Komunikaty PR

Obdaruj bliskich czekoladową przyjemnością z produktami E.Wedel

2024-02-09  |  01:00
Biuro prasowe

Walentynki, Dzień Kobiet czy Dzień Dziecka… kalendarz pełen jest okazji wartych celebrowania z najbliższymi. Dlatego z myślą o ważnych dla nas osobach, marka E.Wedel oferuje produkty, które osłodzą nam świętowanie i pozwolą wspólnie cieszyć się czekoladową przyjemnością. 

Podziel się miłością z piankami Ptasie Mleczko®

Wyjątkowe dni, takie jak zbliżające się Walentynki czy Dzień Kobiet, to doskonała okazja do spędzenia ich z bliską nam osobą. Dlatego marka Ptasie Mleczko® zachęca do podzielenia się miłością poprzez pyszne, delikatne pianki. Ptasie Mleczko® Waniliowe i Ptasie Mleczko® Strawberry Shake to bestsellerowe słodkości, które są doskonałą propozycją upominku. Dzięki swojej delikatności i warstwie oryginalnej wedlowskiej czekolady, każda pianka sprawi, że wspólne chwile będą wyjątkowe, a ich wspomnienia zostaną z nami na dłużej. Z myślą o nadchodzącym święcie zakochanych, Ptasie Mleczko® dostępne będzie w opakowaniach z motywem serc.

Nowość w bogatej ofercie pralin

W portfolio E.Wedel znajdują się także inne produkty, których smak, jak i eleganckie opakowanie pozwolą celebrować ważne dla nas chwile. Oprócz rozmaitych wariantów Baryłek czy też kultowego Torcika Wedlowskiego, na którym można przygotować własną dedykację, w ofercie znajdziemy też praliny, takie jak: Lalibelle, Praliny od Serca, Puszka Serce. Wśród znanych i uwielbianych wariantów pojawiła się także nowość – Czekoladki Nadziane, dla miłośników bardzo czekoladowych doznań.

Czekoladki Nadziane – to pyszne praliny, które  wprost rozpływają się w ustach. Stworzone z oryginalnej wedlowskiej czekolady mlecznej i wypełnione aksamitnym nadzieniem czekoladowym, stanowią propozycję, która rozkocha w sobie każdego miłośnika czekolady. Ich delikatna struktura oraz intensywnie czekoladowy smak nadzienia są gwarancją pełni przyjemności. Eleganckie opakowanie w złoto-granatowej szacie graficznej wyróżnia Czekoladki Nadziane na półce i sprawia, że to idealna propozycja na prezent.

Pianki Ptasie Mleczko® w okazjonalnych opakowaniach oraz nowość w portfolio, czyli Czekoladki Nadziane dostępne są w sklepach od stycznia.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Atrium Biała z nowym najemcą - BuBu Bubble Tea Biuro prasowe
2024-04-12 | 13:50

Atrium Biała z nowym najemcą - BuBu Bubble Tea

Wkrótce na mapie gastronomicznej Białegostoku pojawi się nowy punkt serwujący herbaciane napoje! Już w sobotę 13 kwietnia w Atrium Biała otworzy się wyjątkowa marka z egzotycznymi
Zakupy Męska marka LEGER w Atrium Kasztanowa
2024-04-12 | 11:30

Męska marka LEGER w Atrium Kasztanowa

Dzisiaj w Atrium Kasztanowa otworzył się salon z odzieżą męską należącą do polskiej marki LEGER. To  dobra wiadomość dla mężczyzn przywiązujących uwagę do jakości i wygody
Zakupy Generacja Z: Ponad 86% przynajmniej raz w miesiącu kupuje online
2024-04-04 | 16:30

Generacja Z: Ponad 86% przynajmniej raz w miesiącu kupuje online

Łatwy dostęp, szybkość procesu oraz sprawne, intuicyjne rozwiązania odgrywają ogromną rolę w decyzjach zakupowych pokolenia Z. Najnowszy raport z marca 2024, pt. „Zakupy internetowe

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Handel

Kakao podrożało w ekspresowym tempie. Czekolada może się stać towarem luksusowym

Błyskawicznie rosnące w tym roku ceny kakao na globalnym rynku przyciągają uwagę już nie tylko inwestorów, ale i mediów skierowanych do szerokiego grona odbiorców. Przyczyną dynamicznego wzrostu cen są niesprzyjające warunki pogodowe w Afryce Zachodniej, której kraje są głównymi dostawcami kakao na światowe rynki. Przekłada się to na wielkość i jakość zbiorów, a przy tym trudno oczekiwać zmiany trendu w krótkim terminie. W konsekwencji rosną ceny produktów czekoladowych na rynku detalicznym.

Problemy społeczne

Doświadczenie gnębienia w dzieciństwie rzutuje na zdrowie w całym życiu. Naukowcy alarmują, że osoby gnębione mogą żyć krócej

Doświadczenia znęcania się w dzieciństwie pogarszają dobrostan psychiczny i rzutują na całe dorosłe życie – wykazali brytyjscy naukowcy na podstawie trwającej 60 lat analizy. Mogą mieć wpływ również na funkcjonowanie na rynku pracy, a nawet zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci. Naukowcy podkreślają, że należy się skupić na tym, by zapobiegać zjawisku gnębienia dzieci, które okazuje się być wciąż niepokojąco powszechne. Przemocy chociaż raz w swoim życiu doświadczyło niemal 80 proc. polskich dzieci, a jedna czwarta jest zaniedbywana emocjonalnie.