolnictwa ekologicznego są najbardziej zrównoważone i przyjazne naturalnemu środowisku.

Zdrowe, dojrzałe, cudownie pachnące, najwyższej jakości owoce i warzywa z gospodarstw ekologicznych są myte i selekcjonowane, następnie tłoczone. W podobny sposób powstają soki tłoczone metodą domową. Soki Fortuna Bio Sok 100% tłoczony w naturalny sposób dostarczą nam potrzebnych witamin, składników mineralnych, błonnika i przeciwutleniaczy. Mają wysoką wartość odżywczą. 

Są rekomendowane również dla wegan, gdyż nie podlegają klarowaniu np. z zastosowaniem żelatyny. To niezwykle wygodny sposób na wzbogacenie codziennej diety w owoce i warzywa. Naturalna słodycz owoców podkreśla ich świetny smak. Asortyment obejmuje kilka wariantów: Fortuna Bio Sok 100% tłoczony jabłko, czarna porzeczkaFortuna Bio Sok 100% tłoczony jabłko, gruszka; Fortuna Bio Sok 100% tłoczony burak, jabłko; Fortuna Bio Sok 100% tłoczony burak, jabłko, czarna porzeczka; Fortuna Bio Sok 100% tłoczony pomidor. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Rusza akcja MediaMarkt „Pomaganie jest cool. Kupując, pomagasz!” Biuro prasowe
2021-09-20 | 08:00

Rusza akcja MediaMarkt „Pomaganie jest cool. Kupując, pomagasz!”

Takiej akcji jeszcze nie było! MediaMarkt zachęca klientów swoich sklepów stacjonarnych do aktywności fizycznej i pomocy potrzebującym dzieciom. Wystarczy zrobić zakupy za
Zakupy W Magnolia Park otworzył się nowy salon optyczny
2021-09-17 | 11:00

W Magnolia Park otworzył się nowy salon optyczny

Zbadasz wzrok w gabinecie okulistycznym i dobierzesz oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne i soczewki. W Magnolia Park od dziś działa nowy salon optyczny Family Optic. To marka należąca
Zakupy PODKREŚL SWÓJ STYL, STAWIAJĄC NA ORYGINALNOŚĆ! TY WYBIERASZ!
2021-09-17 | 10:30

PODKREŚL SWÓJ STYL, STAWIAJĄC NA ORYGINALNOŚĆ! TY WYBIERASZ!

W jesiennej odsłonie Kazar Studio znajdziemy całą gamę modeli na najmodniejszej, grubej podeszwie, botki oraz kozaki na oryginalnych, niewysokich obcasach i na nowoczesnym, architektonicznym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Kampania „Masz Wybór”

Media

Muzyka

Zespół Kombii: Wielu naszych fanów twierdzi, że „5” to nasz najlepszy album. Jesteśmy dumni z tego krążka i nic byśmy na nim nie zmienili

Po pięciu latach przerwy, na początku września, zespół Kombii zaprezentował fanom swoją płytę zatytułowaną „5”. Pracę nad nią znacznie opóźniła pandemia, jednak na taki efekt warto było czekać nieco dłużej. Waldemar Tkaczyk i Grzegorz Skawiński zaprosili do projektu dwóch producentów, co zaowocowało dwiema odsłonami brzmienia. Jedna część ewidentnie nawiązuje do lat 80. i jest mocno elektroniczna, a druga – bardziej gitarowa, pop-rockowa. Muzycy przekonują, że swobodnie poruszają się w obu stylach, dlatego ten eksperyment uważają za jak najbardziej udany.

Konsument

Polacy postrzegają podgrzewacze tytoniu jako zamiennik papierosa. Sięgają po nie, bo nie chcą zrywać z nałogiem [DEPESZA]

Podgrzewacze tytoniu są dla palaczy w Polsce najbliższym substytutem tradycyjnych papierosów – wynika z badania Maison & Partners dla Federacji Konsumentów. Wpływa na to podobny wygląd paczki z wkładami, ich zapach i smak tytoniu. Badani konsumenci, którzy sięgają po podgrzewacze, na ogół nie zamierzają definitywnie rozstawać się z nałogiem, ale szukają mniej szkodliwego zastępnika dla klasycznego „dymka”. Częściej to e-papierosy są traktowane jako pierwszy krok do całkowitego rzucenia palenia.