Komunikaty PR

Od 4 grudnia w Polsce dostępna limitowana edycja smartfona Infinix NOTE 30 VIP

2023-12-01  |  10:36
Biuro prasowe

Już 4 grudnia do sprzedaży w Polsce trafi ograniczona liczba smartfonów Infinix z limitowanej edycja NOTE 30 VIP Racing Edition w sugerowanej cenie 1899 zł. Smartfon powstał we współpracy z centrum projektowym Designworks należącym do grupy BMW.

Wygląd smartfona nawiązuje do estetyki wyścigów samochodowych - m.in. tylna obudowa jest ozdobiona tłoczeniem we wzór małych trójkątów, przypominającym kierownice aut wyścigowych. Ten antypoślizgowy materiał zwiększa przyczepność i zapewnia bardziej stabilny chwyt telefonu. 

W Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition zastosowano także przełomową technologię 3D Lighting Leather, łączącą klasyczną, skórzaną obudowę z trójkolorowymi diodami LED. Działanie podświetlenia jest zsynchronizowane z wybranymi powiadomieniami telefonu. 

 

Dedykowana nakładka na system i Magic Ring

Do elementów wyścigowych w Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition nawiązuje również wygląd specjalnej nakładki na system operacyjny, zharmonizowany z kolorami podświetlenia obudowy.  W smartfonie zastosowano także funkcję Magic Ring, która pozwala na lepszą obsługę smartfona i łatwiejszy dostęp do informacji systemowych dzięki dynamicznym efektom powiadomień.

Ograniczona liczba sztuk NOTE 30 VIP Racing Edition jest dostępna w sugerowanej cenie 1899 zł w autoryzowanym sklepie InfinixStore oraz w wybranych sieciach handlowych. Jest sprzedawany w zestawie z ładowarką przewodową 68 W i ładowarką bezprzewodową 15 W, kablem zasilającym, szkłem ochronnym na ekran, słuchawkami oraz przeźroczystym etui.

Smartfon, tak samo jak wersja podstawowa, jest wyposażony w technologię All-Round FastCharge z szybkim ładowaniem przewodowym 68 W i bezprzewodowym nawet do 50 W oraz funkcją ładowania zwrotnego - zarówno przewodowego, jak i bezprzewodowego. Wyposażony jest w duży ekran 6.67” AMOLED z odświeżaniem 120 Hz, aparat główny 108 Mpx oraz aparatem do selfie 32 Mpx z przednią lampą błyskową. Obsługuje technologię 5G i posiada moduł NFC. 

Specyfikacja:

NOTE 30 VIP Racing Edition

- Technologia 3D Lighting Leather

- Materiał przeciwpoślizgowy

- Błyskawiczne ładowanie przewodowe 68 W

- Bezprzewodowe ładowanie nawet do 50 W

- Podwójne głośniki z dźwiękiem od JBL

- Wyświetlacz AMOLED 120Hz 6,67’’ 

- Pamięć 12/256 GB RAM z możliwością rozszerzenia do 2 TB

- Główny aparat 108 Mpx z lampą błyskową 

- Aparat do selfie 32 Mpx z podwójną lampą błyskową

- Bateria 5000 mAh 

- Procesor  MediaTek Dimensity 8050 z obsługą sieci 5G

- USB-C 

- System operacyjny XOS 13 na bazie Android 13

- NFC

- Sprzedawany w zestawie z ładowarką przewodową 68 W i ładowarką bezprzewodową 15 W, kablem zasilającym, szkłem ochronnym na ekran, słuchawkami oraz przeźroczystym etui.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Nowoczesna opcja zakupów ze skanerem debiutuje w Auchan Manufaktura Biuro prasowe
2024-02-23 | 09:50

Nowoczesna opcja zakupów ze skanerem debiutuje w Auchan Manufaktura

Auchan Manufaktura nie zwalnia tempa. Jeden z największych hipermarketów w Łodzi wprowadził kolejne rozwiązanie ułatwiające zakupy - mobilną aplikację Scan&Go. Polacy coraz
Zakupy Czy piróg to pasztet? Jarmark Produktów Regionalnych w Blue City
2024-02-21 | 12:09

Czy piróg to pasztet? Jarmark Produktów Regionalnych w Blue City

Jest kilka rzeczy więcej niż pewnych - podatki, data Bożego Narodzenia, a także to, że co miesiąc w Blue City kupimy rzemieślnicze produkty spożywcze, których próżno szukać
Zakupy Smaczne zakupy – czy można dobrze zjeść w galerii handlowej?
2024-02-12 | 12:00

Smaczne zakupy – czy można dobrze zjeść w galerii handlowej?

Zbliżająca się wiosna dla wielu z nas oznacza jedno – wielkie wyjście do galerii handlowej po zastrzyk ubrań i dodatków z nowych kolekcji. Dzień spędzony na zakupach nie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Uroda

Firma

Firmy w coraz większym stopniu dbają o dobre samopoczucie pracowników. Sposobem na jego poprawę może być ustanowienie dnia przyjemności w pracy

Po pandemii COVID-19 wellbeing pracowników stał się ważnym zagadnieniem dla firm, z których wiele wprowadziło w ostatnim czasie benefity i programy obejmujące m.in. opiekę psychologiczną, warsztaty z radzenia sobie ze stresem, promowanie aktywności fizycznej i profilaktyki zdrowotnej czy działania wspierające work–life balance. Pluxee zachęca z kolei firmy do ustanowienia oryginalnej inicjatywy z zakresu wellbeingu, jaką jest dzień przyjemności w pracy. – Warto pomyśleć o takim jednym dniu w roku ukierunkowanym na potrzeby i motywacje pracowników. Zachęcamy do tego, żeby organizować go zimową porą, kiedy dopada nas zmęczenie, spadek energii i nastroju. To też szansa na integrację zespołu i zachęta do powrotu do biura – mówi Arkadiusz Rochala, dyrektor generalny Pluxee Polska.

Teatr

Jerzy Stuhr: Kończę swoją karierę teatralną i pedagogiczną. Już nie wyjdę na scenę, ale jeszcze mam ciągotki filmowe

Wybitny aktor, reżyser i pedagog żegna się z teatralną sceną dramatem Tadeusza Słobodzianka zatytułowanym „Geniusz”. Artysta wyreżyserował ten spektakl, a także gra w nim jedną z głównych ról. Wciela się w niezwykle ważną dla niego postać Konstantina Stanisławskiego, mistrza metody gry aktorskiej, którą sam przez wiele lat rozpowszechniał studentom na całym świecie. To pierwsza rola Jerzego Stuhra po dłuższej przerwie i jak się okazuje – ostatnia. Tą sztuką podsumowuje bowiem swój dorobek zawodowy i kończy karierę. Przedstawienie będzie wystawiane na deskach Teatru Polonia.