Naturalnie – dla Ciebie i Twojej rodziny!
Dbasz na co dzień, by dieta twoja i twojej rodziny była wartościowa? Poszukujesz produktów, które w łatwy i wygodny sposób wzbogacą Twój jadłospis? Starasz się, by warzywa i owoce stanowiły jak największą część w codziennym menu?
Lubisz to, co zdrowe, ale liczy się dla ciebie również pyszny smak? Stan środowiska naturalnego nie jest ci obojętny? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, sięgnij po nowe soki tłoczone Fortuna Bio Sok 100% tłoczony.
Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę? Z kilku ważnych powodów. Pierwszym z nich jest fakt, iż są wytwarzane w systemie rolnictwa ekologicznego. Patrząc na ich opakowanie, z pewnością zwrócisz uwagę na charakterystyczny znaczek – białe gwiazdki tworzące kształt liścia na zielonym tle. To znak systemu rolnictwa ekologicznego.
Czego on dowodzi? Znak jest gwarancją, iż produkt i jego wytwórca spełnili wiele restrykcyjnych norm. Owoce i warzywa, z których powstają soki Fortuna Bio Sok 100% tłoczony pochodzą z upraw w systemie rolnictwa ekologicznego. Takie gospodarstwa muszą przestrzegać wielu zasad, w tym m.in. zakazu stosowania środków chemicznych – pestycydów czy nawozów sztucznych. Metody produkcji charakterystyczne dla rolnictwa ekologicznego są najbardziej zrównoważone i przyjazne naturalnemu środowisku.
Zdrowe, dojrzałe, cudownie pachnące, najwyższej jakości owoce i warzywa z gospodarstw ekologicznych są myte i selekcjonowane, następnie tłoczone. W podobny sposób powstają soki tłoczone metodą domową. Soki Fortuna Bio Sok 100% tłoczony w naturalny sposób dostarczą nam potrzebnych witamin, składników mineralnych, błonnika i przeciwutleniaczy. Mają wysoką wartość odżywczą.
Są rekomendowane również dla wegan, gdyż nie podlegają klarowaniu np. z zastosowaniem żelatyny. To niezwykle wygodny sposób na wzbogacenie codziennej diety w owoce i warzywa. Naturalna słodycz owoców podkreśla ich świetny smak. Asortyment obejmuje kilka wariantów: Fortuna Bio Sok 100% tłoczony jabłko, czarna porzeczka; Fortuna Bio Sok 100% tłoczony jabłko, gruszka; Fortuna Bio Sok 100% tłoczony burak, jabłko; Fortuna Bio Sok 100% tłoczony burak, jabłko, czarna porzeczka; Fortuna Bio Sok 100% tłoczony pomidor. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Cztery dni wyjątkowych okazji podczas Prime Day w sklepie Amazon.pl

MediaMarkt i bp łączą siły: Za zakupy w MediaMarkt dostajesz bon na paliwo lub kawę

Burgerowy fenomen nie zwalnia – ponad 30% wzrostu zamówień burgerów w aplikacji Glovo
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo
Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Farmacja
Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.